DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
20.960
Cevap
346
Favori
1.319.422
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Parfümler ve Kişisel Bakım >> ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      527 Mesaj
      19 Şubat 2011 14:04:35
      Yalnız konu sırf dolum parfüm gidiyor biraz orjinallerden de bahsedelim

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

"It matters not how strait the gate,
      How charged with punishments the scroll,
      I am the master of my fate,
      I am the captain of my soul."
    • Yüzbaşı
      710 Mesaj
      19 Şubat 2011 15:10:14
      az önce mystical açık parfümden terre d'hermes aldım, oldukça güzel bir koku, kokuyu tarif edersem en kısa ve güzel açıklama, greyfurta hafif şeker katılmış gibi ama bu tatlılık yine greyfurtun doğal haline yakın pek bir şey değiştirmiyor sadece o greyfurtun buruk kokusunu üsteliyor.
      bu arada gökhan 1 million dan hoşlanıyorsan eğer joop jump ada bakmanı tavsiye ederim
      joop jump ise koku olarak jil sander sun men ile 1 million ın karışımı hissiyatı verdi bana oldukça beğeneceğini tahmin ediyorum

|
      |

• Binbaşı
      1506 Mesaj
      19 Şubat 2011 15:27:29
      mystical da yapıyo demek terre d'hermes'i. sansironun sitesinde gördüm ben de, deniyim diyodum, bi de mystical'dan deneyip karşılaştıralım bakalım. orjinalini çok kral kokudur. @deeply11 sen orjinalini dendiysen karşılaştırabilir misin mystical'inkiyle?

|
      |

• Yarbay
      7607 Mesaj
      19 Şubat 2011 15:46:28
      Caroline Herrera Chic 100 ml orjinal aldım 130 TL'ye.
      Gerçekten mükemmel birşey kesinlikle tavsiye ederim.212'den felan kat kat iyi..

|
      |

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero
    • Binbaşı
      1506 Mesaj
      19 Şubat 2011 16:20:36
      bu aralar chic'in methini duyar olduk baya ya. kesin denenmeli

|
      |

• Yüzbaşı
      710 Mesaj
      19 Şubat 2011 16:35:54
      quote:

Orijinalden alıntı: pspcü

mystical da yapıyo demek terre d'hermes'i. sansironun sitesinde gördüm ben de, deniyim diyodum, bi de mystical'dan deneyip karşılaştıralım bakalım. orjinalini çok kral kokudur. @deeply11 sen orjinalini dendiysen karşılaştırabilir misin mystical'inkiyle?

orjinalini bilmiyorum, ama sevil boyner ya da douglas ta varsa denerim zor bulunuyormuş çünkü, koku hoşuma gitti başarılı bir koku ama mükemmel bir kokuda değil portakal ağırlıklı kokuyor bunun yanında odunsu karakteride var
      joop jump la aynı aynı anda elime sıktırdım joop jump hala çok açık şekilde kokarken bu yok denecek kadar azaldı jump la değiştiricem büyük ihtimal
      vücudun kimyası tamamiyle belki sende çok kalıcı olabilir bilemem

|
      |

• Yüzbaşı
      710 Mesaj
      19 Şubat 2011 16:39:49
      quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Caroline Herrera Chic 100 ml orjinal aldım 130 TL'ye.
      Gerçekten mükemmel birşey kesinlikle tavsiye ederim.212'den felan kat kat iyi..

hayırlı olsun arkadaşım güle güle kullan
      chic bencede 212 den çok daha üstün parasının karşılığını hak eden bir koku

|
      |

• Yüzbaşı
      466 Mesaj
      19 Şubat 2011 19:12:47
      bvulgari pour homme tek geçiyorum

|
      |

• Yüzbaşı
      527 Mesaj
      19 Şubat 2011 19:18:18
      quote:

Orijinalden alıntı: deeply11

Alıntıları Göster

hayırlı olsun arkadaşım güle güle kullan
      chic bencede 212 den çok daha üstün parasının karşılığını hak eden bir koku

Bu konuya daha önce attığım mesajda da yazmıştım parfüm çok iyidir. Kokusu sindiği için atkılarıma el koyan kızlar var

|
      |

"It matters not how strait the gate,
      How charged with punishments the scroll,
      I am the master of my fate,
      I am the captain of my soul."
    • Yüzbaşı
      475 Mesaj
      20 Şubat 2011 00:42:27 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: eediz

gökhan sen herhalde şekerli vanilyalılardan pek hoşlanmıosun ? hangisini denenmiştiniz kız arkadaşınla ? ben kendime sıkmak için alıoum. lolita lempicka yı da sevioum bu tarz unisex kokular hoşuma gidio.

