Şimdi Ara

Orphan Black (2013-2017) | BİTTİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
21
Favori
20.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

quote:

Orijinalden alıntı: Big Fan BSC

quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IndoHouse

quote:

Beyler, tavsiye edermisiniz ?

Ve, piyasadaki herhangi bir diziyle karşılaştırdığınız da kaliteli bir yapım mı ?

Kaliteli bir dizi,yanlız az az izlemeni tavsiye ediyorum 2.sezona uzun bir süre var çünkü

Şu an yokluktan dolayı, büyük ihtimalle izleyecek gibiyim... teşekkürler.

1. sezon kaç bölüm ? [ IMDB'den bakmama sebebim; bölüm resimlerinden spoiler yememek ]

Kesinlikle tavsiye ederim. Alışılmışnı dışında bir senaryosu var. İlk sezon 10 bölüm. Kaçırma derim, başla.

Hocam, %90 başlıyorum... ayrıntıya girmeden söylersen iyi olur. Bilim kurgu olduğunu biliyorum. dizi şehir de mi geçiyor ?. yoksa gezegen de felan mı ? Teşekkürler.

Şehirde şehirde merak etme:) Çok da güzel bir şehirde.. Gezegenle falan alakası yok Klon dizinin konusu. Anlatamam şimdi biraz karışık haydi başla. Eğer oyuncuysan ve Far Cry 3'te Vaas karakterini tanıyorsan dizi daha keyifli gelecektir. Vaas'ı canlandıran karakter oynuyor dizide.

Oww, işte şimdi damardan girdin hocam Oyuncuyum... Ve, Far cry 3' e de vaas'a da bayılmıştım. %100 başlıyorum.

Kadro sağlammış... Teşekkürler. [ Şehir'de geçmesi benim gözümde avantaj ]

• Nasıl bir finaldi o ya

Amelia
  • Tatiana Maslany . Oyunculuk üst düzey
  • yorumlara bakılırsa zamanında izlemediğime sevindim :) şimdi topluca bir sonraki bölümü bekleme derdinden muaf izleyebilirim.

• Orphan Black (2013-2017) | BİTTİ

Yeni klon geliyormuş galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dik Otur -- 13 Ağustos 2013; 13:47:11 >
  • İlk bölümü izleyip bayağı bi ara vermiştim, konuyu az çok toparladım, üçüncü bölüme başlıyorum şimdi.Kesinlikle en farklı senaryolardan birine sahip bu dizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yorumlarınıza bakarak diziye başlama kararı aldım.Yalnız bir sorum var dizide açık sahneler var mı?Malum ev ortamı bide masaüstü var ona göre önlemimi alayım

• İndireceğim yer söyleyin, bi bakıyım. :D
  • Var ama çok açık değil. Tüm sezonda toplam 5-6 dakika vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulamadımbirşey

Var ama çok açık değil. Tüm sezonda toplam 5-6 dakika vardır.

Peki...Bilgilendirme için teşekkür ederim

• İlk sezonu bugun bitirdim.Dizi 10/10.Bu tarz fringe benzeri diziler kolay gelmiyor.Oyunculuklar harika , senaryo sahane ve o muzikler.10/10 kesinlikle izleyin , izletin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _LegendmJ_

İlk sezonu bugun bitirdim.Dizi 10/10.Bu tarz fringe benzeri diziler kolay gelmiyor.Oyunculuklar harika , senaryo sahane ve o muzikler.10/10 kesinlikle izleyin , izletin.

Bu yorumunuz güzel oldu gerçekten.Arkadaş divxplanetten dizi yorumlarına bakıyorum adamlar başrol oyuncusundan diziye kusur bulmuş yok çirkin miymiş neymiş.Bazıları konusu çok sıkıcı ve yavaş ilerliyo falan demiş.Hevesimi kırmışlardı.Siz böyle yazınca biraz rahatladım.

