Şimdi Ara

Yardım İlk Günden Bozudumm!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar bu sefer utanarak yazıyorum:(((

ama tamamen montaj kataloğunun eksikliğinden kaynaklanıyor...
    sıkıntım ise dün avrupadan sipariş ettiğim sıvı soğutma elime ulaştı ve bi heveslen montajı yaptım.

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=bd305239&categoryId=1125&sku=BD305239&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar.urun.pla&gclid=CjwKEAjwlsSoBRDoid2ihqnjjlISJABZoG9-qwfXQu9qHQrYCiAGCXKQTen7EGGsXVOMN9RlLRvagxoCUGHw_wcB

Antec KUHLER H2O 1250 Max Performans Sıvı Soğutma Sistemi

işlemcinin bloğunun üstünden 4 kablo çıkıyor
    2si fanlara gidiyor
    biri kasaya usb bağlantısı
    diğeride 4 pinlik güç (bozuğum yer)

benim düşüncem ;
    2 si fanlara elektirik veriyor usb ile prm ayarı veri alışveridir dedim e kaldı geri pompaya giden elektirik

meğer o pompaya giden kablo dediğim ek fan takmak için paralelmiş.
    e bende ona elektrik verince cısssssss oldu.
    ürünü almanyadan aldırdım garantisi burda yok zaten kullanıcı hatası oldu.
    fanlara kasadan elekrtik verince çalışıyor ama devirdaym yok
    pompanın üstündeki ledde çalışıyor ama içi sanırım yandı ???
    ne yapabiliriz ?

• Ürünün fotoğrafını atar mısın ?
  • Sokup pompaya yeni bir elekrik kablosu cekeceksin. Icindeki kart buyuk ihtimal yandi. Pompaya direk elektrik verecen. Fanlarada oyle tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Montajını yaptığın fotoğrafın paylaşabilirsen daha iyi yorum yapılabilir. :)

Eğer ki elektrikten pompaya zarar verdiyse bobinini yakmış da olabilir.
    Motor yada bobinde sorun varsa elinde yatkınsa motoru değiştir. Elektronikciler çarşılarında bulabilirsin. Örnek Ankara Konya sokak.

Su soğutmada en büyük sorun borularda çatlak , basınç durumunda su kaçırması. O durum daha büyük sıkıntı.
  • elim o kadar yatkın değil ama eğer tamiri yapılma imkanı varsa ben bunu bi yere yollayayım.

resim olayına gelince ürün bozulunca stok soğutucuya geri döndüm koydum kutusuna.
    izmirde KRM diye bi firma var bi yollayın bakalım dediler ?? sizce ?
  • Hangi şehirdesiniz? Göndermek yerine sizinde gidip görebileceğiniz bir yere götürün. Eğer ki sorun motorda ise elektrikçiler bile bobine müdahale edebilir.
    Komplike bir yere götürürseniz çok absürt bir fiyat bile çekebilirler. Şansını bir dene bence :)
  • trabzondayım bobin felan ben pek anlamayacağım için fiyatın yüksek çıkacağı belli
    :(((
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.