Şimdi Ara

Oto Cam Filmi Tavsiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
49
Cevap
0
Favori
23.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ISoTheTurk

Black Master diye marka söylediler 250 TL ye çekiyorlar. Bilgisi olan var mi?
    Bir yaz gölge yapar sonra solar, fiyat ile doğru orantılıdır bu işler.

Zaten %99 UV koruması olmayan filimlere “kesinlikle”bakmayın bile.
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Solarguard 300 TL dediler başka bir yerde 10 sene garanti veriyor solma çizilmeye karşı. Dediğiniz doğru fiyatına göre hersey. İnternette çok basit yöntemlerle sokulduğunu gösteriyorlar yüzden cesaret gelmedi değil.
  • quote:

Solarguard 300 TL dediler başka bir yerde 10 sene garanti veriyor solma çizilmeye karşı. Dediğiniz doğru fiyatına göre hersey. İnternette çok basit yöntemlerle sokulduğunu gösteriyorlar yüzden cesaret gelmedi değil.
    Siz bilirsiniz, 300tl lik film 10 sene garanti.

Sökerim derseniz, deneyin. Ama siz videolara bakmayın, sökmek dert değil, asılınca geliyor. Ama yapışkan kalıntıları oluyor ve temizlemek sıkıntılı.

Dediğim gibi; UV korumasına dikkat edin. Gölgeden ziyade sizi de korumalı.
  • dinc10 kullanıcısına yanıt
    Arka cami ellemem. Sorduğum ustalar da arka rezistanslar icin garanti vermiyor, bozulabilir diyor. Arka cam üzerine çektiririm o riske gerek yok diye düşünüyorum.
  • arka camdaki rezistantlara cam filmi çekice garanti mi vermiyolar hocam bozulmaya karşı? anlamadım garanti vermeyecek bide o kadar para alacak. dışardan çekilse sorun olur mu acaba. bende 1 aya çektirecem sanırım ama fiyat farkları çok geldi. bursadayım bende

• Yarim saatte 4 cam filmini de söktük eşimle. Hiçbir leke yapışkan izi kalmadı. 100-150 TL cepte kaldı.
  • büdünün kaşı kullanıcısına yanıt
    Yok hocam benim araçta filmler var. Ustalar arka filmi sökerken rezistanlarin bozulmasına karşı garanti vermiyor senin sorumluluğunda diyor. Bozulursa karışmayız diyorlar o yüzden ben söktürmeyeceğim.
  • anladım hocam sağol

• Bugün arkadaşım ile görüşürken muhabbet açılınca filmci tanıdığın var mi diye sordum o da yaptıracakmış, gel Llumar yaptıralım dedi. Bende piyasaya bakınca Tamam dedim.
    Onun icin ATR fiyatı aldık 1000 TL ben de kendim için ATC fiyatı aldım 750 TL. Acaba 250’tl daha verip ATR mi yaptırayım mi? Değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ISoTheTurk -- 31 Mayıs 2021; 19:29:11 >
  • quote:

Hocam fiyatı nereden aldınız?

• Ön cam için film önerebilecek var mı? Oracal NT plus 0,5 koyulukta düşünüyorum. Bulunduğum il yazları 40-45 derece oluyor
  • Hocam cam filmi yaptırdınız mı?

• metamorphoses M kullanıcısına yanıt
    Yaptırdım hocam ATC serisinden
  • bursada lumar atr 1100 tl, solargard hp supreme 1050tl, niken 500 tl, spot ürün 270 tl, dyed diye bi ürün 470 tl.

bende lumar herhalde çektirecem. kredi kartına tek çekim yaparlar inş. fiyatlar kol gibi

• Yaklaşık 1 ay oldu kullanıyorum. Ön cam air80 yanlar Atr serisi. Arkalar cam ve arka kapılar orta ton ön kapılar açık ton ama komple açık ton olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Isı konusunda çok memnunum geçen aşırı sıcaklarda çok iyi iş çıkardı filmler. Klimayı yarı yarıya düşürdü. Nazilli gibi yerde rahat ettim hesap edin 45 dereceleri gördük geçen haftalarda. Yani şöyle tarif edeyim. Araba sabah gölgedeyse ve yola çıktıysanız yolculuk boyunca güneşi hiç bir şekilde hissetmiyorsunuz. Araç güneş altında kaldıysa ilk 10-15dk araç hafif sıcak sonra klimayla soğutunca konfor geliyor. Camı açmak daha yakıcı oluyor kolum yanıyor o sebepten araç sıcaksa bile camı açmıyorum klimayı açıyorum. Şimdi öyle bi takıntı olduki başka araçların camlarına bakıyorum acaba llumar cam filmi varmı diye
    Oto Cam Filmi Tavsiye

• flonky kullanıcısına yanıt
    On camda iki üç tane noktasal kırıklar herhalde tas vurdu. Onlar olmasa bende öne yaptıracağım da çekiniyorum
  • flonky kullanıcısına yanıt

ön yanlar atr 35, arkalar atr 20 en ideali sanırım. içerden gösteren videolar var gece falan park yaparken sıkıntı olmuyor di mi?

• büdünün kaşı kullanıcısına yanıt

Akşamları uzun yolda sadece klima açıyorum şehir içi camlar sunroof açık dolaşıyorum o yüzden park etme açıkçası hiç dikkat etmedim. Anca şöyle sıkıntı olur kışın gece yağmurlu havalarda belki sıkıntı olur ama onun içinde cama ve yan dikize dışardan yağmur kaydırma özellikli kendim film yaptım baya işe yarıyor. Yani birde park sıkıntısı kişiye göre değişir aynı aracı yıllardır kullanıyorum az çok nereye nasıl park edeceğimi içgüdüm karar veriyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.