Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.638
Cevap
326
Favori
1.615.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalnız konu sırf dolum parfüm gidiyor biraz orjinallerden de bahsedelim
  • az önce mystical açık parfümden terre d'hermes aldım, oldukça güzel bir koku, kokuyu tarif edersem en kısa ve güzel açıklama, greyfurta hafif şeker katılmış gibi ama bu tatlılık yine greyfurtun doğal haline yakın pek bir şey değiştirmiyor sadece o greyfurtun buruk kokusunu üsteliyor.
    bu arada gökhan 1 million dan hoşlanıyorsan eğer joop jump ada bakmanı tavsiye ederim
    joop jump ise koku olarak jil sander sun men ile 1 million ın karışımı hissiyatı verdi bana oldukça beğeneceğini tahmin ediyorum
  • mystical da yapıyo demek terre d'hermes'i. sansironun sitesinde gördüm ben de, deniyim diyodum, bi de mystical'dan deneyip karşılaştıralım bakalım. orjinalini çok kral kokudur. @deeply11 sen orjinalini dendiysen karşılaştırabilir misin mystical'inkiyle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspcü -- 19 Şubat 2011; 15:28:24 >
  • Caroline Herrera Chic 100 ml orjinal aldım 130 TL'ye.
    Gerçekten mükemmel birşey kesinlikle tavsiye ederim.212'den felan kat kat iyi..
  • bu aralar chic'in methini duyar olduk baya ya. kesin denenmeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: pspcü

mystical da yapıyo demek terre d'hermes'i. sansironun sitesinde gördüm ben de, deniyim diyodum, bi de mystical'dan deneyip karşılaştıralım bakalım. orjinalini çok kral kokudur. @deeply11 sen orjinalini dendiysen karşılaştırabilir misin mystical'inkiyle?

orjinalini bilmiyorum, ama sevil boyner ya da douglas ta varsa denerim zor bulunuyormuş çünkü, koku hoşuma gitti başarılı bir koku ama mükemmel bir kokuda değil portakal ağırlıklı kokuyor bunun yanında odunsu karakteride var
    joop jump la aynı aynı anda elime sıktırdım joop jump hala çok açık şekilde kokarken bu yok denecek kadar azaldı jump la değiştiricem büyük ihtimal
    vücudun kimyası tamamiyle belki sende çok kalıcı olabilir bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Caroline Herrera Chic 100 ml orjinal aldım 130 TL'ye.

hayırlı olsun arkadaşım güle güle kullan
    chic bencede 212 den çok daha üstün parasının karşılığını hak eden bir koku
  • bvulgari pour homme tek geçiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: deeply11

quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Caroline Herrera Chic 100 ml orjinal aldım 130 TL'ye.

hayırlı olsun arkadaşım güle güle kullan
    chic bencede 212 den çok daha üstün parasının karşılığını hak eden bir koku

Bu konuya daha önce attığım mesajda da yazmıştım parfüm çok iyidir. Kokusu sindiği için atkılarıma el koyan kızlar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: eediz

gökhan sen herhalde şekerli vanilyalılardan pek hoşlanmıosun ? hangisini denenmiştiniz kız arkadaşınla ? ben kendime sıkmak için alıoum. lolita lempicka yı da sevioum bu tarz unisex kokular hoşuma gidio.

Evet arkadaşım pek beğenemiyorum vanilya nedense çok itici geliyor şekerli kokular da erkeksi gelmiyor.Lolita lempicka genelde trenyolda indirime geliyor orjinalini 100 ml 60-70 civarı bulmak mümkün bu arada givenchy play 100 ml lik orjinali yanında traş losyonu 100 ml 109 tl ye buldum sizce alınır mı?
  • quote:

az önce mystical açık parfümden terre d'hermes aldım, oldukça güzel bir koku, kokuyu tarif edersem en kısa ve güzel açıklama, greyfurta hafif şeker katılmış gibi ama bu tatlılık yine greyfurtun doğal haline yakın pek bir şey değiştirmiyor sadece o greyfurtun buruk kokusunu üsteliyor.
    bu arada gökhan 1 million dan hoşlanıyorsan eğer joop jump ada bakmanı tavsiye ederim
    joop jump ise koku olarak jil sander sun men ile 1 million ın karışımı hissiyatı verdi bana oldukça beğeneceğini tahmin ediyorum

