Şimdi Ara

OS X Beta için Kayıt (10.10)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Not:Kullanışlı servislerin çoğu kullanılamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BBB -- 2 Haziran 2014; 22:46:32 >

• Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAYAQ -- 3 Haziran 2014; 0:05:40 >
  • Kayit olursak kac gune betayi kullabiriz yada tum kullanicilara ne zaman sunulur hem os x hemde ios ne zaman ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz5555

Kayit olursak kac gune betayi kullabiriz yada tum kullanicilara ne zaman sunulur hem os x hemde ios ne zaman ?

Tum kullanicilara Sonbahar'da sunulacak.
  • xcode 6 betayı da kullanabilecek miyiz?
  • betaya kayıt oldum ama bir türlü betayı indiremedim, geribildirim uygulamasına giriyorum güncelleme var diyor güncelle diyorum beni bir sayfaya atıyor sayfa 404 veriyor. Mac AppStore'da güncelleme çıkmıyor delircme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

betaya kayıt oldum ama bir türlü betayı indiremedim, geribildirim uygulamasına giriyorum güncelleme var diyor güncelle diyorum beni bir sayfaya atıyor sayfa 404 veriyor. Mac AppStore'da güncelleme çıkmıyor delircme.

Aynı durum bende de mevcut.
  • Bende Guncelleme kullanilabilir oldugunda mail gelcekmis apple kimligime oyle dedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben sign up yerine değilde aşşağıdaki sign in yerine basdım kendi apple kimliğime girdim yeni bir tanemi açmam gerekiyordu ? ama bu yazı çıktı :Thanks for signing up for the OS X Beta Program.
    We will email you when OS X Yosemite Beta is available for download.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz5555 -- 3 Haziran 2014; 8:44:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz5555

arkadaşlar ben sign up yerine değilde aşşağıdaki sign in yerine basdım kendi apple kimliğime girdim yeni bir tanemi açmam gerekiyordu ? ama bu yazı çıktı :Thanks for signing up for the OS X Beta Program.
    We will email you when OS X Yosemite Beta is available for download.

aynısını banda da yazdı . açıkçası appleden download link mailini bekleceğiz.
  • Bit dahaki aya verirler Anca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BBB

Link den kayıt olabilirsiniz.

Not:Kullanışlı servislerin çoğu kullanılamıyor.

Kayda gerek yok indirip direk kurun.
    https://mega.co.nz/#!vNwBXIgR!2CbRzALj5EliNhVvRb5lgxRYQY3ttHZBqyDAjzh-eHQ

Not: Ben denedim yüklemeye değmez. Çok kasıyor. Geri dönmek zor. Efi yi güncelliyor. Yüklemeden önce backup alın öyle yükleyin. Sonra geri dönebilesiniz diye.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.