Şimdi Ara

Origin şifremi unuttum Mail gelmiyor acil bakarmısınız (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
3
Favori
19.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşte EAdan bu kadar bende de aynı sorun var. Artık düzeldi diye bakmıyorum bile
  • origin live chat den sorununuzu giderin beyler beklemeyin bede bekledim bi sonuç alamadım
  • ulan EA altın b*k ödülünü sonuna hatta köküne kadar hakediyorsun.

bendede aynı sorun var,şifremden ve emailimden eminim çünkü steam,uplay,origin hesplarını aldığım zaman hepsini bi kağıda yazıp çekmeceye attım.

şifre reset için emailime emailde gelmiyor çıldırıcam.

içinde parayla alınan oyun falan yokta beleş oyunlar vardı kıçımı yırttım ben onları 128kb/s de indirmek için.

sistemi formatladığım içinde bulamam artık oyunları.

yeni hesap açsam kabul etmiyor farklı bi adla açsam heryerde adım piskow42... şimdi heryerde aynı originde farklımı diyecem arkadaşlara.

ben EA'yı Kadir abiye havale ediyorum.

Origin şifremi unuttum Mail gelmiyor acil bakarmısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekterak99 -- 5 Mayıs 2013; 19:00:53 >

• Çok mu zor bu sistemi onarmak, live chat ile mi uğraşıcaz :/

Ekleme: Verdiğin link çalışmıyor, nerden girebiliriz live chat'e ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biyturs_OnSr -- 12 Mayıs 2013; 23:33:37 >
  • Su sorunla karsilasinlari aylardir goruyom forumlarda origin cok ilgisiz bi uer gercekten steam felan gibi degil 3 tane oyunum var daha da kolay kolay oyun almam bf4 haric tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde Crysis 3 aldık ama orijin şifresini hatırlıymadık ihtimallerin hepsini denemedim ama olmuyor olmuyor. şifre sıfırlama mailide gelmiyor bu EA iki ucu ..k lu değnek. daha çok oyun satmak için ilgilenmiyorlardır amk dumun herifleri.
  • Yaklaşık 1 yıldır sorun devam ediyor. Bu nedir yahu?
  • ben de bi ben sanıyordum kendimi.. cins herifler.. mal mal işler yapıyorlar.. twitter'dan denedim şansımı ona da cevap vermediler. millet neler yapabiliriz yok mu bilen?
  • Originin kronik bir hatasıdır bu paniklemeyin. Müşteri temsilcisiyle görüştüm bu sorunla ilgilenilecek dediği halde 2 yıldır durum bundan ibaret herhangi bir gelişme yok. Chat için kuyruğa girip destek bekleyeceksiniz veya farklı oyunların şifre hatırlatma ve yenileme servislerini kullanacaksınız. en son star wars kullanılıyordu onu sıfırlayınca origin şifrenizde sıfırlanıyor.
  • valla bende aynı dertten muzdaripim. acaba hesabımmı silinmiş diye kullandığım emailadresiyle tekrar üye olmayı denedim. yok mail adresimi tanıyo origin. ama mail gelmiyo arkadaş. live chat a nasıl bağlancaz onuda bulamadım.
  • başka bir tane origin hesabı aç farklı bilgilerle oradan canlı destek iste oluryor
  • O zmn origin kullanmayın paranız boşa gidiyo gidip alışveriş merkezi vb. den almaya değer origine para verionuz eliniz dolu dönüpnuz ama geçici alışveriş merkezine para verionuz eliniz dolu dönüyonuz kalıcı bu öneri unutkanlar için unutkansanız cdnizide çok kolay yerlere koyun veya bilgisayarı nerede kullanıyorsanız oraya koyun ki yerini unutmayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya benimde gelmiyor ne olacak bu iş bf3 çöpe mi gidecek
  • Arkadaşlar banada şifre sıfırlama gelmiyor?
    şifremi unuttum 40 TL lik oyun vardı ne yapabilirim?
  • http://www.swtor.com/

burda üyelik yapın hocam girin üyeliğinize mail adresinizi tanımlayın o mail gelmeyen adresi. daha sonra çıkış yapın şifremi unuttum deyip şifre talep edin mail gelecek yeni şifrenizle origine girebilirsiniz
  • OnurFB1453 kullanıcısına yanıt
    verdiğin siteye girmiyorrrr :((( kardeşim artık çıldırcam oyunumu oynayamıyorum şifremi unuttum otomatik giriyordu hep bende unuttum şifre istedi giremedim resetliyeyim dedim açılan sayfa bu hiç birşey yapamıyorum biri yardımcı olsun lütfeeeennnnnnnn https://store.donanimhaber.com/f7/4a/7b/f74a7b1b7d56be20bd1600f41e821aab.png
     Origin şifremi unuttum Mail gelmiyor acil bakarmısınız

• Arkadaşlar cevabı acele yazıyorum konunun soryunu çözüldü bilmiyorum tüm yazılanları okuyamadım. ama bu olay gecen aylarda banada oldu evet şifre yenileme maili gelmiyor. Originin sitesinden supporta ulaştım. Gizli sorumu sordu bana bende soruyu hatırlamadığımı. Ama eger soruyu sölersen cevabı söleyebileceğimi söledim. Oda bana soruyu söledi. Böle msn de yazısır gibi an ve an konusuyorsunuz. Çok yardımcı oluyolar.
  • lWolkyl L kullanıcısına yanıt
    Selam. sorunum şu.ipad den origin e giriş yapamıyorum your password doesn't meet requirement diyor. 2 defa şifre sıfırladım yeni şifrelere de aynı şeyi söylüyor. ama cep telefonumdan giriş yapabiliyorum. sorunla ilgili acil desteğinizi bekliyorum @lWolkyl
  • sene 2016 hatta 2017 ye gireceğiz fakat sorun hala devam ediyor daha dün değiştirdiğim şifreyi kabul etmiyor origin ve şifre değiştirmek istediğimdeyse mail gelmiyor sorunu canlı destek yoluyla çözenler biraz daha geniş bir anlatım yapabilir mi
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.