Şimdi Ara

oto boya fiyatlari nekadar bilen varmi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
4
Favori
254.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HOCAM 93 MODEL DOĞAN SLX ARACIM VAR BAZI YERLERDE ÇÜRÜK VAR BİRAZ BAGAJDA KAPI İÇLERİNDE ÇOK AZ SOL ARKA KAPIDA 5 CM KADAR BİDE BAGAJ KAPAĞINDA BOYA ÇATLAĞI VAR RÜTUŞ BOYA ATILMIŞ BELLİ OLUYOR BU ARACA NE İSTERLER FİYAT OLARAK LACİVERT RENKTE SİMLİ PARLIO SANIRIM METALİK BOYA BUNUN FİYATI NE TUTAR
  • s.a arkadaşlar doğan slx aracım var arka bagaj kapağında nokta nokta şişme war bide arka sağ çamurluk ta 30 cm kadar çatlak anlıcağınız arka bagaj kapağı bagajın içi ile arka sağ çamurluk yapılıp boyanacak birde 4 kapı içleri ne su girmiş ve bayağı çürük var sanırım ön sağ kapının marşpiyele yakın yarım karış boya şişmesi var bunlar ne kadar tutar fiyat rengi lacivertacill cvp yazarsanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: corolla_team

bence foto örnek olarak konulmuştur...

1993 model doğan slx aracım var komple iç dış boyanacak 4 kapı içi çürükleri bagaj içi çürükleri var azda olsa motorda var rengi lacivert fiyat ne tutar??
  • peki kaliteli boya markası bilen yok mu arkadaslar, yani boyattıktan sonra renk atması veya solma gibi seylerin az olması için boyatacağımız yere ben şu marka boya kullanmanı istiyorum diyemez miyiz?

Bu markalar nelerdir? En kalitelisi şudur diyebileceğiniz oto boya markaları var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkecoskun

Sanırım şimdi oldu. Resimleri görebilirsiniz.

oto boya fiyatlari nekadar bilen varmi

benimde polonun üstü güneş yüzünden berbat oldu kötü görünüyo komple boyatmak lazım.

hele bu kadar güzel poloyu görünce iyice hevesleniyor insan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0924579C4 -- 9 Şubat 2013; 13:08:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

quote:

benimde polonun üstü güneş yüzünden berbat oldu kötü görünüyo komple boyatmak lazım.

Sattım arabayı 2 yıl oldu ondan sonra Kia Rio 1,5 Dize aldım ama 1,6 Polonun yerini tutmadı. :( Şimdi Hyundai Accent Blue 1,6 Dizel Otomatik kullanıyorum. Ama aklım hala 1,6 Polo da.

• 4 kapılı Cadillac marka Sedan tipi bir aracım var, komple - (tavan dahil) boyatmak istiyorum. İşciliğin iyi olması gerekiyor. Istanbul'da fiyat ve kalite orantılı olarak tavsiye edeceğeniz bir yer var mıdır ?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizhy

4 kapılı Cadillac marka Sedan tipi bir aracım var, komple - (tavan dahil) boyatmak istiyorum. İşciliğin iyi olması gerekiyor. Istanbul'da fiyat ve kalite orantılı olarak tavsiye edeceğeniz bir yer var mıdır ?

Teşekkürler

Ağır amerikancı
    Ustalığını alır ama boya ustasıyım diye gezinen adam boyasız sanacak kadar iyi boyar İstanbul Mina Oto Servisteydi 2010'da ERDEM usta daha yaşı genç 30 ya var ya yok ama o adam boyuyor aynı şekilde kaportacı UFUK usta Nursu oto pazarının karşısında . Çıkarmadıysalar orada çalışıyorlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

quote:

4 kapılı Cadillac marka Sedan tipi bir aracım var, komple - (tavan dahil) boyatmak istiyorum. İşciliğin iyi olması gerekiyor. Istanbul'da fiyat ve kalite orantılı olarak tavsiye edeceğeniz bir yer var mıdır ?

Teşekkürler

Ağır amerikancı
    Ustalığını alır ama boya ustasıyım diye gezinen adam boyasız sanacak kadar iyi boyar İstanbul Mina Oto Servisteydi 2010'da ERDEM usta daha yaşı genç 30 ya var ya yok ama o adam boyuyor aynı şekilde kaportacı UFUK usta Nursu oto pazarının karşısında . Çıkarmadıysalar orada çalışıyorlardı.

eyvallah kardeşim :)

yeri nerde bu vatandaşların, hangi semt?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

quote:

Teşekkürler

Ağır amerikancı

eyvallah kardeşim :)

yeri nerde bu vatandaşların, hangi semt?

Sefaköy/Küçükçekmece/İstanbul avrupa yakasında. Nursu otopazarı derseniz tüm istanbullular bilir neredeyse.

• Arkadaş ben Bursa'dayım da kimmiş bu usta, çok methetmişsin? Gerçi çok olmuş mesajı yazalı ama hala aynı fikirdeysen biz de faydalanalım, kimmiş bu usta, adını sanını söylersen sevinirim.
  • arkadaşlar merhaba bende golf 4 var aracın rengi turuncu fakat renk biraz parlak kalmış tekrar boyatmak istiyorum enuygun fiyata nasıl olur.
  • arkadaşlar adres kayseri
  • Orijinalden alıntı: nofear72

sordum 2 milyar komple boya dediler arkama bakmadan kaçtım oradan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0924579C4 -- 9 Şubat 2013; 13:10:51 >

• Boya sıkıntı olur kaplama yaptırın diyecektim de 1 sene geçmiş konunun üstünden.
  • kaplama kaça çıkar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

kaplama kaça çıkar..

kaplama dediği tavana siyah renk filim kaplıyolar ve bence sırıtıyo bence boyatmak en mantıklısı ama boyatmadan önce aracın resimlerini çekin ki ilerde satarken kaza yüzünden değil güneş yanığı yüzünden boytıldığını kanıtlayın ve sakın sadece tavanı boyatmayın sırıtır bütün aracı boyatın
  • 15-20 yasında araçta ister istemez boya olur.benım aracıma boya günes yanıgı olmasın diyen adam gitsin sıfır alsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harunkrgl -- 21 Şubat 2013; 11:37:46 >
  • izmirden bildiğiniz boyacı varmı acaba uygun fiyatlara yapan ? fiyat aralığı nedir ?
  • Arabasına boya kalitesine ve işçiliğine göre değişir neyi tartışıyorsunuz anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.