• Oldukça güzel bir ilk sezon idi, boş bölümü olmayan, hikayenin her dakika aktığı, müthiş bir final ile 2. sezonu beklemeye aldığımız güzel bir dizi idi, yeni sezonun Nisan'da gelecek olması üzücü olsa da beklemeye değer, bu arda Tatiana Maslany'nin güzelliği hakkında konuşulmuş, renkler ve zevkler değişse de çirkin sözü söyleyene aittir bence.
    Tatiana Maslany ayrıca oldukça fazla olan farklı karakteri oldukça başarılı canlandırarak gözümde adeta büyümüştür.

Orphan Black (2013-2017) | BİTTİ

• İlk bölümü izledim, gayet iyi başladı.Dizi bayağı gizemli olacak gibi
  • Diziyi az önce bitirdim sıcağı sıcağına yorum yapayım dedim

Öncelikle Tatiana Maslany'i tebrik etmek istiyorum gerçekten dizide kendisine hayran kaldığımıda söylemeden edemicem.O kadar karakteri bu denli güzel oynamak hakikaten yetenek ister.Oynadığı her bir karakteri sanki Tatiana Maslany değilde farklı farklı kişiler canlandırıyormuş gibi hissettim.Hepside birbirinden apayrı karakterler her birinde farklı şeyler buluyorsunuz.Neyse ben Tatiana Maslany'den dolayı canlandırdığı karakterlere çok takıldım herhalde

Diziye gelirsek ilk sezon için bence çok güzeldi.Hikayenin dozajı sürekli artıyor, ilginç şeyler ortaya çıkıyor, hikaye ve karakterler sizleri şaşırtıyor, şaşırtmayada devam edecek gibi.Kurgu iyiydi, hikayede de ne abartılı, ne de gereksiz şeyler vardı, bence her şey olması gerektiği gibiydi.

Sonuç olarak dizide beklentim normaldi ama beklentimin üzerinde çıktı.Şimdi Nisan'ı nasıl beklicem onu düşünüyorum

He bu arada Tatiana Maslany'e yönelik çirkin tarzı yorumlar görmüştüm ben onların varsa kız arkadaşlarını çok merak ediyorum neyse Tatiana tırnaklarını French yaptımı tamamdır, dizide tırnakları gözüme battı

Değerlendirme yaparsak diziye puanım 8.5/10

Edit: Normalde bundan önceki yorumumu editleyip değerlendirmemi yapacaktım fakat dizinin konusu ölü gibi bu değerlendirmemle birlikte bir UP'ta çekmiş olayım dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tembelterazi -- 26 Ağustos 2013; 21:03:13 >

• Uplayınca yine huzunlendim. nisana kadar geçer mi be

• Orphan Black (2013-2017) | BİTTİ

• quote:

Orijinalden alıntı: Ö_mer

Bide sezon finalinde ortaya çıkan Rachel Duncan var hocam nam-ı diğer gelişmiş klon onuda Tatiana canlandırıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

quote:

Bide sezon finalinde ortaya çıkan Rachel Duncan var hocam nam-ı diğer gelişmiş klon onuda Tatiana canlandırıyor

İlk bölümde kafasından kurşun yiyenide unutmayın 2.Sezondada yeni bir klonu canlandıracakmış. Ayrıca ukraynalı olanı harcamaları hiç hoş değildi, kendisi favori klonumdu

• quote:

Orijinalden alıntı: afsdfas

quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

quote:

İlk bölümde kafasından kurşun yiyenide unutmayın 2.Sezondada yeni bir klonu canlandıracakmış. Ayrıca ukraynalı olanı harcamaları hiç hoş değildi, kendisi favori klonumdu

Katja Obinger...Doğru, onu unuttuk oda var Yalnız Helena'yı tamam harcadılarda sezon finalinde öz annesine naptığını gördük zaten Sarah gerekeni yaptı orda.Bende seviyordum Helena'yı ama iyice psikopatlaşmıştı öleceği az çok belliydi zaten, kaşınıyodu

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.