Şimdi Ara

Orianna Support?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Metada olan bir şampiyon ama oyunlarda hiç görmedim. E'si gayet iyi aktif ve pasif kalkan sağlıyor, wsü rakibi yavaşlatıp arkadaşlarını hızlandırıyor. Ultisi özellikle Miss Fortune ultisi ile birlikte gayet iyi kombolanır. Bugün bir kaç normal oyunda test ettim gayet iyidi. Bide sizin yorumlarınızı öğrenmek isterim.

• Anlamadığınız şey şu üstadım,oriannadan support olur ama alternatif olarak ondan daha güçlü supportlar var metada ondan dolayı pek uygun olmaz.Yinede yapabilirsiniz tabi ayrı konu.Orianna mide alıp supa lulu janna alabilir,hypercarryinize oyun taşıtabilirsiniz.
  • Orianna iteme ve seviyeye çok bağlı bir şampiyon hem mana hep ap kasması gerek sup oynayarsan cc atmak dışında bir işe yaramayacaktır karşı botta engage yapan bir sup varsa direk kaybedersiniz ancak oyun uzarsa elinizde bir ori r si avantajı olur o kadar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sup= Az para çok iş

Brand sup mesela diğer midden bozma herolara göre neden daha çok tutuldu? Item olmadan adc ile supu tek başına kesebiliyor. Maske+Hiclik+Ayakkabı bittiğinde zaten oyunu tek başına taşıyacak seviyeye geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu sıralar malph supl çok yapmaya başladım sarıyor.

Pls help

• Orianna support olacak şampiyonların en sonuncusu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • allahbey A kullanıcısına yanıt

• MrCleanse M kullanıcısına yanıt
    Tabi ki hocam ondan daha uygun metanın daha iyi supları var ama Orianna hem oynarken hem de izlerken bana çok keyif veren bir şampiyon. O yüzden acaba olur mu diye düşündüm.

Herkesin cevabı için çok teşekkür ederim. Oynamak yerine izlemeye devam.
  • Haykıran Bıngıldak kullanıcısına yanıt
    Bence syndra sup hocam

• Orange Juice kullanıcısına yanıt
    Ben biraz abarttım başka karakterler de mevcuttur support olmayacak. Ama Syndra bile oriannadan daha iyi olur yahu. En azından başlangıçtaki dürtmesi iyi.

Hareket hızı veya kalkanı var deniyor da kağıt üzerinde güzel görünen şeyler bunlar. Pratikte hiç işe yarayan şeyler değil.

• Eski Urgot'u sup oynamak vardı şimdi. Kimse bilmezdi çok güçlü oluyordu

• ori sup baya kötü olur bilen bot lane'e karşı. Tek cc'si w'nin yavaşlatması + ultiden gelen cc. 6 lvl'e kadar cc yok diyebiliriz. Skilleri baya mana yiyor kalkanı ha deyince veremezsin, versen diyelim adamları dürtemezsin. Base yürüme hızı çok düşük ori'nin. Tek artısı base AD'si yüksek baya sağlam dürter basic vuruşla oradada adc ile takasa girer karşı supta var vs. baya çöpmüş ya düşününce sup olarak.
  • Orianna sup u yanlımıyorsam S6 da çok fazla oynuyordum. Sıkıcı bir lane geçiriyorsunuz. Mana problemi fazla olan bir hero. Karşıda özellikle can veren suplar varsa. Q*W ile harcadığınız mana hiçbir işe yaramıyor. Dürtemediğiniz içinde takaslarda hep dezavantajlı başlıyorsunuz. Ayrıca Orianna diğer midden bozma herolar gibi değil. AP kasmak şart.
  • Syndra support çok zevkli.
    Oriannayla kıyaslamayın bile.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.