Şimdi Ara

Orta Koridor Hakkında Soru Cevap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
1.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avrupa Batı suncusunde diamond 5 liginde bulunuyorum.1,5 yildir orta koridorda gorev yapiyorum.Bu zamana kadar sormak isteyip de soramadiklarinizi saygi sevgi cevresinde cevaplamak isterim.
    Bu arada bayraminiz kutlu olsun..

Maini orta koridor bir arkadaşa koçluk yapmak istiyorum benim için de antreman olur.Yapmasi gereken maclarini kaydetip bana yollamasi, bende ona neleri yanlis yapip yapmadigini,bazi koridor taktiklerini ogretmek isterim.Ama sadece 1 kisiye fazla vaktim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BirdCat -- 25 Eylül 2015; 0:06:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Seninde kutlu olsun
  • bayram yokki hasan var bizde.
  • ne soralım ki değişik olmuş yani
  • Zedle benim gibi taşıyabilir misin

• Senin gibi olmasa bizde biseyler yapiyoruz hocam

• Wukong mid ?

• Sagol seninde

• Burda herkes challenjour kardes .Burada ogretici konu acamazsin!

• Ad ve tank runum var. Main support su aralar adc ve top çalışıyorum. Runsuz mid oynayabilir miyim?

• Karşısında Xerath,Ziggs gibi menzili yüksek şampiyonlar olmadığı sürece ct si fazla yoktur koridorda.Top lane de ki gibi renekton darius alacak insan olmadigi sürece güçlü çar

• Master mid ?

• Canhatti kullanıcısına yanıt
    Normal ad rünü idare edicektir bir yere kadar ama benim sirf 6 tane ap rün sayfam var mesela doğru rün sayfası seni 1-0 önde başlatır.

• Düşük eloda iş yapar ama diamond ustu eloda yetenek ister.Karşıda cc varsa zorlanabilir ama twisted fate w,ahri charmi gibi skill shotlari q ile dodgelarsan ne ala.

• Mid mainim değil ama top veya jungle alamazsam mid tercih ederim. Sorum benim gibi farmı iyi olmayan birine midde ne önerirsiniz(kolay farm ve fightlarda etkin bir hero lazım ayrıca menzilli olsa daha iyi) ve Twisted Fate ile fightlarda sadece Adc-Apc çıkarıp fighttan çıkmak mı gerekir?

Edit: Westte smurf kasmayı düşünüyorum ve doğru oyunla küme atlamak kolay mı siz ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitokondri. -- 24 Eylül 2015; 14:56:54 >
  • Veigar ?

• Biraz maça göre değişen bir soru olabilir ama orta koridorda şuan en güçlü hero ne ? Bence diana fizz ve viktor

• Mitokondri. kullanıcısına yanıt
    Orta koridor için en önemli sey farm bunu unutma.Ama orta koridorda ap ağırlıklı şampiyonlar oynandığı icin normal atağı oyun başında farm almak için çok düşük.Bunu geliştirmek icin normal oyunlarda bol bol dene şampiyonları.Kill alamasanda kirli farm olayiyla cok rahat rakibinin önüne geçebilirsin.Xerath,orianna,syndra ve ahri önerebilirim bunlar çok rahat koridor ittirebilen şampiyonlar.
    Twisted icinde bence plat 1 e kadar bu şampiyonla iyi verim alamazsın.Tf için takiminda ki diger insanlarin da twisted fate ile oynamayi bilmeli.Takim savaşında onde fazla yakalanmamaya çalış.Karsi takimin tanki yanliz basina onde duruyorsa sari kartla cezasini kes.Hele karsi ad carrye atilan savaş çevirebilir.Daha detayli yardim istersen özelden mesaj atabilirsin dostum.

• Rivenordisco kullanıcısına yanıt
    Bu çok değişken bir şey ama Viktor,Leblanc,Orianna gibi sampiyonlar guven veriyor ve Lulu Mid bence Dünya Sampiyonasina damga vurabilir.

• Çok teşekkürler öncelikle

Westte smurf kasmayı düşünüyorum ve doğru oyunla küme atlamak kolay mı siz ne dersiniz? Benim de elbette eksiklerim var ama bunu TR'de kapatamadığımı düşünüyorum mesela lanede uzun süre kalamıyoruz dakika 15'te all mid koridorda kalana ana avrat sövüyorlar bu normal değil tabi. Veyahut sadece supların ward atması gerektiğini düşünüp ward almayan sonra ölümüne ittiren elemanlar early gank yiyip fb veriyorlar jungler'a küfrediyorlar afk kalıyorlar vs. Bu durumlardan kurtulmak istiyorum west bir çözüm müdür? Oyunumu geliştirip doğru oyunla Tr'den daha hızlı (Bu sezona Bronz 1 başladım 3 haftada gümüş 2'ye getirip Gümüş 3 88 LP'de oyunu geçici olarak bıraktım) yükselebilir miyim?

Sorularla yorduysam affola

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.