Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.633
Cevap
324
Favori
1.614.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sansiro'Nun internet satışı var. Parfümleri de dp ve ixora'ya göre çok daha başarılı. Bazıları çok iyi bazıları ise orta ama hiç kötü yok neredeyse. Belli bir standart var yani. Diğer firmalardaki gibi 4-5 parfüm iyi diğerleri kötü değil. Ayrıca 2tlye 8ml alıp deneme şansı da mevcut. Arkadaşım 20 tane almış da oradan biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ AWESOME _

Sansiro'Nun internet satışı var. Parfümleri de dp ve ixora'ya göre çok daha başarılı. Bazıları çok iyi bazıları ise orta ama hiç kötü yok neredeyse. Belli bir standart var yani. Diğer firmalardaki gibi 4-5 parfüm iyi diğerleri kötü değil. Ayrıca 2tlye 8ml alıp deneme şansı da mevcut. Arkadaşım 20 tane almış da oradan biliyorum

ya bende baktım o 2 tl liklere ama toplam 10 tane erkek parüfümü var 8ml lik. 20 tane nasıl almış arkadaşın
  • quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

Sansiro'Nun internet satışı var. Parfümleri de dp ve ixora'ya göre çok daha başarılı. Bazıları çok iyi bazıları ise orta ama hiç kötü yok neredeyse. Belli bir standart var yani. Diğer firmalardaki gibi 4-5 parfüm iyi diğerleri kötü değil. Ayrıca 2tlye 8ml alıp deneme şansı da mevcut. Arkadaşım 20 tane almış da oradan biliyorum

ya bende baktım o 2 tl liklere ama toplam 10 tane erkek parüfümü var 8ml lik. 20 tane nasıl almış arkadaşın

Sorayım da dönerim ben sana.
  • Güzel konu takipteyim.
    Bende bu parfümü kullanıyorum tavsiye ederim kullanan herkes çok memnun kokusu 2-3 gün kalıyor kıyafetlerde
     ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI
  • quote:

uyarın için sağol arkadaşım düzeltiyorum ilk msjda sansiro bursa merkezli bir firma diğerleri genelde ankara firmaları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905

quote:

uyarın için sağol arkadaşım düzeltiyorum ilk msjda sansiro bursa merkezli bir firma diğerleri genelde ankara firmaları.

çok ilginç deil mi ? aslında ankara sanayi bölgesi deil ama bütün parfüm firmalarının fabrikaları burda.
  • quote:

quote:

quote:

çok ilginç deil mi ? aslında ankara sanayi bölgesi deil ama bütün parfüm firmalarının fabrikaları burda.

Memur kesimin çocukları olunca genelde ondan herhalde. Talep Ankara'da çok. İstanbulda genelde tezgahlarda dubai çin malı orjinal şişe görünümlü parfümler satıldığı için olabilir mi.Ankara'da Maliye daha aktif hemen topluyor öyle sahte satanları.
  • Arkadaşıma sordum ama buraya yazmayı unuttum pardon. 3 tane 8ml alınca 5tl oluyormuş ve o şekilde 3x3=9 tane almış ve 15tl tutmuş. Ayrıca 11 tane de 15ml almış. Aldıktan sonra da e-mail atıp aldığınız 8ml olanlardan farklı gelmesini istiyorsanız haber vermeniz lazımmış. Yoksa mesela rochas alırsan 3 tane rochas yolluyorlarmış. Böylece 20 ayrı parfüm almış. Gerçi daha yarın geleceklermiş ama önceden 5 tane parfümünü kullanmıştı buranın ve bende orjinal kullanıyor sanıyordum çünkü kokular baya hoştu. Yarına da 20 tane ayrı parfüm sipariş etmiş işte. Toplamda 237ml yapıyor ve 50 lira falan galiba. Hepsinin farklı parfümler olduğunu düşününce çok da pahalı değil gibi. Hangi parfümleri sipariş ettiğini bilmiyorum ama yarın büyük ihtimalle görürüm arkadaşımı ve kokulara bakarım. Umarım içlerinde benim orjinalini bildiğim kokular da olur da bakarım ne kadar benzediğine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

açık parfüm ucuz iyi hoş ama asla alma derim içine ne koydukları belirsiz ben saçımada sıkardım bende yara yaptı ve saç döktü bıraktım o yüzden. ucuz ve dolma parfüm alırken 2 kere düşünün.

ben bu parfümü kullanıyorum üzerinde başka kokulara dönüşüp kötü kokmuyor fazla ağırda değil.
    []http://www.kozmetikvemoda.com/images/poster/davidoff_coolwater.jpg[/simage]

Saça parfüm sıkılır mı bilader?
  • quote:

Orijinalden alıntı: geotech

quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

açık parfüm ucuz iyi hoş ama asla alma derim içine ne koydukları belirsiz ben saçımada sıkardım bende yara yaptı ve saç döktü bıraktım o yüzden. ucuz ve dolma parfüm alırken 2 kere düşünün.

ben bu parfümü kullanıyorum üzerinde başka kokulara dönüşüp kötü kokmuyor fazla ağırda değil.
    []http://www.kozmetikvemoda.com/images/poster/davidoff_coolwater.jpg[/simage]

Saça parfüm sıkılır mı bilader?

