Şimdi Ara

Osmanlıspor - Antalyaspor maçı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fenerbahçe - Başakşehir maçını izlemeye geldim yan tarafta Osmanlı - Antalya maçı açılmış, çok daha heyecanlı FB maçını bıraktım bunu izliyorum, şuan skor 2-1 iki tarafta açık oynuyor, top bi o kalede bi bu kalede, şampiyonlar ligi maçı izliyor gibiyim.

Şimdi devre arası oldu maç Trt Spor'da herkese tavsiye ederim izleyin bu maçı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tmm

• Antalya 2. Yarının başında 2-2 yaptı ama öne geçme fırsatlarını harcıyor sürekli, 2 net pozisyon harcadı, Osmanlı şuan 10 kişi oynuyor.

• Zevksiz geldi bana

• ilk yarı çok fenaydı zaten 3 gol oldu kaçan pozisyonlarda vardı.

İkinci yarı Antalyasporlu forvetler resmen 2 puanı bıraktılar, ben hocanın yerinde olsam döverim, forvetlerden biri olsam hoca dövse sesimi çıkarmam 4 net pozisyonu harcadılar hatta harcama kelimesi bile hafif kalır, bir pozisyonda yandan gelen topta kale boştu ve forvet 2 metre uzaklıktaydı kaleye ama üstten auta attı, bir pozisyonda Diarra tek başına arkada hiç kimse yok kaleye koşarken tam ceza sahası önünde ayağı dolaştı topun üstüne bastı ve top arkasında kaldı kaleci yakaladı, benzer pozisyonda kaleciyi bu sefer 2'ye tek yakaladılar adam boştaki arkadaşına pas atmak yerine kaleciyi çalımlamayı denedi kaptırdı, son pozisyonda karambolde top önünde kalan adam kaleciyi çalımladı hafif sol çaprazda kale bomboştu ama dışarı yolladı topu

Bu pozisyonların sonrasında TD kenarda kendi kendini yedi resmen adam ağladı ya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.