Şimdi Ara

ORJİNAL LACOSTE TİŞÖRT NASIL ANLAŞILIR? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32
Cevap
0
Favori
104.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Nasıl anladınız çakma olduğunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: torna&do

Nasıl anladınız çakma olduğunu?

Hocam benim öncesinde hiç lacoste ürünüm yoktu. Bu üründen sonra lacoste un kendi mağazasından bir yeşil polo ve online mağazasındanda v yaka lacivert tşirt aldım. Bu arada pek çok lacoste mağazsınada girdim çıktım. Bi kere logoda fark var. Evet detay fazla ama diğer çakmalara göre:) orjinali ile yanyana gelince farkı görüyorsunuz detayda vede arkada dikiş izi çok bayağı. Orjinallerinde bütün timsahı titizlikle dikiş takip ederken bunda kaba saba dikiş var. Bir sürü polo,tşirt ürünün mağazalarda dikişine baktım ve birinde bile benim çakmadaki saçma dikişleri görmedim.
    Kumaşta direk kendini belli etti. Gördüğüm bir sürü polonun kumaş yapısı hep aynıydı istisnasısz. Bu ise alakası yok.
    Vede içteki etiket bütün polo,tşirt vb ürünleriden farklı. Bendeki 2 parça ve farklı yapısı var.orjinallerde tek parça ve ürünün diğer tarafında konumlandırılıyorlar.
    Ve herseydende öenmlisi yorumlardan ve bu forumdaki bilgi paylaşımındanda ürünün fason olduğu sonucunu kesinlikle çıkardım. Whatsappten ürün iade sürem bittikten sonra bu ürün orjinal değil dedim iade dedim adam iplemedi bile. Satıcı n11'deki backdoorium

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• O zaman backdooriuma kocaman bir neyse tecrübe edinmiş oldunuz. Orjinaline o kadar yakın duruyorki ben de yanıldım kusura bakma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lacoste yetkililerini ankara maltepe pazarına götürsek bizden daha iyi yapmışsınız diye plaket verirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: torna&do

O zaman backdooriuma kocaman bir neyse tecrübe edinmiş oldunuz. Orjinaline o kadar yakın duruyorki ben de yanıldım kusura bakma

Estagfurullah hocam. Yalnız şunu gördüm ki orjinal lacoste sadece kendi magaza ve online sitesinden satın alınır. Gerisi çakmadır. Valla lacoste eksperti oldum artık xD

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Bir ekleme yapayım bir de lacostenin üretim yaptırdığı kesin olan tekstil firmalarından (bazı modeller için geçerlidir)

• quote:

Orijinalden alıntı: eneox

Merhaba yıllardır lacoste çakmasını yanlış yapıyordum şimdi doğrusunu yapacağım sayenizde

Ya ne adamsın güldürdün helal olsun

• orhjinal lacosde töşirt nasıl anlaşılır

hımmmm
  • ilk basta aciklayan arkadas dogru aciklamistir timsah logosu asla dikisli degildir arkadan fark edilmez dikis varsa bile tisort renginden oldugu icin gizli dikistir
    bunundisinda kopya yapan arkadaslar ben aynisini yaparim havasina girmesinler kullandiklari kumas kalitesine bile erisemezsiniz neden mi lacost yuzde yuz pamuktur sentetik madde icermez .Bunun disinda cok pahalidir evet 90 euralardan baslar giyimin luksu anasina satayim bizlere de ucuz merdiven alti sentetiklerle avunma kaliyor ben sahsim adina marka ya bakmam pamuklu olan butun guzel tsortleri giyerim takilmayin fazla elbiseye kaliteye yurdum insani kafeterya ve rstoranlarda ilginctir kisirf hava olsun diye icinde kontur bulunmayan i phonesi ile malborasini koyar masaya boyle dunya iste ust basa kullandiklarina deger verirler icine kalbine bakmazlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • biri timsah biri kertenkeledir ordan ayırt edebilirsiniz!
  • Orjinal de olsa lacostelar kendini çok bozdu. Sentetikimsi bir kumaşları var artık, eskisi gibi hiç değil. Eskiden tişört diyince akla bir tek lacoste gelirdi. Şimdi ama bir çok https://www.thechalcedon.com var. Baskılı baskısız, Bisiklet yaka, V yaka, Geniş yaka, siyah, beyaz, hatta yeşil filan bile tişört var artık. Hem ürün çeşidi bol, hem de daha eylenceli.
    Lacoste un ne özelliği kaldı ki, ki mağazalarda bile orjinal ürün satılıyor mu acaba diye merak ederim. Zira elime aldığım zaman çok kalitesiz, terletecek bir yapısı var. Tişört dediğin %100 pamuk olacak. %100 pamuk tişört ve su bazlı boya ile baskı yapılmış tasarım tişört benim tercihim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.