Şimdi Ara

Oral-B Smart 4000 Şarj Edilebilir Diş Fırçası Cross Action Siyah (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.817
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu kadar para vermeyin en ucuzunu alsanızda her işinizi görüyor.En ucuzunu 2014 yılından beri kullanıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: milicic

Hocam ne yapıyormuş bu o kadarda

Bunun başarımının çok yüksek olduğunu kastetmedim, varsayımınız üzerine yorum yaptım. Altı ayda bir fırça değiştirseniz, 20 TL'den 20 diş fırçası=400 TL=10 yıl yapar. Diş ipi, gargara, macun vb saymadım daha  

• Elektrikli diş fırçasını 20 yıldır kullanıyorum. Tiyo vereyim. Artık pil verimsiz olunca atmayın. Bir elektronik tamircisine gidin,yedek bataryaları satılıyor. Onlar hallediyor. 60 tl ye falan mal oluyor.
    Peki ne işe yarar elektrikli oral b. Daha önce diş fırçalamamışım dersiniz. Plakları mükemmel temizliyor,pırıl pırıl yapıyor.
    Normal fırçaların bir dişin üzerinden 2 kere geçtiğini düşünün ,bu saniyede 50 kere hareket ediyor. Farkı düşünün artık kafanızda.
    20 yıl önceki model basic bir model olmasına rağmen yine iyi idi. Ama pro modelleri ile çağ atladı Oral B. Paraya kıyıp alınır. Kendinize yapacağınız en büyük iyilik olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende vitality modeli var 2019 da 50 tl ye almistim, ama baslik fiyatlari da ucmus gitmis bu gidisle manuele donucem yedekler bitince 25-30 tl yedegi en ucuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.