Şimdi Ara

Oto Boyacısı mı ? Sprey boya mı ?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende beyaz düşündüm aslında yada kan kırmızı dedim ama inan üşendim:)

sizin resmi göremiyorum
  • sanayi boyasi ile boya bence sprey bi caciğa benzemiyor ben denedim berbat ettim eski kasami
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overlord7134

sanayi boyasi ile boya bence sprey bi caciğa benzemiyor ben denedim berbat ettim eski kasami

El becerisi olmali evet. Ve boyamadan once biraz bosa puskurtmelisin spreyi. Bir seferde boyamiycaksin ayrica once bi ince kat atacaksin spreyle sonra ful detay boyuyacaksin.
    Mesafeyide ayarliyacan asla yakindan boya yapilmaz.
    Ve el haraketlerin hizli olmali elini hic durmadan sag sol yapa yapa boyarsan ve kat kat dedigim gibi orjinal gibi olur.
    Ben plastik parca boyadim orjinalinden daha iyi boyadim ben bile sasirdim inanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bi boya isim daha var pc de oda kasanin rengini istedigimde eski haline donsun diye plastidip boya yapacagim kasama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bi yardım lazım ;
    yeni mi konu açtım bi fikriniz var mı ??
    http://forum.donanimhaber.com/m_104091848/f_//tm.htm#104091848
  • quote:

Orijinalden alıntı: amdgamıng

Kasanin resimlerini yuklersen hangi renk kasa icine nasil olur bakilir. Ayrica kasana baska renk uygulayabilirsinde disini guzel bi renk yapip icinide baska renk yapabilirsin plexi varsa kapakta guzel gorunur. Ic aksamda plastik parca var ise kasanin dis rengine boyanabilirde. Kasaya gorsellik katar.
    Boyacida boyatmak tabiki iyi ama kendi emeginlede yapabilirsin.

Ben bugun aerocool strike x kasamda bikac boya isi yaptim ugrastirici ve inanki kat kat boyayip duzgun ve guzel boyamak gerek. Ve tabi birazda el hizliligi ve mesafe bilgisini bilmek gerek.
    Ve onemli bir not. Bazi boyalar plastigi yakiyor. Degistiriyor. Ben polisan in akrilik boyasini kullanandim.
    Resimleri yarin konuma ekleyecegim fikir acisindan bakarsin dostum ;-)
    hort için üzgünüm fakat geçenlerde haf932 kasamın iç rengini siyaha boyadım polisan mat siyah spray ile ama tırnağımı biraz değirsem boya kazı kazan gibi soyuluyor, içindeki metal gri diye bu astardır dedim zımpara yapmadım, bunu zımparasız gerçekleştirebileceğimiz bir yol var mıdır ? örneğin astar uygulamak astardan sonra boya, boyadan sonra mat vernik gibi ?

• tynet T kullanıcısına yanıt
    Astar atip 1 kat ince boyayıp ince zımpara ile zimparalayip 2 kat daha boyayıp üzerine şeffaf vernik vurmak en sağlamı olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.