Orjinalse sıkılır. Hatta en iyi yayılma saçta olur. Özellikle kadınlar saçlarına sıkarlar genelde. Saçınız uzunsa diplerine olmasa da uçlarına veya ortalarına sıkmak parfümü çok kalıcı hale getirir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşıma sordum ama buraya yazmayı unuttum pardon. 3 tane 8ml alınca 5tl oluyormuş ve o şekilde 3x3=9 tane almış ve 15tl tutmuş. Ayrıca 11 tane de 15ml almış. Aldıktan sonra da e-mail atıp aldığınız 8ml olanlardan farklı gelmesini istiyorsanız haber vermeniz lazımmış. Yoksa mesela rochas alırsan 3 tane rochas yolluyorlarmış. Böylece 20 ayrı parfüm almış. Gerçi daha yarın geleceklermiş ama önceden 5 tane parfümünü kullanmıştı buranın ve bende orjinal kullanıyor sanıyordum çünkü kokular baya hoştu. Yarına da 20 tane ayrı parfüm sipariş etmiş işte. Toplamda 237ml yapıyor ve 50 lira falan galiba. Hepsinin farklı parfümler olduğunu düşününce çok da pahalı değil gibi. Hangi parfümleri sipariş ettiğini bilmiyorum ama yarın büyük ihtimalle görürüm arkadaşımı ve kokulara bakarım. Umarım içlerinde benim orjinalini bildiğim kokular da olur da bakarım ne kadar benzediğine.

İnşallah arkadaşım iyi fiyattan almış kokuları denemek gerekiyor ama ve orjinal ile benzerliğine pakmak gerekiyor.
  • quote:

Arkadaşıma sordum ama buraya yazmayı unuttum pardon. 3 tane 8ml alınca 5tl oluyormuş ve o şekilde 3x3=9 tane almış ve 15tl tutmuş. Ayrıca 11 tane de 15ml almış. Aldıktan sonra da e-mail atıp aldığınız 8ml olanlardan farklı gelmesini istiyorsanız haber vermeniz lazımmış. Yoksa mesela rochas alırsan 3 tane rochas yolluyorlarmış. Böylece 20 ayrı parfüm almış. Gerçi daha yarın geleceklermiş ama önceden 5 tane parfümünü kullanmıştı buranın ve bende orjinal kullanıyor sanıyordum çünkü kokular baya hoştu. Yarına da 20 tane ayrı parfüm sipariş etmiş işte. Toplamda 237ml yapıyor ve 50 lira falan galiba. Hepsinin farklı parfümler olduğunu düşününce çok da pahalı değil gibi. Hangi parfümleri sipariş ettiğini bilmiyorum ama yarın büyük ihtimalle görürüm arkadaşımı ve kokulara bakarım. Umarım içlerinde benim orjinalini bildiğim kokular da olur da bakarım ne kadar benzediğine.

bildiğin varsa dene özellikle one million aldıysa dene kesin :D zaten belli ürünler var 8 ml de . kesin bildiklerin vardır
  • Saça parfüm sıkmak alkolden ötürü beyazlatabilir..

tavsiye olarak bvlgari ph
  • Burda gizli saç taktiğimi açiklardim ama sakli kalmasini istiyorum
  • Arkadaşlar orjinale en yakın kokuları hangi firma daha iyi yapıyor size göre ve 8 ml olarak alabileceğimiz nereler var yazabilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitechh

Arkadaşlar orjinale en yakın kokuları hangi firma daha iyi yapıyor size göre ve 8 ml olarak alabileceğimiz nereler var yazabilirmisiniz.

Arkadaşım her firmanın her ürünü iyi diyemeyiz ancak belli ürünleri iyi oluyor.8 ml satan bir tek sansiro var ordan deneyebilirsin.
  • İster orjinal olsun ister olmasın ben saç köklerine doğru parfüm sıkmayı doğru bulmuyorum sonuçta kimyasal birleşimler saç derisi ayrıdır daha hassastır.
  • Ixora da ve bargelloda tavsıye ettıgınız orjınale en yakın kokular nelerdır pekı.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar orjinale en yakın kokuları hangi firma daha iyi yapıyor size göre ve 8 ml olarak alabileceğimiz nereler var yazabilirmisiniz.

Arkadaşım her firmanın her ürünü iyi diyemeyiz ancak belli ürünleri iyi oluyor.8 ml satan bir tek sansiro var ordan deneyebilirsin.

ixora da satıo 8 ml. fiyatı da 1.5 tl
  • quote:

quote:

quote:

ixora da satıo 8 ml. fiyatı da 1.5 tl

2 ml diye kalmış onlar aklımda sağolasın arkadaşım düzelttiğin için.Parfümüne güvenen firma küçük ml çalışır ürünlerini denettirir kola sıkıp denetme bir çözüm değil bence.Kokular karışıyor yoksa.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.