Şimdi Ara

ORTA AVRUPA TURU-BUDAPEŞTE/VİYANA/PRAG GEZİLECEK GÖRÜLECEK YERLER? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
12
Favori
33.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • italya vizem var italyaya hiç giriş yapmadım ilk girişi macaristana yapsak sorun çıkarmı acaba derdimizide anlatırız ucak bulamadık vs diye..
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

italya vizem var italyaya hiç giriş yapmadım ilk girişi macaristana yapsak sorun çıkarmı acaba derdimizide anlatırız ucak bulamadık vs diye..

tekrar italya'ya girişte sıkıntı olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: cöldeki kutup ayısı

quote:

italya vizem var italyaya hiç giriş yapmadım ilk girişi macaristana yapsak sorun çıkarmı acaba derdimizide anlatırız ucak bulamadık vs diye..

o vize içinmi yoksa diğer alınacak vizeler içinmi..
  • quote:

quote:

quote:

italya'dan vize alıp ilk girişini macaristan'a yapıp bi sonra ki girişin italya olursa sıkıntı olabiliyormuş, neden bizden alıp başka ülkeye giriş yaptın diye ama çok sıkıntı olacağını sanmam

• quote:

quote:

quote:

quote:

italya'dan vize alıp ilk girişini macaristan'a yapıp bi sonra ki girişin italya olursa sıkıntı olabiliyormuş, neden bizden alıp başka ülkeye giriş yaptın diye ama çok sıkıntı olacağını sanmam

açıkcası ben daha önce 2 schgen aldım ikisindede aldıgım ülkeye ilk girişi yaptım çıkışı farklı ülkeden..ilk kez böyle olacak amacımız macar vizesi idi ama yetişmedi...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

açıkcası ben daha önce 2 schgen aldım ikisindede aldıgım ülkeye ilk girişi yaptım çıkışı farklı ülkeden..ilk kez böyle olacak amacımız macar vizesi idi ama yetişmedi...

sıkıntı olmaz diye tahmin ediyorum, geçen aylarda arkadaşım vize yetişmedi diye hollanda'dan alıp italya'ya giriş yaptı. Mantıken sıkıntı olmaması gerekiyor ama ülkeler sanırım uğraşmamak, problem yaşamamak için vermeye yanaşmıyorlar, bende avusturya'dan giriş yapacam ama yarın macaristan'dan vize almayı deneyeceğim

ek olarak italya'dan nasıl vize aldınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cöldeki kutup ayısı -- 21 Temmuz 2013; 1:51:32 >

• gidip gelen arkadaslardan fikir almak istiyorum tatılımız malum hep yürümek ile gececek gıdıp gelen arkadaslar yada gunde 9-10 saat gezmekle gecıren arkadaslarımız ayakkabı secımı konusunda yardımcı olabılırlermı? spor ayakkabı sandalet onerecek olan arkadaslar marka model bılgısı verırsen sevınırım ben nıke gıymeme ragmen 2-3 saat sonra rhtsız oluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenxx

gidip gelen arkadaslardan fikir almak istiyorum tatılımız malum hep yürümek ile gececek gıdıp gelen arkadaslar yada gunde 9-10 saat gezmekle gecıren arkadaslarımız ayakkabı secımı konusunda yardımcı olabılırlermı? spor ayakkabı sandalet onerecek olan arkadaslar marka model bılgısı verırsen sevınırım ben nıke gıymeme ragmen 2-3 saat sonra rhtsız oluyorum

Normal düz taban bir ayakkabı kullan, ben öyle yaptım, sandalet vs.rahatsız eder ve çok kullanışlı olmaz, bu mevsimde iklimi yağmurlu o yüzden önermem :)
  • marka ve model seçimiyle örnek veririmisinz?
  • quote:

marka ve model seçimiyle örnek veririmisinz?

Çok detaylı düşünüyorsun hocam :)
    Benim ayakkabım Pony marka bez ve plastik taban ;)
  • detaydan ziyade olur ya mutlaka tavsiye edilecek birşey mutlaka vardır onun için sormak istedim
  • quote:

Denizmax

Euro götürdüm , orada hangi ülkeyse o ülkenin parasına çevirdim. Rehberin gösterdiği yerde paranızı bozdurmayın kazıklanırsınız .
    Kendiniz araştırın ve size göre kuru en uygun olan yerde halletmenizi tavsiye ederim.

Teşekkür ederim. Bir de oda kahvaltı 1 haftalık tur için 2 kişi ortalama kaç EURO harcanır? Fazla aşırıya kaçmadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURKYILMAZ

quote:

Denizmax

Euro götürdüm , orada hangi ülkeyse o ülkenin parasına çevirdim. Rehberin gösterdiği yerde paranızı bozdurmayın kazıklanırsınız .
    Kendiniz araştırın ve size göre kuru en uygun olan yerde halletmenizi tavsiye ederim.

Teşekkür ederim. Bir de oda kahvaltı 1 haftalık tur için 2 kişi ortalama kaç EURO harcanır? Fazla aşırıya kaçmadan.

Biz yaklaşık olarak 500 Euro civarı harcadık, A'dan Z'ye herşey dahil hediyelik eşyalar vs..
  • denizmax ve diğer arkadaslar viyana-macaristan-prag dan alısverıs olarak ne yapılabılır cıkolata ıckı hedıyelık esya harıcınde trden daha uygun nelerle karsılastınız?
    bu arada 23 agustos turu dahılınde gıdecek olan arkadaslar varsa mesaj atarsa sevınırm
  • quote:

denizmax ve diğer arkadaslar viyana-macaristan-prag dan alısverıs olarak ne yapılabılır cıkolata ıckı hedıyelık esya harıcınde trden daha uygun nelerle karsılastınız?
    bu arada 23 agustos turu dahılınde gıdecek olan arkadaslar varsa mesaj atarsa sevınırm

Elektronik olarak çok uygun şeyler bulamazsın.Bunun dışında giyim bakımından farklı markalara ait ürünler bulabilirsin,yalnız fiyatların çok uygun olduğunu söyleyemem.
    Artık dünya küçüklüyor ve bir kaç ülke dışında (Andorra vergiden muaf, ABD,uzakdoğu ) ülkeler arasında eskisi gibi fiyat farkı yok. O yüzden sana tavsiyem doya doya gezmen.
    Prag'da bireysel olarak Visegrad'a ve Budapeşte'de ise Estergon Turuna katılmayı unutma .
    İyi eğlenceler şimdiden..
  • Tsk ederim uykusuz geceli gunduzlu gezmeyi planliyorum tabi bol bol da alisveris yaparak gecirecegim tavsiyelerinede bizzat uyacagim bu arada 23 agustos tur ile gidecek olan arkadaşlar da ulasirsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 18inde gideceğim, tur viyana-prag-budapeşte güzergahında olacak, vizeyi macaristandan aldım umarım sıkıntı yaşamam
  • tekmı gıdıceksın yada arkadaslar fln olarakmı aılemı?
  • bi arkadaşımla beraber gideceğim.
  • gıdıp gelen arkadaslardan da sagolsun duzgun bır bılgı alamıyoruz kı burada deli gibi alısverıs yapıyorum ayakkabı sort tshrt kımse demıyorkı orada suradan al tr ye gore ucuz yada pahalı yada su kadar para hergun oglen aksam dısarda yemek yeme ıle su kadar paraya cıkar dıye kımse demıyor :/
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.