Evet arkadaşım pek beğenemiyorum vanilya nedense çok itici geliyor şekerli kokular da erkeksi gelmiyor.Lolita lempicka genelde trenyolda indirime geliyor orjinalini 100 ml 60-70 civarı bulmak mümkün bu arada givenchy play 100 ml lik orjinali yanında traş losyonu 100 ml 109 tl ye buldum sizce alınır mı?

|
      |

Vestel alma, aldırma!!! Aldığın her elektronik ürünün fiyatını Vestel'in arttırdığını unutma!!!
    • Yüzbaşı
      475 Mesaj
      20 Şubat 2011 01:29:20 Konu Sahibi
      quote:

az önce mystical açık parfümden terre d'hermes aldım, oldukça güzel bir koku, kokuyu tarif edersem en kısa ve güzel açıklama, greyfurta hafif şeker katılmış gibi ama bu tatlılık yine greyfurtun doğal haline yakın pek bir şey değiştirmiyor sadece o greyfurtun buruk kokusunu üsteliyor.
      bu arada gökhan 1 million dan hoşlanıyorsan eğer joop jump ada bakmanı tavsiye ederim
      joop jump ise koku olarak jil sander sun men ile 1 million ın karışımı hissiyatı verdi bana oldukça beğeneceğini tahmin ediyorum

Sağolasın arkadaşım Orjinali de çok pahalı değilmiş 87 tl civarında joop jump'ın.Jump'ın kokuları kalıcı diye duymuştum bir de alman firması sanırsam.Kesin deniycem ilk fırsatta.
      Bu arada sosyete pazarında parfüm denedim bir kaç tane orjinallerle uzaktan yakından alakası yok arkadaşlar aman diyim uzak durun açık alın çok daha iyi en azından sağlık bakanlığı onaylı.Aynı şişelerde başka başka kokular var ve kokular hakkatten çok rezil.
      Bvlgari man ile burberry classic denedim hiç beğenmedim orjinallerini.Deneyip parfüm hakkınızı helak etmeyin.
      Herrara Chic,joop jump,terra d'hermes, bunlar ilk fırsatta deniyeceğim kokular.

|
      |

Vestel alma, aldırma!!! Aldığın her elektronik ürünün fiyatını Vestel'in arttırdığını unutma!!!
    • Yüzbaşı
      475 Mesaj
      20 Şubat 2011 01:41:00 Konu Sahibi
      quote:

gökhan sen herhalde şekerli vanilyalılardan pek hoşlanmıosun ? hangisini denenmiştiniz kız arkadaşınla ? ben kendime sıkmak için alıoum. lolita lempicka yı da sevioum bu tarz unisex kokular hoşuma gidio.

Lolita Lempicka Edt Spray 100ml (Erkek Parfüm) 70 tl
      Lolita Lempicka L Eau Au Masculin Edt Spray 100 Ml (Erkek) 60 tl
      Limangoda bakabilirsin istiyorsan üyeliğin yoksa davetiye gönderiyim gönderdiğim davetiyeyi sen de diğer mailine gönder 10 tl de diğer hesabında para kalmış olur.

|
      |

• Yarbay
      4387 Mesaj
      20 Şubat 2011 10:44:58
      quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905

Alıntıları Göster

Lolita Lempicka Edt Spray 100ml (Erkek Parfüm) 70 tl
      Lolita Lempicka L Eau Au Masculin Edt Spray 100 Ml (Erkek) 60 tl
      Limangoda bakabilirsin istiyorsan üyeliğin yoksa davetiye gönderiyim gönderdiğim davetiyeyi sen de diğer mailine gönder 10 tl de diğer hesabında para kalmış olur.

Lempicka yi bilioum ama masculin nasi bi koku acaba ? Denemek lazim bi yerlerde orjinalini . Bu arada uyeligim var

|
      |
    • Yüzbaşı
      475 Mesaj
      20 Şubat 2011 11:01:11 Konu Sahibi
      quote:

Alıntıları Göster

Lempicka yi bilioum ama masculin nasi bi koku acaba ? Denemek lazim bi yerlerde orjinalini . Bu arada uyeligim var

Fiyat bence gerçekten iyi orjinal parfüm için 10 lira da ordan indirim düş gerçekten hesaplıya geliyor.Sevdiğin kokuysa ama.Ha ama bahar geliyor yaz geliyor elde de parfümüm var diyorsan ben alma derim boğar çünkü şeker kokusu yazın hele bir de beyaz tenliysen.

|
      |

• Yarbay
      3413 Mesaj
      20 Şubat 2011 11:58:41
      Geçen ay İlk defa Açık parfüm aldım . Hep orjinal kullanırım tenimde hiç bir problem yaşamazken.Açık parfümü tenime sıktım 1 kere hemen kabardı. Aldığım yerde İstanbul Carrefour alışveriş merkezinde bulunan bir marka. Şuan sadece kıyafetlerime sıkıyorum bitince bir daha almayı düşünmüyorum.

|
      |

• Yüzbaşı
      475 Mesaj
      20 Şubat 2011 12:22:02 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: edarguner

Geçen ay İlk defa Açık parfüm aldım . Hep orjinal kullanırım tenimde hiç bir problem yaşamazken.Açık parfümü tenime sıktım 1 kere hemen kabardı. Aldığım yerde İstanbul Carrefour alışveriş merkezinde bulunan bir marka. Şuan sadece kıyafetlerime sıkıyorum bitince bir daha almayı düşünmüyorum.

