Şimdi Ara

oto boya fiyatlari nekadar bilen varmi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
4
Favori
254.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oxxoma

Arkadaşlar kim ne derse desin 1500, 2000 lira vereceksin çok iyi olacak diye bir kaide yok. 2010 haziranda ikici el polo aldım araçta güneşten kavlama vardı ufak tefek kaporta ezikleri falan. İstanbulda oturmama rağmen aldım arabay Bursa / Mustafakemalpaşa ya götürüp komple boyattım. Yaptığım araştırmada ustanın orada olduğunu söylediler. Tüm işçilik 4 günde teslim etti. Aracı alıp istanbula getirdiğimde Wolsvagen servisi bile boyanın nerede atıldığını ve mükemmel işçilik olduğunu kendilerinin bile bunu yapamayacaklarını açık bir şekilde dile getirdiler. Tüm masraflar ile fırınlı 750 TL para verdim. ( yol dahil) 1500,2000 alan yer düzgün yer diye bir kaide yok. Yağlamış bekliyor çok para isteyen amca. Önemli olan ustayı bulmak bir de ustadaki allah korkusuna bağlı. Şunu da biliyorum İstanbulda usta yok. Aracınızı boyatacaksanız üşenmeyin araştırın. Çok para iyi işçilik palavra.

Doğru istanbulda usta yok, istanbulda SOYGUNCU var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geberit -- 22 Mart 2011; 9:36:01 >

• Bursa - Mustafakemalpaşa küçük sanayi da Boyacı Selçuk Filiz usta. 05327338647. Ben kendi iletişim bilgilerimi de aşağıda paylaşıyorum.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Saygılarımla / Best regards / Mit freundlichen Grüßen,

A.İlke COŞKUN
    Proje ve Satış Müdürü

Aytel Kurumsal İletişim Hizmetleri San. ve Tic A.Ş.
    E-mail :ilke.coskun@aytel.com.tr – ilke@ilkecoskun.com
    T:+90 216 491 59 59 | F:+90 216 491 58 25 | Gsm : 0544 814 84 84
    Doğu Mh. Dr. Orhan Maltepe Cd. no:76/C Pendik İstanbul, Turkey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkecoskun -- 22 Mart 2011; 17:07:11 >
  • Sanırım şimdi oldu. Resimleri görebilirsiniz.

oto boya fiyatlari nekadar bilen varmi

• bulunsun
  • Selam. Bendede 1997 Kia Sephia Bal rengi var. Güneşten verniği atmış. Arabayı geçici olarak aldım 1 2 yıl kullanıp satmayı düşünüyorum. Ama boyasıda gözüme batıyor. Rahatsız ediyor. Eğer İlke bey'in dediği ustaya bir kaç referans daha çıkarsa bende boyatabilirim. Ankara'da sadece boyayı yıpratıp boyama işine 1.200 ile 2.000 TL civarı para istiyorlar. Bursa'da arkadaşlar var. Hem ziyaret hem ticaret yapmış olurum. Hatta bir arkadaşa Polo Koyu Yeşil renkte aldık. Ondada aynı güneş yanması sorunu var. Onuda boyatacağız. Referansları sabırsızlıkla bekliyorum.
  • sa beyler 94 model mavi renkli fiat uno m var araba boydan boya çiziklerinen dolu bana yardım edebilirmisiniz aracı komplemi boyatıyım yoksa parça boyamı yaptırıyım zaten aracı satacam her ikisi içinde maliyet ne olur idareten şimdiden tsk
  • arkadaşlar klay gelsin. aracım megane coupe ufak tefek modifiye var ve bi kaç ufak tefek çizik ezik vs. komple dış fırın boya düşünüyorum. izmirde halledebileceğim bir yer varmı ve kaç para tutar acaba
  • biz ankarada palio arabanın tavan bölgesindeki güneş yanıkları sebebiyle aracı komple 700 tl ye ankara ostimde boyatmıştık bi arkadaş 200 tleye filan boyatabilirmiyim demiş 200 tlye anca bir kapısını boyalar arabanın
  • amcan arabasını 400tlye boyatmıştı.ama boya hariç fakat astar dahil.
    boya da sprey boya almış onunla boyatmış.tabi sizin aracınıza sprey boya olmaz.
    fırın boya lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ongun_44 -- 16 Haziran 2011; 21:12:58 >
  • Aklıl notu olsun diye yazıyorum Toyota carina 2binliraya fırın boya ile boyadılar istanbul gunesli
  • geçen günde bizim yeğen dipoyu boyattı.
    yalnız boyanan yer toplasan 1m kare yoktur. kaputun bi kısmı ve çamurluğun bi kısmı, 240 lira (ama işçilik süper, kesinlikle sırıtma yok)
  • arakadaşlar bende 2001m brava var kaput boyalı ama artk boya kötü olmuş.
    kaput ön arka tampon ve ön çamurluk kaporta masrafı yok kaça mal olur
  • arkadaşlar benım aracın sadece sol ön kapının yan içe dönen tarafı duvara vuruktan boya attı boyamaya 200 tl fiyat verdiler normalmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: corolla_team

bence git sanayide araştır en iyi usta kim diye motorcu ve elektrikçilere sorabilirsin..saygılar..

tamam uzatma
  • slm arkadaşlar ben BURSA dan yazmaktayım bende RENO 21 var arabanın içini dışını komple boyatmat istiyorum ufak defekde kaporta işi var oda çok az acaba KAÇA BOYANIR FİYAT VEREN VARMI YADA BİLEN
  • slm arkadaşlar ben BURSA dan yazmaktayım bende RENO 21 var arabanın içini dışını komple boyatmat istiyorum ufak defekde kaporta işi var oda çok az acaba KAÇA BOYANIR FİYAT VEREN VARMI YADA BİLEN VARMI
  • quote:

Orijinalden alıntı: corolla_team

abi nerdesin?getir biz boyarız sadece boyamı?kaportada işçilik gerekiomu?

kaput ,tavan, ön tampon gümüş gri ye boyanacak.
    ortalama ne olur ?

accord 2.0 iLS 96 model
  • 1500 tl aşağı yaptıramazsınız
  • Arkadaşlar bir sorum olacak renault broadway 97 model boya bakımsızlıktan paslanmaya başladı ön kaput çamurluklar hariç geri arka 2 çamurluk kapılarda çok az 1-2 çürük, tavan kenarları bide bagajın içinde paslanma var(Bagajda bayağı var içi ıslak kalmış yarısından fazlası pas içinde paslanmış) Ön tamponun sol kenarında 4-5 cm patlak var kapı eşiklerinde paslanmalar var. Arkadaşlar arabanın bütün paslanan yerlerini söyledim bana ne kadara patlar tahminen.

Not : Arabanın rengi beyaz .
  • şuan hundai accent bel altı boya attırıyoruz tanıdık oldugu için 1000 lira şahin var komple boyaya gircek %50 indirimli 400 liraya arabadan arabayada değişiyo tabi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.