Şimdi Ara

Orjinal 5s bataryası ve Hepsiburada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar. Şarjım çok az gittiği için internette araştırma yaparken hepsiburada'da şu ürüne denk geldim.

http://www.hepsiburada.com/apple-iphone-5s-orjinal-batarya-pil-1560-mah-kutusuz-p-TELBATIPHN12535

Böyle bir şey mümkün olabilir mi ? Yani bildiğim kadarıyla Apple Store'da 200 lira gibi bir değişim ücreti olan ürünü hepsiburada nasıl "orjinal" diye nitelendirip 23 lira 78 kuruşa satabiliyor? Bu işte bir yanlışlık olduğunu düşünüyorum

• Her orjinal yazana inanıyorsanız işimiz var
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Her orjinal yazana inanıyorsanız işimiz var

Yazdığım metinden inanmış bir ifade çıkarıyorsanız orada küçük bir yanlışınız var demektir :) Çin'den bile yan sanayi bataryalar 10-20$ bandından sipariş verilirken hepsiburada gibi bir sitenin orjinal olmadığı çok yüksek ihtimal olan bir ürüne "orjinal" ifadesi kullanması beni şaşkına çeviren.
  • Hepsiburada.com önceden kendisi bir marka halinde çalışan şirketti ancak daha sonra n11, gittigidiyor, sahibinden.com gibi kullanıcılara mağaza verdiler, yanlışı burda yaptılar çoğu arkadaşımız alışveriş yapan vatandaşlar bunu bilmiyor, mağduriyet yaşıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cordoncayo

Hepsiburada.com önceden kendisi bir marka halinde çalışan şirketti ancak daha sonra n11, gittigidiyor, sahibinden.com gibi kullanıcılara mağaza verdiler, yanlışı burda yaptılar çoğu arkadaşımız alışveriş yapan vatandaşlar bunu bilmiyor, mağduriyet yaşıyorlar

Hala Apple Store'dan orjinal batarya mı yoksa yan sanayi mi diye düşünüyorum. Artı ve eksilerini tam olarak bilmiyorum. Kenbu'ya danıştım bakalım sonuç ne olacak :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.