Şimdi Ara

origin hesabı dolandırılık hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar şimdi ben birisinden origin hesabı aldım içinde nfs2015 vardı ama emailini ve gizli sorusunu kendim üstüne geçirdim ama bu sabah girmeye çalıştığımda şifreği kabul etmedi daha sonra emaili unuttuma gönder dediğimde böyle bir email adresi kayıtlı değirdir diyor satıcı beni dolandırmış olabilir mi? eğer öyle bi şey varsa şikayette buluncam

• o tür olaylarda sanırım ilk e postasını biliyorsa o türlü alabiliyor, ilk e posta hakkında bişey dedimi ? dolandırmış olabilir yani bilgilerden eminseniz. geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gizli soru vs değiştirmen işe yaramıyor adam ilk açtığı maille supporttan şifreyi sıfırlayabiliyor. normalde oyun hesabının satışı yasal olmadığından dolandırıcılık diye bişey söz konusu değil. birisinden aldıysan geçmiş olsun, plati.rudan falan aldıysan satıcıya yazınca yeni hesabı veriyor, en güzeli plati.ru
  • Texassm0ke kullanıcısına yanıt
    bişey demedi ama babam polis her nekadar oyun satışı yasal olmasada; yasallığı oyunla kalıyor adam sonuçta bana bir hizmet sattı ve dolandırdı ister ceza alsın almasın ki almaz ; sicilini karalar
  • çok kararsız kaldım polise gitsemmiki gitmesemmiki diye bu arada senin dediğin gibi değilmiş sonuçta o bana bir hizmet satmış ve dolandırmış
  • uğraşmaya değer mi bilmiyorum. ne kadara almıştın
  • 25 tl faln
  • değmez bence uğraşmaya plati ru dan alabilirsin ucuza bi hesap
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.