Şimdi Ara

Orta Seviyeli Ankastre Setler Hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
3
Favori
25.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kargo değil de Arçelik'in kendi lojistiği taşıdığı için bu hafta perşembe, cuma gibi gelir diyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    HB43GS556 için fiyat verebilir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • instructor12345 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu modeli ancak elinde kalan bayilerden bulabilirsiniz üretimi bitti maalesef.
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Tavsiye edebileceğiniz fiyat/performans ürünü hangisi?
    Altını üstünü sağını solunu güzel pişirsin, tepsiyi çevirmek zorunda kalmayalım. Kekler güzel kabarsın, böreklerin içi iyi pişsin. içi geniş olsun, temizlemesi kolay olsun. Çıkarttığı buharla felan dolapları kabartmasın.
    Hangi marka model iyidir?

Merhabalar,
    Bütçenizi bilmiyorum fakat sırasıyla şu modellere bakabilirsiniz.

Nakit:
    HB134FES0T - 1.650,00
    HB557JYS0T - 2.200,00
    HB634GBS1 - 3.425,00

Kart 9 taksit
    HB134FES0T - 1.865,00
    HB557JYS0T - 2.490,00
    HB634GBS1 - 3.875,00
    Eğer İstanbul'daysanız, eski İspanya üretimi fırınlar var piyasada en uygun da şu arkadaş satıyor.
    Linke tıklayıp inceleyebilirsiniz, İspanya üretimi şuanki yerli üretimlerle aynı paraya satıldığından çok cazip şahsi fikrimi sorarsanız kaçırmayın.

Sadece İstanbul içi teslim ediyor ama. buna dikkat edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Eğer İstanbul'daysanız, eski İspanya üretimi fırınlar var piyasada en uygun da şu arkadaş satıyor.
    Linke tıklayıp inceleyebilirsiniz, İspanya üretimi şuanki yerli üretimlerle aynı paraya satıldığından çok cazip şahsi fikrimi sorarsanız kaçırmayın.

Sadece İstanbul içi teslim ediyor ama. buna dikkat edin.
    Buradaki tavsiyenize uyarak ilgili satıcıdan ürünü satın aldım , ispanya üretimi , şimdilik çok memnunuz , malzeme kalitesi ürünün sağlamlığı çok iyi duruyor , teşekkürler , bu ürüne güzel (çokta pahalı olmayan) ankastre cam ocak ile davlumbaz setlemeyi düşünüyoruz , öneriniz varmıdır acaba ?

https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/siemens-eo6c6hb11o-4-pisirme-gozlu-woklu-siyah-cam-ankastre-ocak-392417891

bunu düşündük fiyatına göre , önerirmisiniz acaba ?

• derhce D kullanıcısına yanıt
    Günaydın,
    Modeli beğeneceğinize emindim, iyi günlerde kullanın.
    Burada attığınız ocağın fiyatı çok iyi, eski fiyatla mal alan bir bayi belliki burası. Şuan malın maliyeti 1370 Tl.
    Bunu hiç kaçırmayın, fakat şahsi fikrim cam değil çelik almanız olur.
    Siyah camlar çok kirleniyor en ufak tozda bile.

Şahsi fikrim şöyle birşey olur,
    https://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/online-satis/pisirme-grubu/ocaklar/gazli-ocaklar/EG6B5HB60O
  • quote:

Günaydın,
    Modeli beğeneceğinize emindim, iyi günlerde kullanın.
    Burada attığınız ocağın fiyatı çok iyi, eski fiyatla mal alan bir bayi belliki burası. Şuan malın maliyeti 1370 Tl.
    Bunu hiç kaçırmayın, fakat şahsi fikrim cam değil çelik almanız olur.
    Siyah camlar çok kirleniyor en ufak tozda bile.

Şahsi fikrim şöyle birşey olur,
    https://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/online-satis/pisirme-grubu/ocaklar/gazli-ocaklar/EG6B5HB60O
    selamlar hocam bu ürünü tavsiye edermisiniz?
    Birde 5 ocak var ebatları standartmı?
    https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/siemens-ferre-ankastre-set11-hb331w0t-fr-ka013-fr-bfmm600-401545992

• x_ir kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Burada görseldeki fırın Bosch, satış isminideki kod Siemens fırın kodu.
    Diğer iki parça zaten Siemens değil.
    Bunlara yorum yapamam bilmediğim ürünler.
    Satışta bir aldatmaca var gibi =) model kodu ile görseller tutmuyor. Dikkat edin.
  • quote:

Merhaba,
    Burada görseldeki fırın Bosch, satış isminideki kod Siemens fırın kodu.
    Diğer iki parça zaten Siemens değil.
    Bunlara yorum yapamam bilmediğim ürünler.
    Satışta bir aldatmaca var gibi =) model kodu ile görseller tutmuyor. Dikkat edin.
    Teşekkür ederim. Ben çok anlamam bu işten görseli hoşuma gitti marka olarakta bilindik marka olduğu için almayı düşünmüştüm.
    Bu görselde tavsiye edebileceğiniz bir cihaz var mı? Fiyatı çok uçuk olmayan.
  • Selam arkadaşlar. Anne babama bir ankastre set almak istiyorum. Tavayı tencerenin altını yakmayacak uygun bir set önerir misiniz? Mağdur etmesin. Yakmasın. Kumtel setler taca tencere altını simsiyah yapıyormuş. F/p ürünü ve mağdur etmeyecek bir set?

• Fırın hakkındaki olumlu olumsuz eleştirilerinizi rica ederim ,kararsız kaldım merak ediyorum. #9670ctb

• Bloodin kullanıcısına yanıt
    Görüşlerinizi paylaşabilirseniz çok iyi olur

• Alnady A kullanıcısına yanıt
    Olumsuz denecek pek bir şey yok, ilk geldiğinde arkadaki fanın doğru yerleştirilmemesinden kaynaklı bir titreşim problemi vardı, servis tutanak tuttu, bu şekilde kullanın, yenisi gelecek dedi, 1 ay öyle kullandık, yenisini getirip eskisini alıp gittiler

Pişirmesi, ısınma hızı, özellikleri, tepsileri... her şeyi 10 numara, ilk aldığımda ilk denediğim şey SURF modunda biri et, biri sebze, biri de kek olmak üzere üç farklı şeyi pişirmek oldu, hepsini kusursuz ve kokularını karıştırmadan pişirdi, yapabileceğini biliyordum ama bu kadar kusursuz yapabileceğini düşünmüyordum, resmen şaşırdım :)

Bir olumsuz özellik çok etkili olmayan buharla temizlik özelliği olarak gösterilebilir. Evet biraz yumuşatıyor kirleri ama yine de fırın içini düzgünce temizlemek için epey çaba sarfediyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 10 Ağustos 2019; 16:59:29 >
  • Bloodin kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Güle güle kullanın

• Beko AFE 21300 IK Ankastre Fırın
    Beko AOMM 64160 DI Ocak
    Beko ADP61420I 60 cm Davlumbaz
    Yukarıdaki set nasıl bu konudan hiç anlamıyorum yardımcı olun lütfen.
  • siemens ile teka marka firin ve davlumbaz kullandim. simensin pisimesi daha iyi gibi. davlumbaz iscilikte iyi, tam traslanmamis sivri koseler var tekada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yoğun araştırmalarım ve yorumlarınızdan yola çıkarak 14300BK kodlu Beko Ankastre fırın aldım. Çok memnunum tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.