Şimdi Ara

Orta Seviyeli Ankastre Setler Hakkında (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
3
Favori
25.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bosch-Siemens serisinden şikayet etmemek için Bosch 8 veya karşığı olan Siemens IQ700 almak lazım, bu serilere verecek paranız varsa asla başka modellere bakmayın

Bosch HBG655NW1 - Siemens HB656GHW1

Fakat eğer üstteki modelleri alamayacaksanız boşverin buhar fonksiyonunu, Arçelik 9670 her işinizi fazlasıyla görür, tek gördüğüm eksisi arka fana çok yakın olan yiyecekler fanlı modlarda biraz daha hızlı pişiyor, onun dışında kusursuz makine, Samsung'a göre artısı ise servis ve parça meselesi, Samsung'da bi anakart gitse size fırının yarı fiyatı kadar tamir ücreti çıkarırlar, bir de üzerine parçanın gelmesini beklersiniz aylarca...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 13 Mayıs 2020; 16:4:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bloodin kullanıcısına yanıt
    Geri dönüş için teşekkürler.

Akabinde mikrodalga fırında almayı düşünüyorum , ankastre fırında 9670 cts de mikrodalga özelliği var mı?
    Bir de bu fırın paslanmaz çelik mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NvdiaAmd -- 13 Mayıs 2020; 14:36:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NvdiaAmd

Geri dönüş için teşekkürler.

Akabinde mikrodalga fırında almayı düşünüyorum , ankastre fırında 9670 cts de mikrodalga özelliği var mı?
    Bir de bu fırın paslanmaz çelik mı ?
    Hayır mikrodalga özelliği yok, ben de Arçelik ya da Beko'nun ankastre mikrodalgasını alacağım. Paslanmaz çelikten kastınızı anlamadım, ürünün dışı tamamen cam, sizin dediğiniz CTS modeli siyah cam, bende de CTB var beyaz cam, içi ise emaye, katalitik (yüksek ısı ile kendini temizleyen) özellikli değil. Fakat kolay temizleme modu var cihazın kendisinde, 320 dereceye kadar çıkmasının avantajını kullanıyor. İçine biraz su ile doldurduğunuz bir tepsiyi koyuyorsunuz, temizleme modunu açıyorsunuz, tüm yağları filan yumuşatıyor.
  • Bosch marka ankastre fırınları bakarken paslanmaz çelik diye belirtmislerdi. Arçelik de de göremeyince o yüzden sorma gereği duydum.

9670 için HB ile Arçelik bayileri arasında 1000 TL fark var. Neye göre bu kadar indirimli satıyorlar soru işareti oluşmadı değil .

• NvdiaAmd kullanıcısına yanıt
    Boşverin, kapalı kutu nerede ucuzsa oradan alın geçin, zaten size göndermiyorlar ürünleri, size gelip kuracak olan Arçelik servisine gönderiyorlar. Servis getirip size kurulum yapıyor. Arçelik-Beko'da sistem bu şekilde...

• Bloodin kullanıcısına yanıt
    Bir problem çıktıgında ürünle ilgili bulunduğum yerde gidip direk muhatap olma imkanı varken bu tip istanbul üzerinden satış yapan yerlerd ürünün gelişi gidiişi vb. problemlerle karşılaşma ihtimalini de düşünüyorum. O yüzden bulunduğum yerden biraz daha verip alma niyetindeyim. Samsundayım.
  • NvdiaAmd kullanıcısına yanıt
    Çok yanlış bir düşünce çünkü bir problem çıktığında ister bayiden almış olun, ister internetten almış olun bulunduğunuz yerdeki teknik servisle iletişime geçeceksiniz, aldığınız yer size yardımcı olmayacak, direkt teknik servise yönlendirecek zaten...

Hatta Arçelik için konuşuyorsak eğer, bulunduğunuz yerdeki teknik servisle değil de merkez ile iletişime geçerseniz merkez teknik servisin üzerine çöküyor sizin işiniz için ve işiniz çok daha hızlı hallediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 15 Mayıs 2020; 17:33:37 >
  • Ankastre set alma arefesindeyim ama bütçe kısıtlı olunca o kadar boğucu oldu ki bu fiyat/performans araştırmasına giremedim bile.

3lü setlerde fırın en önemli, davlumbaz ise en en önemsiz parçası olarak görüyorum. Buna göre öneride bulunabilir misiniz? Bütçem max 3500tl sularında olacak.

Şimdi arçelik 9670 nin fan a yakın yerleri çok pişiriyor demişsiniz bu benim için problem olacaktır :(

• welowis kullanıcısına yanıt
    Ben 14300 BK kodlu Beko fırın aldım çok memnunum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alnady

Ben 14300 BK kodlu Beko fırın aldım çok memnunum.
    hayırlı olsun, teşekkür ediyorum yorumunuz için. ferre marka aldık geçtik bakalım biraz dandik duruyor ama fırını iyi iş çıkarttı diyebilirim.
  • Maximum 3 bin TL civarına bir ankastre set arıyorum farklı marka ürünler olabilir. Var mı tavsiyeniz? Davlumbaz çok önemli değil ama fırın iyi olmalı

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.