Şimdi Ara

orta seviyede oyun için laptop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yeni bir laptop almayı düşünüyorum.cod4-5 nfs serileri gta 4 tipindeki oyunları orta ayarlarda oynayabileceğim 1700tl ye kadar laptop bulabilirmiyiz.

• 1640 ytlye,
    Isınma yapmaz,
    Ömrü uzundur,
    Modası geçmez
    Sadece oyun değil her türlü ihtiyacınızda yanınızdadır.
    http://www.hizlial.com/UrunInceleme.aspx?UrunID=30.001.1294.0052
    Biraz daha beklerseniz fiyatı 1400-1500lere kadar düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brknzbz -- 12 Ocak 2009; 15:51:38 >
  • harbiden çok iyi makineymiş fiyatına göre teşekkür edrim.peki datron markası nasıldır kullanan arkadaşlar?
    teknik servis,sağlamlık açısından falan?
  • Datron kullanan bir arkadaşım kasalarının iyi olmadığını söylemişti bu sebeple Datrona tereddütle yaklaşıyorum.
    Sana Hp,Asus(f3 serisi hariç) gibi markaların modellerine bakmanı tavsiye ederim
    model belirt dersen : Asus x59sr 200dv şuan kullandıgım makine genel olarak memnunum
  • dostum bende asus almak istiyorum ama nedense asusun ekran kartı iyi olan modelleri çok pahalı.Hp de çok ısınıyor diye duydum bi çok kişiden.ben en azından cod 5 gibi oyunları orta ayarlarda oyanayabileceğim bi makine istiyorum 1700-1800tl ye kadr
  • acer 5930g yada 6930g düşüenbilirsin
    512mb gddr3 9600gt ekran kartı var bu modellerde ve ayrıca fiyatlarıda uygun
  • Datron'un verdiğim modeli gerçekten kalitelidir,
    Ayrıca Datron firmasının müşteri hizmetleri de çok iyidir,
    Ancak Datron almayacaksanız,
    Ki ben verdiğim modeli bir ayrıntılı araştırmanızı isterim,
    Kasa kalitesinin kötü olmadığını duymuştum,
    (Sadece bu modelin)
    HP de almayınız,
    Çok uçuk markalara bakmayın,
    Onlar çok pahalı olur,
    Buyrun Asus almak istiyorsanız bir öneri:
    http://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?product=NTBASUAN-30833

Ayrıca @kii'nin dediği gibi Acer 5930,6930lar da sağlamdır,
    En ucuz nerede bulabileceğiniz hakkında fikir sahibi değilim ancak küçük bir araştırma sonucu indirimlerle vs. 1500 ytl civarına bulabileceğinizi umuyorum.

Ancak o fiyatlara bulursanız buraya da koyun ki linkini hem paylaşım olur hem de güvenilir mi değil mi olduğuna bakarız,
    Meselawww.bilnetbilgisayar.com.tr dolandırıcı sitesiymiş,
    Uyarayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brknzbz -- 13 Ocak 2009; 10:26:05 >

• Datronun kasa kalite degildir ama içindeki malzeme digeriyle farklı degildir o konuda bi sıkıntınız olmasın 4 yıldır kullanıyoruz tık demedi,hp ve toshibanın bu donanımlı makineleri kaç para bi kıyas edin bakalım,ayrıca yanlış hatırlamıyorsam hp de makinelerinin bir kısmını datronun çıktıgı yani dünyanın 3büyük laptop üreticisi Quanta dan tedarikiliyo yani marka arkadaşlar bu fiyat farkı içindeki malzeme aynıdır,datronun ve acerin servisi iidir ama asus istanbul için pek içaçıcı şeyler duymuyoruz forumda..+ kaynak:sikayetvar.com
  • Diğerlerinin kötü olduğunu biliyorum ama hocam TW8A özenle yapılmış bir şey.
  • arkadaşlar ilginiz için çok sağolun.ne zamandır araştırıyorm arkadaşın söylediği datron tw8a kadar fiyat/performansı iyi olan bi laptop görmedim.ayrıca bu laptopu bazı pc dergilerinin top10 listelerindede gördüm.acer 5930g daha da fena bi makina ama o da çok pahalı şu anda.

sonuç olarak şu anda datron tw8a almaya karar verdim.Bu laptopu önümüzdeki 15 gün içinde almayı düşünüyorum umarım fiyatı düşer biraz daha
  • Arkadaşlar birde özellikler kısmında 1024 MB Robson Memory yazıyor bu nedir ilk defa duydum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.