Sağolasın arkadaşım Orjinali de çok pahalı değilmiş 87 tl civarında joop jump'ın.Jump'ın kokuları kalıcı diye duymuştum bir de alman firması sanırsam.Kesin deniycem ilk fırsatta.
    Bu arada sosyete pazarında parfüm denedim bir kaç tane orjinallerle uzaktan yakından alakası yok arkadaşlar aman diyim uzak durun açık alın çok daha iyi en azından sağlık bakanlığı onaylı.Aynı şişelerde başka başka kokular var ve kokular hakkatten çok rezil.
    Bvlgari man ile burberry classic denedim hiç beğenmedim orjinallerini.Deneyip parfüm hakkınızı helak etmeyin.
    Herrara Chic,joop jump,terra d'hermes, bunlar ilk fırsatta deniyeceğim kokular.

• quote:

gökhan sen herhalde şekerli vanilyalılardan pek hoşlanmıosun ? hangisini denenmiştiniz kız arkadaşınla ? ben kendime sıkmak için alıoum. lolita lempicka yı da sevioum bu tarz unisex kokular hoşuma gidio.

Lolita Lempicka Edt Spray 100ml (Erkek Parfüm) 70 tl
    Lolita Lempicka L Eau Au Masculin Edt Spray 100 Ml (Erkek) 60 tl
    Limangoda bakabilirsin istiyorsan üyeliğin yoksa davetiye gönderiyim gönderdiğim davetiyeyi sen de diğer mailine gönder 10 tl de diğer hesabında para kalmış olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GKHN1905 -- 20 Şubat 2011; 1:53:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905
    quote:

Limangoda bakabilirsin istiyorsan üyeliğin yoksa davetiye gönderiyim gönderdiğim davetiyeyi sen de diğer mailine gönder 10 tl de diğer hesabında para kalmış olur.

Lempicka yi bilioum ama masculin nasi bi koku acaba ? Denemek lazim bi yerlerde orjinalini . Bu arada uyeligim var

• quote:

quote:

quote:

Lempicka yi bilioum ama masculin nasi bi koku acaba ? Denemek lazim bi yerlerde orjinalini . Bu arada uyeligim var

Fiyat bence gerçekten iyi orjinal parfüm için 10 lira da ordan indirim düş gerçekten hesaplıya geliyor.Sevdiğin kokuysa ama.Ha ama bahar geliyor yaz geliyor elde de parfümüm var diyorsan ben alma derim boğar çünkü şeker kokusu yazın hele bir de beyaz tenliysen.

• Geçen ay İlk defa Açık parfüm aldım . Hep orjinal kullanırım tenimde hiç bir problem yaşamazken.Açık parfümü tenime sıktım 1 kere hemen kabardı. Aldığım yerde İstanbul Carrefour alışveriş merkezinde bulunan bir marka. Şuan sadece kıyafetlerime sıkıyorum bitince bir daha almayı düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edarguner

Geçen ay İlk defa Açık parfüm aldım . Hep orjinal kullanırım tenimde hiç bir problem yaşamazken.Açık parfümü tenime sıktım 1 kere hemen kabardı. Aldığım yerde İstanbul Carrefour alışveriş merkezinde bulunan bir marka. Şuan sadece kıyafetlerime sıkıyorum bitince bir daha almayı düşünmüyorum.

Arkadaşım firmayı söylersen diğer arkadaşlarla beraber biz de tercih etmeyiz.Şimdiye kadar ixora bargello d&p kullandım david walker sıktım birkaç kere deneme amaçlı bir sorun yaşamadım.
  • quote:

quote:

az önce mystical açık parfümden terre d'hermes aldım, oldukça güzel bir koku, kokuyu tarif edersem en kısa ve güzel açıklama, greyfurta hafif şeker katılmış gibi ama bu tatlılık yine greyfurtun doğal haline yakın pek bir şey değiştirmiyor sadece o greyfurtun buruk kokusunu üsteliyor.

