Şimdi Ara

orjinal veya ucuz hafıza kartları !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hafıza kartlarının orjinaline göre yarı hatta üçte bir fiyatına satılanları var. Acaba ucuz alınan bu hafıza kartları fotoğraflarımızda kalite kaybına yol açarmı ? sakıncaları varmıdır ? Video'da çektiğim görüntüyü oynatmaya çalıştığımda orjinal olmayan kartda görüntü kesik kesik geliyor ama orjinalinde görüntü akıyor. Videoda sorun oladuğu gerçek ama fotoda normalde takılma yok gibi ama benim merak ettiğim foto kalitesinde düşme oluyormu ?

• fotoğraf çektiğinizde çekilen fotoğrafın karta kaydı zaman alabilir. bu da ard arda resim çekmenize engel olacaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: QamiQaze

fotoğraf çektiğinizde çekilen fotoğrafın karta kaydı zaman alabilir. bu da ard arda resim çekmenize engel olacaktır.

bu dediğin amatör kullanıcı için bence sorun olmayabilir çünkü genelde çok kısa aralıklarla art arda fotolar çekmiyoruz ama benim merak ettiğim kalitesiz hafıza kartında görüntü kaybı olurmu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: soğancücüğü

hafıza kartlarının orjinaline göre yarı hatta üçte bir fiyatına satılanları var. Acaba ucuz alınan bu hafıza kartları fotoğraflarımızda kalite kaybına yol açarmı ? sakıncaları varmıdır ? Video'da çektiğim görüntüyü oynatmaya çalıştığımda orjinal olmayan kartda görüntü kesik kesik geliyor ama orjinalinde görüntü akıyor. Videoda sorun oladuğu gerçek ama fotoda normalde takılma yok gibi ama benim merak ettiğim foto kalitesinde düşme oluyormu ?

sahte olabılrı bır cogu,

ve ıcındekı bellekler kalıtesız olucagından cok cabuk bozulacaktır,

verı kaybı yasayabılrsınız,
    mutlaka bıldıgınız bı yerden bıldıgınız markalar alın,

• ebayden 2gb minisd kartı 21 euroya aldım. dün değil önceki gece bozuldu. kesinlikle fason mal tavsiye etmiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nJOY

ebayden 2gb minisd kartı 21 euroya aldım. dün değil önceki gece bozuldu. kesinlikle fason mal tavsiye etmiyorum.

Bozuldu derken, kayıt mı yapamıyorsunuz ?
  • Kingston 1gb sd kart 18-20 ytl civarı oldu.. 5 yıl da garanti var
  • kingston al çoğu yerde ömür boyu garanti var
  • TR de alıcagınız KINGSTON ların ustunde ASNET etıketı yoksa almayınız,
    cok fazla sahte fason kıngston vardır,

ustleık bunları ısımlerı yazamayacagım cok unlu pc fırmalarıda satıyor

mutlaka asnet etıketlı kıngston almaya dıkkat edın

sandısk ıde aynı sekılde sadece turanlı getırıyor,
    ıthalatcısını ogrenmeden heryerden urun almayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.