Şimdi Ara

Ormanda İlk Kan Taktiği Tryndamere

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kırmızıdan maviye ilk kan taktiğini görebilirsiniz. Videonun kalanında trydamere orman olarak oyun boyunca ne gibi kararlar vermeniz gerektiğini anlayabilirsiniz İyi Seyirler

• Olaf

@Ao Sol
  • Buraya 35 dk gameplay koyup milletin izlemesini mi bekliyosun? Hayır ben kendim oynarken sıkılıyorum oyunu , kazanırken bile sur istediğim oluyo sıkıntıdan. Bunu izlemem çok zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prowind

Buraya 35 dk gameplay koyup milletin izlemesini mi bekliyosun? Hayır ben kendim oynarken sıkılıyorum oyunu , kazanırken bile sur istediğim oluyo sıkıntıdan. Bunu izlemem çok zor.

+1
  • quote:

Buraya 35 dk gameplay koyup milletin izlemesini mi bekliyosun? Hayır ben kendim oynarken sıkılıyorum oyunu , kazanırken bile sur istediğim oluyo sıkıntıdan. Bunu izlemem çok zor.

+2

• Prowind kullanıcısına yanıt
    +3

• quote:

-1
  • E=mc^2

Eliniz boş gitmeyin.
  • quote:

cevap için teşekkür ederim.şu anlık montajları face ve instagram için yapıyorum youtubeda full video oluyor. montaj paylaşımlarım yakında gelecek.
  • bu ne olm silver eloda fb alıp taktik diye video mu çektin map awareness ( :d ) 0 rakip takımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

bu ne olm silver eloda fb alıp taktik diye video mu çektin map awareness ( :d ) 0 rakip takımda

elmas 5 50 lp filan orası
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.