Şimdi Ara

ÖSS yi Kazanamayanlar Buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet öss ye bir ay kaldı halbuki sene başında herşey ne kadar da güzeldi ve kader anı hızla yaklaşıyor pek ümidim yok hiç çalışmadım çalışsam iyi bir yere girerdim evet artık geri sayım bitti nerdeyse. aile dırdırlarını şimdiden duyar gibiyim

• bende bu sene dershaneyi bırakttım...seneye gidicem ama kesin kazancam inanıyorum kendime
  • sorma ya bende kız olayına dersaneyi bıraktım beraber çalışcaktık öss ye sonra ayrıldık ben de böle kaldım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cliff Burton

sorma ya bende kız olayına dersaneyi bıraktım beraber çalışcaktık öss ye sonra ayrıldık ben de böle kaldım

iyi olmuş sana!bir kız için geleceğinden vazgeçer mi insan?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mayklhac

quote:

sorma ya bende kız olayına dersaneyi bıraktım beraber çalışcaktık öss ye sonra ayrıldık ben de böle kaldım

ya öyle deil dersanenin faydası yoktu onunda dersleri çok iyidi beraber çalışcaktık bir süre çalıştık 84 nete falan çıktık sonra tartıştık falan hem sana ne seni ilgilendirmez bide iyi olmuş dion

• quote:

quote:

çok haklısın

vallaha üzülüyorum..böyle yapanları gördükçe
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuSTy!!!

quote:

quote:

çok haklısın

ya ben kız için istanbul u yazmadım izmiri yazdım...
    ama sonunda nooldu???
    o istanbul da kaldı...
    garibim de simdi izmir de inşaat bitircem die ugrasıo...

• quote:

Orjinalden alıntı: MuSTy!!!

quote:

quote:

çok haklısın

anlamadan bilmeden konuşmayın

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay be 10 yıl geçmiş kim bilir şuan ne yapıyorlar
  • Marco Luigi kullanıcısına yanıt
    soralim bakalim milyoner mi olmuslar yoksa issiz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Cliff Burton

Evet öss ye bir ay kaldı halbuki sene başında herşey ne kadar da güzeldi ve kader anı hızla yaklaşıyor pek ümidim yok hiç çalışmadım çalışsam iyi bir yere girerdim evet artık geri sayım bitti nerdeyse. aile dırdırlarını şimdiden duyar gibiyim

Abilerim bende 2 senedir ygs lys için uğraştım bi halt olmayınca bıraktım bu sene. bi grup falan kurarsanız ekleyin. Güneş hep arkamızdan doğdu be lanet olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marco Luigi

vay be 10 yıl geçmiş kim bilir şuan ne yapıyorlar

Aradan 10 yıl geçmiş :)
    Dokuz Eylül inşaatı bitirdim, asker e gittim geldim, 2010 da çalışmaya başladım, 3 sene şantiyelerde çalıştım,İBB iştiraklerde önce EDS ve sinyalizasyon altyapıları yaptım, şimdi f/o altyapı işi yapıyorum. Altyapı şefi oldum. Hey gidi hey
  • quote:

Orijinalden alıntı: baytar

quote:

Dokuz Eylül inşaatı bitirdim, asker e gittim geldim, 2010 da çalışmaya başladım, 3 sene şantiyelerde çalıştım,İBB iştiraklerde önce EDS ve sinyalizasyon altyapıları yaptım, şimdi f/o altyapı işi yapıyorum. Altyapı şefi oldum. Hey gidi hey

maaş kaç hocam
  • kadına yaşı erkeğe maaşı sorulmazmış.
    allah bereket versin, yetecek seviyede.
  • quote:

kadına yaşı erkeğe maaşı sorulmazmış.

merak ettim mühendislik için ben de belki o yollardan geçeceğim en azından yardımcı olsaydanız sınav hazırlanıyordum bu sene o yüzden sordum yani
  • quote:

quote:

IBB (malum partiden olmayani kapidan almiyolar ) nasil girdin , yalansa soyle lutfen

kesin muhattap olmussundur lutfen sor , cok emrak ediyorum , deki: la musulmanim diye adam kesme dahil her sey yaparim diyosunuzda kula hakkina gleince niye adaletli davranmiyosunuz ? calisanla sor lutfen: bu isi koca istanbulda en iyi sen yaptigin icinmi alindin? yani senden daha iyisi yokmu bu ise uygun ?

ben askerde cavustum , cocuklarin hakki gecmesin diye 30 takla atiyorsum ki o kadar islamci biri de degilim, bu adamalr elinden glese 10 rekaat namaz kilacak ama catur cutur kul hakkini nasil yiyolar ,

• baytar kullanıcısına yanıt
    kız n'oldu hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: tıpstar

quote:

kadına yaşı erkeğe maaşı sorulmazmış.

merak ettim mühendislik için ben de belki o yollardan geçeceğim en azından yardımcı olsaydanız sınav hazırlanıyordum bu sene o yüzden sordum yani

en azından yardımcı olmuş işte yetecek seviyede demiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Slim_R

kız n'oldu hocam

Yandı bitti kül oldu.
    29 ekim'de nişanlanıyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.