Şimdi Ara

Oto Al Satçının verdiği ilan ve gerçekler, Astra H kasa 2004

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-orjinal-hatasiz-boyasiz-123516861/detay

2 gün önce araç sahibinin yazdıkları ve telefonda söylediklerine itimat ederek aracı görmeye gittim. Telefonda dedilklerimin haricinde hiçbir sorunu boyası kazası yok dedi. Ayrıca turkiye.gov.tr den tescil tarihine baktım orda da 2009 görünce demekki araç 3-4 yıldır onda diye gitmeye karar verdim.
    Ankaradan çıktım gittim Polatlıya yanımızda da arabadan çok çok iyi anlayan birisini götürdük.

Aracı incelediğimizde, satıcının sanayide kaporta ustası olduğunu, arabayı 2 hafta önce aldığını(al satçı olduğunu) ön sağ sol çamurlukların işlem gördüğünü, kaputun boyalı olduğunu, sol taraf etek altının boyalı olduğunu , ön , arka tamponun sprey ile kötü bir şekilde boyandığı ve tampon tırnaklarının kırılmasından dolayı vida ile kaportaya sabitlendiğini, tavandaki plastik şeridin bir parçasının renginin farklı olduğunu, iç döşemede yırtık olduğunu gördük.

Ve bunlara rağmen adam boya kontrolü içinde hemen arka sokakta bulunan boyacı ömer ustasına boya kontrolü yaptırabilirsiniz diye bir lafı oldu.
    Bu sorunları söylediğimizde cevap ben sonları sorun olarak görmüyorum oldu :)

Sonuç 200 km yol boş yere geldik gittik.
    Diyeceğim o ki araç alırken mümkünse ilk sahibinden alın, telefonda detaylı bilgi edinin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan IRMAK -- 4 Mayıs 2013; 13:10:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan IRMAK

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-orjinal-hatasiz-boyasiz-123516861/detay

2 gün önce araç sahibinin yazdıkları ve telefonda söylediklerine itimat ederek aracı görmeye gittim. Telefonda dedilklerimin haricinde hiçbir sorunu boyası kazası yok dedi. Ayrıca turkiye.gov.tr den tescil tarihine baktım orda da 2009 görünce demekki araç 3-4 yıldır onda diye gitmeye karar verdim.
    Ankaradan çıktım gittim Polatlıya yanımızda da arabadan çok çok iyi anlayan birisini götürdük.

Aracı incelediğimizde, satıcının sanayide kaporta ustası olduğunu, arabayı 2 hafta önce aldığını(al satçı olduğunu) ön sağ sol çamurlukların işlem gördüğünü, kaputun boyalı olduğunu, sol taraf etek altının boyalı olduğunu , ön , arka tamponun sprey ile kötü bir şekilde boyandığı ve tampon tırnaklarının kırılmasından dolayı vida ile kaportaya sabitlendiğini, tavandaki plastik şeridin bir parçasının renginin farklı olduğunu, iç döşemede yırtık olduğunu gördük.

Ve bunlara rağmen adam boya kontrolü içinde hemen arka sokakta bulunan boyacı ömer ustasına boya kontrolü yaptırabilirsiniz diye bir lafı oldu.
    Bu sorunları söylediğimizde cevap ben sonları sorun olarak görmüyorum oldu :)

Sonuç 200 km yol boş yere geldik gittik.
    Diyeceğim o ki araç alırken mümkünse ilk sahibinden alın, telefonda detaylı bilgi edinin.

kesinlikle.

bende vectra design edition aracıma istanbulda ustaya baktırıp satın aldım.ama aldıktan sonra tekrar baktırınca ön kaputun komple boyalı olduğu ortaya çıktı canım sıkıldı.

önceki sahibide bilmiyordu yada bana yalan söyledi bilemiyorum.

bu arada geçmiş olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.