Şimdi Ara

Otk önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Reno warloc decki yapmaya çalıştım elimde leoroy yok(ilk başlarda çıktı dust yaptım cahillik) sizce bu otk iş görürmü daha iyi öneriniz varsa lütfen paylaşın
    Eksiklerim:jaraxus leoroy ve shambles
    Yerlerine: jaraxus yerine kart yok aklımda
    Leoroy yerine şu örümceli kız rocketter midir nedir 5-2 lik charge kartı faceles ile combolasam büyü ile 5+4 9 saldırı olur faceless ile 18 ama emperor en az iki kart varken yere inmeli ne dersiniz
    Baska otk önerileriniz varsa açığım kullandığınız otkler neler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Murloc pala, maly druid ve rogue.
  • Şuan otk deckleri ladder için sakat. Pirate warrior varken biraz zor görüyoruz rank 10u

Koboltlu freeze mage ve renolock deniyebilirsin lakin yazdığın kadarıyla renolockun olmazsa olmaz kartları sende yok.
  • Deniyorum da genelde face destelerine yenilmiyorm kendi hatalarımdan dolayı yeniliyorum mesela bran+kodo ile 16 damage vuruyo veya otk ben yiyorum genelde kart çektiğim için kaybediyorum sence olmazmı bnm dediğim otk faceless shambles yerine ne koyabilirim senjin basit kalıyor biraz kabalt+brann dan ice block yakaladığımda ortalığı duman ediyorumda iyi otkler yapıyo millet herkeste orjinal fikirler var

• otk arıyorsan en kaliteli en zevkli deste windfury shamandır.
  • Tal. kullanıcısına yanıt
    Varmı güncel bi deste metada
    Zevkli oluşuna katılıyorum fakat kaliteli diyemeyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: DildoFagginz

Şuan otk deckleri ladder için sakat. Pirate warrior varken biraz zor görüyoruz rank 10u

Koboltlu freeze mage ve renolock deniyebilirsin lakin yazdığın kadarıyla renolockun olmazsa olmaz kartları sende yok.

Freeze Mage gerçekten çok değişik bir deste, OTK kavramına yeni bir boyut katıyor ki henüz bana tek Turn'de 44 çıkardı

28 Hero + 9 Ragnaros + 7 Hero

Otk önerisi

Ki şansıma, önceki 2 turn freeze olan Board'umla 2x Ice Block'u da Ragnaros'la bozmuştum

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarıkacı

Varmı güncel bi deste metada

earth shock x1
    tunnel trog x2
    eternal sentiel x1
    flametongue totem x2
    rockbiter x2
    totem golem x2
    windfury x2
    hex x2
    lightning storm x2
    mana tide totem x2
    dr4 x2
    windspeaker x2
    doomhammer x1
    fire elemantal x1
    emperor thaurissan x1
    thing from below x2
    abusive sergant x2
    leeroy jenkins x1

deste bu. resim atmaya çalışıyorum hata veriyor sürekli.oynama stilinide biliyorsundur ama klasik işte thaurissan ile value alıp.leeroy ile adamın kafaya inicen.eternal sentiel yoksa lava shock kullan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tal. -- 6 Ocak 2017; 18:6:41 >
  • eski otk'cilerden kim kaldı
    Sana bi sorum olacak şu 4 manalık shaman kartı varya 3-6 lık battlecryı 1ile 4arası saldırı puanı alan kart niye yok hiç metada bndice facelessten iyi 1overloadı var mükemmel bi kart leoroyu beklemek biraz kasar leoroy en iyi warlockta kullanılıyor
  • Tarıkacı T kullanıcısına yanıt
    4-6 summonlaması var 6-6 summonlaması var şans işi biraz bence overload konusunda katılıyorum.leeroyu bekletmen neden kassın onu anlayamadım board clear,remomal gerek early,gerek mid-game kartları mevcut destede.dedigim gibi deck yapmak yada bir deckle oynamak zevk işi.ben gayet keyif alıyorum.hangisini oynayacağın sana kalmış.
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    Gerçekten ilginç bir oyun oynamışsınız hocam.

Freeze mage keşke oyunda olmasa dediğim destelerden biri. Nedeni ise otk olmasının yanı sıra, eğer freeze mageye karşı kazanmak istiyorsanız destenizi freeze mage için tech'lemeniz gerekiyor ve buda diğer bütün matchupları batırıyor. Bahsettiğiniz üzere çok farklı bir oyun tarzı var fakat bu rahatsız edici olduğu gerçeğini değiştirmiyor...
    Umarım kimse kalmamıştır. Aggrodan bile OTK dan aldığım kadar gıcık almıyorum.
    Leoroy u beklemek yani shaman kart çekme konusunda iyi bi class deil malesef bana göre en iyi shaman evolve yeri doldur evolve yap olmadı blodlust ile face git
  • quote:

Orijinalden alıntı: DildoFagginz

Umarım kimse kalmamıştır. Aggrodan bile OTK dan aldığım kadar gıcık almıyorum.

doğru diyorsun da ben geçen bi otk yedim karışık ızgara gibiydi.shadow rager rogue'den anlıyorum yani seni
  • Otk bütün classlarla olabilir yani mümkündür ama bilinen en popülerleri; renolock, murlock pala, freeze mage, kun cthun druid bi de eskiden worgen warrior vardı. Benim denediğim ucuz yollu olarak mesela wild mod pri. Kombosu: auchenai + double zombi chow + circle heal + double mind blast + double flash heal = 30 dmg. Mana bedeli toplam 12 ama tabi emperor şart ve yalnızca double olanların 1 çiftini düşürsen yeterli oluyor...
  • Toast yine tarzını konuşturmuş ve bu desteyi bulmuş

https://www.youtube.com/watch?v=4QuHlTA-Hko

• DgnByz kullanıcısına yanıt
    İş görür gibi çok tuhaf bi deste

• Loe den beei oynuyorum dikkatimi çeken şey blizz direk otk lari nerfliyo bkz rogue un leeroylu destedi varmi benden once sonra grim patron destesine warsong koyunca yeni pirtlayankarda charge aliyomus ondan onuda nerflediler sonra druidin combosu vardi 3 tane 2/2 cikarip 2 ser atak vermeli onuda bitirdiler en aon benim oynadigim worgen inip charge layip bir damage verip bufflayip tek atna destesi vardi charge adli karti nerflediler bilmiyom adamlar hakli mage(ice block ve barrier) yada warrior degilseniz otk yi savunacak adam akilli kart yada hero poweriniz yok yuzden tüm nerfleri hakli buluyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.