Sağolasın arkadaşım Orjinali de çok pahalı değilmiş 87 tl civarında joop jump'ın.Jump'ın kokuları kalıcı diye duymuştum bir de alman firması sanırsam.Kesin deniycem ilk fırsatta.
    Bu arada sosyete pazarında parfüm denedim bir kaç tane orjinallerle uzaktan yakından alakası yok arkadaşlar aman diyim uzak durun açık alın çok daha iyi en azından sağlık bakanlığı onaylı.Aynı şişelerde başka başka kokular var ve kokular hakkatten çok rezil.
    Bvlgari man ile burberry classic denedim hiç beğenmedim orjinallerini.Deneyip parfüm hakkınızı helak etmeyin.
    Herrara Chic,joop jump,terra d'hermes, bunlar ilk fırsatta deniyeceğim kokular.

joop jump gerçekten güzel bir koku
    dün hermes i jump la değiştirecektim ama vazgeçtim iikide vazgeçmişim çünkü hermes gerçekten çok güzel bir koku mystical açık parfümde kodu(T3) gökhan senden bi ricam ixoraya gittiğinde hermesi sorman olucak çünkü bu ixorada çalışan kızlar çok tecrübesiz varmı dedim yok dediler kodlardan filan haberleri yok bence olması lazım ixoranında yapmış olduğu kanaatindeyim
    chicde süper bir koku onunda ixorada olup olmadığını bilmiyorum
    ama terre d hermes i kesinlikle mystical dan dene benim şu ana kullandığım en güzel koku bunu rahatlıkla söyleyebiliyorum 2007 ninde en ii kokusu seçilmiş şiddetle tavsiye ederim

• quote:

quote:

Geçen ay İlk defa Açık parfüm aldım . Hep orjinal kullanırım tenimde hiç bir problem yaşamazken.Açık parfümü tenime sıktım 1 kere hemen kabardı. Aldığım yerde İstanbul Carrefour alışveriş merkezinde bulunan bir marka. Şuan sadece kıyafetlerime sıkıyorum bitince bir daha almayı düşünmüyorum.

Arkadaşım firmayı söylersen diğer arkadaşlarla beraber biz de tercih etmeyiz.Şimdiye kadar ixora bargello d&p kullandım david walker sıktım birkaç kere deneme amaçlı bir sorun yaşamadım.

Mireille D'orcen yazıyır şişesinde.Kozyatağı Carrefour üst kat ortada.

• quote:

quote:

quote:

Mireille D'orcen yazıyır şişesinde.Kozyatağı Carrefour üst kat ortada.

Uyarın için teşekkür ederim arkadaşım biz burda tavsiye verirken öncelikle sağlıklı güvenli firmaların ismini veriyoruz güzel kokmasının yanında tabi zarar vermemesi çok daha önemli

• quote:

joop jump gerçekten güzel bir koku
    dün hermes i jump la değiştirecektim ama vazgeçtim iikide vazgeçmişim çünkü hermes gerçekten çok güzel bir koku mystical açık parfümde kodu(T3) gökhan senden bi ricam ixoraya gittiğinde hermesi sorman olucak çünkü bu ixorada çalışan kızlar çok tecrübesiz varmı dedim yok dediler kodlardan filan haberleri yok bence olması lazım ixoranında yapmış olduğu kanaatindeyim
    chicde süper bir koku onunda ixorada olup olmadığını bilmiyorum
    ama terre d hermes i kesinlikle mystical dan dene benim şu ana kullandığım en güzel koku bunu rahatlıkla söyleyebiliyorum 2007 ninde en ii kokusu seçilmiş şiddetle tavsiye ederim

baktım benim elimdeki kodlarda yoktu bir de müşteri hizmetlerine sormakta fayda var.şimdi onlarla irtibata geçiyorum.d&p'de göremedim parfümleri elimdeki kodlarda yok.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.