Şimdi Ara

Optimus Black 2.3.7 Versiyonuna Geçme (ANA KONU) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
833
Cevap
1
Favori
33.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar nightly 21. versiyon çıkmış deneyen var mı? değişiklikler neler acaba
  • v.20 + Nova 11 kernel den cok memnunum. 21 i denemek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: InDexter

2.3.7 den V10 b ye geçemiyorum Mod Uptestx mfc application hatası alıyorum yüklerken ? yardım edermısınız

SS koyabilir misin?
  • Dayanamadım kurdum. xda da gelen - giden görüşmelerdeki sıkıntıların giderildiği yazıyor. Bakalım göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordz

v.20 + Nova 11 kernel den cok memnunum. 21 i denemek lazım

link verebilirmisin.? bakalım bizde :)
  • http://download.cyanogenmod.com/?device=p970

Bu arada v22 çıkartmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordz -- 31 Aralık 2011; 12:47:25 >
  • Baktılar LG'nin bi halt yiyeceği yok, devam etmeye mi başladılar?
  • Selam arkadaslar bende gecen vatan indiriminden beyaz olani aldim 930 civarina burdaki cm7 olan versiyona gectim ama geri donemiyorum telefon acilmiyor donguye giriyor hep acil kurtarma moduyla yukluyorum olmuyor sitede bahsedilen program notbook da hep hata veriyo dll dosyasini silsemde en son v20a yi smartupdater ile yukledim ama cok kotu ingilizce market yok yeniden kurtarma modu ile 10c ye geri donmek istedim ayni donguye giriyor napmam lazim yerdim edermisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: onururgu

Selam arkadaslar bende gecen vatan indiriminden beyaz olani aldim 930 civarina burdaki cm7 olan versiyona gectim ama geri donemiyorum telefon acilmiyor donguye giriyor hep acil kurtarma moduyla yukluyorum olmuyor sitede bahsedilen program notbook da hep hata veriyo dll dosyasini silsemde en son v20a yi smartupdater ile yukledim ama cok kotu ingilizce market yok yeniden kurtarma modu ile 10c ye geri donmek istedim ayni donguye giriyor napmam lazim yerdim edermisiniz

Nasıl bir hata veriyor dostum, biraz açıklar mısın?
  • kdz updater programı dll dosyasını sildiğimde seçim yaptırmıyor dll silmezsemde hata yapıp kapıyor yine uptestex diye başka bi program var oda seçim yaptırmıyor herşey tamam iki üç bilgisayarda denedim olmuyor lg kurtarma programı tamamen kuruyor ama telefon açılmıyor 10c de dokunmatikler devamlı yanıp sönüyor sadece bin dosyası smartupater çalışıyor bin dosyalı firmwareler lazım bana bulunuyormu acaba ben sadece v20a yı buldum ama gmail market wifi çalıştıramadım geri dönemiyorum bi türlü root edip cwm yüklemeyi çalıştım rootlayamadımda nova yüklemeyi denicektim olmuyor
  • v20a da adb ile cwm 3.2 yükleyip söktüm teli sonra kurtarma programıyla tekrar yükleyerek açabildim derin bi oh çektim 3 tuş olayının olmaması çok kötü bişey galaxy s ve s2 kullandım hatta t10 bunun kadar zorlanmadım ayrıca 2.3.4 de takılıyor
  • V23 Nightly'yi kullanan var mı ?
  • Artik birtane stabil cikartsalar iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenze

V23 Nightly'yi kullanan var mı ?

bende yüklemeyi düşünüyorum. bi ara yüklemiştim cyanogenmod. kaç sürümüydü hatırlamıyorum ama novayı denemek için silmiştim. novada da tr karakter sorunu var o yüzden orjnale döndüm.
    2.3 orjinal rom'un da çıkacağı yok. :/

V23 nightly + v11 mi yüklesem ?
    önerebilceğiniz birşey var mı acaba ?
  • Akşam üstü yükledim V23'ü.
    Şuan V23 Nightly + V11 kernel kullanıyorum.
    Adw Launcher Pro ile birlikte.
    Henüz birkaç saatlik, pek kullanmadım. (Sesli arama, mesaj vb.)
    Sıkıntı olursa söylerim.
  • quote:

Akşam üstü yükledim V23'ü.
    Şuan V23 Nightly + V11 kernel kullanıyorum.
    Adw Launcher Pro ile birlikte.
    Henüz birkaç saatlik, pek kullanmadım. (Sesli arama, mesaj vb.)
    Sıkıntı olursa söylerim.

ben dayanamadım kuruluma geçtim şu an :D
  • CM7'nin hızına alışan insana, orjinal romlar çok hantal geliyor.
    Şarj bıktırabiliyor bazen, sürekli sosyal uygulamalarda aktif olduğum zamanlarda 9-10 saati anca görebiliyorum ama olsun, normal kullanımda 1 günü görüyorum
  • quote:

CM7'nin hızına alışan insana, orjinal romlar çok hantal geliyor.
    Şarj bıktırabiliyor bazen, sürekli sosyal uygulamalarda aktif olduğum zamanlarda 9-10 saati anca görebiliyorum ama olsun, normal kullanımda 1 günü görüyorum

aynen katılıyorum sana :)
    yüklendi. bakalım nasıl birşey :)
    bir de bu arada v24 falan çıkarsa nasıl güncelleme yapıyoruz bilgilendirirmisin :) recovery moduna girip, hiçbirşeyi silmeden yükleme mi yapıyoruz :)
  • Evet.
    Zip'li romu SD karta atıp, Recovery moddan Instal from sd kart diyip yüklüyorsun.
    Wipe felan atmıyorsun yani.
  • quote:

Evet.
    Zip'li romu SD karta atıp, Recovery moddan Instal from sd kart diyip yüklüyorsun.
    Wipe felan atmıyorsun yani.

tamam teşekkür ettim. kernel için de aynı şey geçerli sanırım :)
    bakim inceleyeyim bende. yarın akşama iletirim bende görüşlerimi :)
    teşekkürler "frenze".
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.