Şimdi Ara

Origin şifremi unuttum Mail gelmiyor acil bakarmısınız (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
3
Favori
19.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar sorununuz çok açık hesabınız çalınmış. Origin de sürekli olan birşey. Bende titanfall almıştım. Hesap 3 defa çalındı live chat den geri aldım. En sonunda korsan hesaba telefon koruması bile koymuş alamadım hesabı bende lanet olsun diyip bıraktım. Origin oyunları almıyorum bu yüzden hep böyle. Yine çalınma durumu var ama siz hesabınıza büyük küçük harf olan zor bir parola ve telefon koruması da ekleyin. Neyse tekrardan geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim btf4 hesap gitti fifa gitse ne olur :D bi hesap aldım banlandım 2 ciyide farklı isimle aldım isim ne koydum onu bile bilmiyorum live chat de telefon istedi ben dedim
    ing low dedim im language turkish dedim sakin olun sorun yok felan dedi ben sizi telefona yönlendiriyim dedi sohbeti kapattıktan kısa süre sonra arıyacaklar felan dedi
    yarım saat geçti ne arayan var ne soran :D gecenin 3 ü bu saatte bi türk temsilcide varsa uyuyodur türkiyede kesin :D bide pazar :D eski ea games güvenlik kodunu felan veriym ispatlıyım
    dedim ben olduğumu emailin açık olduğunu caps attım genede illede tutturdu arıyacaz diye :D ya sabır ne diyim gece gece geriyorlar adamı paramızla sahtekar durumuna düşüoz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmaster58 -- 5 Şubat 2017; 2:47:6 >
  • Ben origin ve uplay oyunlarını Rus sitelerinden hesap şeklinde alıyorum. 2 tl ye battlefield 1 aldım hesapta bonus olarak fifa 17 çıktı.

Titanfall 2 satın aldım 2.25 tl ye hesaba başkalarıda girmeye başladı sorunu ilettim yeni hesap verdiler sorunsuz oynuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.