Arkadaşım firmayı söylersen diğer arkadaşlarla beraber biz de tercih etmeyiz.Şimdiye kadar ixora bargello d&p kullandım david walker sıktım birkaç kere deneme amaçlı bir sorun yaşamadım.

|
      |

• Yüzbaşı
      710 Mesaj
      20 Şubat 2011 12:33:20
      quote:

Alıntıları Göster

Sağolasın arkadaşım Orjinali de çok pahalı değilmiş 87 tl civarında joop jump'ın.Jump'ın kokuları kalıcı diye duymuştum bir de alman firması sanırsam.Kesin deniycem ilk fırsatta.
      Bu arada sosyete pazarında parfüm denedim bir kaç tane orjinallerle uzaktan yakından alakası yok arkadaşlar aman diyim uzak durun açık alın çok daha iyi en azından sağlık bakanlığı onaylı.Aynı şişelerde başka başka kokular var ve kokular hakkatten çok rezil.
      Bvlgari man ile burberry classic denedim hiç beğenmedim orjinallerini.Deneyip parfüm hakkınızı helak etmeyin.
      Herrara Chic,joop jump,terra d'hermes, bunlar ilk fırsatta deniyeceğim kokular.

joop jump gerçekten güzel bir koku
      dün hermes i jump la değiştirecektim ama vazgeçtim iikide vazgeçmişim çünkü hermes gerçekten çok güzel bir koku mystical açık parfümde kodu(T3) gökhan senden bi ricam ixoraya gittiğinde hermesi sorman olucak çünkü bu ixorada çalışan kızlar çok tecrübesiz varmı dedim yok dediler kodlardan filan haberleri yok bence olması lazım ixoranında yapmış olduğu kanaatindeyim
      chicde süper bir koku onunda ixorada olup olmadığını bilmiyorum
      ama terre d hermes i kesinlikle mystical dan dene benim şu ana kullandığım en güzel koku bunu rahatlıkla söyleyebiliyorum 2007 ninde en ii kokusu seçilmiş şiddetle tavsiye ederim

|
      |

• Yarbay
      3413 Mesaj
      20 Şubat 2011 12:50:31
      quote:

Alıntıları Göster

Arkadaşım firmayı söylersen diğer arkadaşlarla beraber biz de tercih etmeyiz.Şimdiye kadar ixora bargello d&p kullandım david walker sıktım birkaç kere deneme amaçlı bir sorun yaşamadım.

Mireille D'orcen yazıyır şişesinde.Kozyatağı Carrefour üst kat ortada.

|
      |

• Yüzbaşı
      475 Mesaj
      20 Şubat 2011 13:17:44 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: edarguner

Alıntıları Göster

Mireille D'orcen yazıyır şişesinde.Kozyatağı Carrefour üst kat ortada.

Uyarın için teşekkür ederim arkadaşım biz burda tavsiye verirken öncelikle sağlıklı güvenli firmaların ismini veriyoruz güzel kokmasının yanında tabi zarar vermemesi çok daha önemli

|
      |

• Yüzbaşı
      475 Mesaj
      20 Şubat 2011 13:38:03 Konu Sahibi
      quote:

joop jump gerçekten güzel bir koku
      dün hermes i jump la değiştirecektim ama vazgeçtim iikide vazgeçmişim çünkü hermes gerçekten çok güzel bir koku mystical açık parfümde kodu(T3) gökhan senden bi ricam ixoraya gittiğinde hermesi sorman olucak çünkü bu ixorada çalışan kızlar çok tecrübesiz varmı dedim yok dediler kodlardan filan haberleri yok bence olması lazım ixoranında yapmış olduğu kanaatindeyim
      chicde süper bir koku onunda ixorada olup olmadığını bilmiyorum
      ama terre d hermes i kesinlikle mystical dan dene benim şu ana kullandığım en güzel koku bunu rahatlıkla söyleyebiliyorum 2007 ninde en ii kokusu seçilmiş şiddetle tavsiye ederim

baktım benim elimdeki kodlarda yoktu bir de müşteri hizmetlerine sormakta fayda var.şimdi onlarla irtibata geçiyorum.d&p'de göremedim parfümleri elimdeki kodlarda yok.

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.