Yüzbaşı
26 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Telefon 6S. Güncelleme: IOS 13
Selam arkadaşlar yüksek ses vermesinden ziyade sesi iyi ayrıştırabilen profesyonel kaliteli bir müzik seti arıyorum. Her türlü tavsiyeye açığım.
Arkadaşlar anakartım Realtek ALC1150 ses kartı içerikli. Asus DSX almayı düşünüyorum. Sizce arada kalite bakımından bir fark olur mu?
Selam arkadaşlar yakın zamanda ses kartı alacağım fakat anakartımda (GIGABYTE H97M-HD3 Intel H97) s/pdıf çıkış desteği yok almak istediğim ses kartı ise Asus dsx onda s/pdıf çıkış desteği var s/pdıf çıkış desteğinin anakartımda olmayıp ses kartında olması uyumsuzluk yaratır mı? Yaratırsa s/pdıf çıkış desteği olan bir anakart alacağım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Evet arkadaşlar soru basit. Her türlü kategoride: Sanat, siyaset, spor, din, bilim vb... konularında size ilham veren, feyz aldığınız kişiler kimler ve varsa nedenleri nedir?

Benim için:

Hz. Muhammed(S.a.v.): Onun yaşayış şekline bir nebze dahi yaklaşabilmekten güzel bir şey var mı?
Mustafa Kemal ATATÜRK: Dehasına hayran kaldığım. Plan ve disiplin uzmanı.
Babam: Köyden çıkıp kendi imkanlarıyla bir yerlere gelen, yufka yürekli ailemizin reisi.
Luciano PAVAROTTİ: 20. yüzyılın en büyük tenoru. Sade yaşamı, alçakgönüllüğüyle büyüdükçe küçülen insan.
Ara GÜLER: Fotoğrafçılıkta, kompozisyon denilince ilk akla gelen isim. Objektifi büyülü üstad.
Evet arkadaşlar, kullandığımız memnun kaldığımız ya da memnun kalmadığımız, eskiden kullandığımız, şu anda kullandığımız; Kısaca silgiler üzerine her şeyi burada paylaşalım. Şu anda Faber Castell'in mavi silgisini kullanmaktayım, oldukça memnunum herkese tavsiye ederim.
Arkadaşlar Panasonic LX5 ile çektiğim amatörce çekimlerimi yorumlarınıza ve eleştirilerinize sunuyorum. Yorumlarınız ve eleştirileriniz benim için çok önemlidir. Fotoğraf çekmek, daha yolun başında olmama rağmen ben de bir tutku haline dönüştü. İnşallah eylül ayında da fotoğrafçılık kursuna giderek kendimi geliştireceğim. Fotoğraflar her türlü eleştiriye açıktır.

http://www.flickr.com/photos/97832517@N08/
Evet arkadaşlar makineyi alalı 3 hafta kadar bir zaman oldu ve gün geçtikçe makineyi daha çok inceleme ve fotoğraf çekme fırsatı bulup daha çok tanımaya başladım gerçekten de fotoğraf çekme kalitesi bakımından dsl-r'ye yakın değerlerde olduğunu gördüm. Forumu açmamda ki amaç LX5 alacak arkadaşlara, amatör bir fotoğrafçıdan ne çıkar acaba diye bir soruyu cevaplayabilmek hem de LX5 kullanıcıları ile hem sohbet hem fotoğraflarımızla güzel bir ortam oluşturmak adınadır.

http://www.flickr.com/photos/97832517@N08/9132260147/

http://www.flickr.com/photos/97832517@N08/9134420074/

http://www.flickr.com/photos/97832517@N08/9134282362/

http://www.flickr.com/photos/97832517@N08/9128806098/

Fotoğrafların devamı gelecektir.
Evet arkadaşlar, ister amatör ister profesyonel her türlü kategoride ki fotoğraflarımızı paylaşacak bir forum oluşturmak istedim. Foruma baktığımda ya kamera ya da tek bir kategori ele alınmış. Forumda amaç fotoğraf çekmeye meraklı her türlü arkadaşı bir araya getirmek, fotoğraflarımızı paylaşmak, onlar hakkında başka arkadaşların yorumlarını okumak, eğitici eleştirel yorumlarla yanlışlarımızı görmek vb... Ben ve benim gibi fotoğraf çekme tutkusu olan her arkadaşı foruma beklerim.
Çekmiş olduğumuz fotoğraflar hakkındaki olumlu ya da olumsuz eleştirileri bu bölümde paylaşalım, Hep beraber bilgi sahibi olalım.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Mesaj Sayısı: 714
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.370
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.068 (Bu ay: 324)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 204 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.