Şimdi Ara

Optimus Black 2.3.7 Versiyonuna Geçme (ANA KONU) (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
834
Cevap
1
Favori
33.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • marke ve gmail uygulaması var ama çalışmıyor. Bunu daha önce açıklayıcı olarak yazmam gerekirdi...
    markete ihtiyaç yok applopedi diye bir site buldum apk olarak bilgisayara indirilebilen bir sürü uygulama - oyun var. Eminim böyle yüzlerce site vardır.
  • Ben Romu yükledim bi sıkıntı yok fakat market ve google uygulamaları yükleyemiyorum. Download Rom dediğimde sürümün güncel sürüm olmadığını söylüyor (ingilizce). Apk olarak yüklüyorum hesap oluşturmam gerekiyor evet diyorum ana ekrana dönüyor yardımcı olursanız sevinirim.
  • Bendede aynı sorun oldu 3 defa.
    1.sinde Rom Manager indirdim pc'ye. Attım telefona. Rom managerı yükledim düzeldi.
    2.sinde aynı yöntemi yaptım ama hiçbir rom managerı kabul etmedi. Orjinal V10E ye döndüm.
    3.de yüklerlen gene apk attım. bir sorun çıkarmadı.
  • bende marketi apk olarak attım ama kurmadı diğer facebook gibi uygulamaları kurup çalıştırıyor. Google ve market gibi uygulamaları açmıyor. Rom Manageri indirip tekrar kuracağım apk olarak inşallah düzelir.
  • Rom managerı çalıştırabilirsen onun içinden marketi yükleyeceksin zaten.
  • netten Rom Manager indirdim değişk bir sürüm Download manager dedim ve tekrar download manager dediğimde aynı hatayı verdi tam sürüm olmadığna dair. Nasıl çözebilirim bu sorunu ?
  • Tam olarak yazan sey "You must upgrade your rom manager to the latest version! "
  • arkadaşlar telefonumu fabrika ayarlarına döndürmüştüm fakat fabrika ayarlarına geçtiğimden sonra marketten uygulama indiremiyorum.
    bu uygulama telefonunuza yüklendi diyor.

telefona google hesabımı da tanımatamıyorum.
    sunucu ile ağ sorunu oluştu şeklinde bir hata veriyor ama 50 kere denedim hep aynı hatayı verdi.
    internete de erişebiliyordum o sırada.
  • Yeni telefon almayı düşünüyorum aklımda hep Optimus Black vardı ama şu 2.3'e geçmemesi, stabil rom olmaması v.b gibi durumlar yüzünden Neo'ya yöneldim. Romuydu, piliydi, bugıydı uğraşmak istemiyorum o kadar fazla. Yorumlardan okuduğum kadarıyla hep pil ve rom sıkıntısı var herkeste. Neo alayım mı sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sistemin Kurbanlarıyız -- 26 Aralık 2011; 17:24:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sistemin Kurbanlarıyız

Yeni telefon almayı düşünüyorum aklımda hep Optimus Black vardı ama şu 2.3'e geçmemesi, stabil rom olmaması v.b gibi durumlar yüzünden Neo'ya yöneldim. Romuydu, piliydi, bugıydı uğraşmak istemiyorum o kadar fazla. Yorumlardan okuduğum kadarıyla hep pil ve rom sıkıntısı var herkeste. Neo alayım mı sizce?

Pil sıkıntısı sadece bu telefonla ilgili değil ki, tüm android cihazlar aynı. LG'nin sorunu güncelleme vermemesi. Onun dışında 2.2 orjinal rom ve Nova gayet stabil ama eski. Birinin Neo al demesini bekliyorsun, biliyorum. Bende zamanında ikisi arasında kaldım ama sırf ekranı daha büyük olduğundan Black aldım. Şimdi alacak olsam, son gelişmelerden sonra kesinlikle Neo alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: treabacks

quote:

Yeni telefon almayı düşünüyorum aklımda hep Optimus Black vardı ama şu 2.3'e geçmemesi, stabil rom olmaması v.b gibi durumlar yüzünden Neo'ya yöneldim. Romuydu, piliydi, bugıydı uğraşmak istemiyorum o kadar fazla. Yorumlardan okuduğum kadarıyla hep pil ve rom sıkıntısı var herkeste. Neo alayım mı sizce?

Pil sıkıntısı sadece bu telefonla ilgili değil ki, tüm android cihazlar aynı. LG'nin sorunu güncelleme vermemesi. Onun dışında 2.2 orjinal rom ve Nova gayet stabil ama eski. Birinin Neo al demesini bekliyorsun, biliyorum. Bende zamanında ikisi arasında kaldım ama sırf ekranı daha büyük olduğundan Black aldım. Şimdi alacak olsam, son gelişmelerden sonra kesinlikle Neo alırdım.

Aynen öyle düşünüyorum ama tasarımı çok kötü duruyor. Aralarındaki performans farkı tasarıma göre seçmemde fazla rol oynamıyorsa yine black düşüneceğim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: treabacks

quote:

Aynen öyle düşünüyorum ama tasarımı çok kötü duruyor. Aralarındaki performans farkı tasarıma göre seçmemde fazla rol oynamıyorsa yine black düşüneceğim.

arkadaşımda neo var.
    nedense iki telefonu yanyana koyduğumda iyi ki bu telefonu almışım diyorum.
    gerek parlaklık olsun, gerek ekranı olsun, gerek kibarlığı olsun. vs.
  • Gözümüz aydın orjinal 2.3 güncellemesi ocak ayı başında çıkıyormuş.
  • paylasimicin tessekurler.
    yukledim 1 haftadir kullaniyorum ve alisamadigim ozellikleri mevcut.
    uygulama ekrani surekli yer degistiriyor.
    arama yaparken numara uzerinden kayitli isimlere ulasilamiyor.
    ekranda takilmalar mevcut.
    sarj cok cabuk bitiyor.
    widgetlarda sorun olusuyor.
    pek kullanisli bulmadim.
    nova ya donus yapacagim.
  • Bu romdan v10b ye gecmek icin ilk sayfadaki islemleri yaptim fakat tam yuklerken programi kapanmasi gerekiyor diye hata veriyor yardimci olurmusunuz 2 bilgisayarda denedim 2 sindede ayni hata..
  • O)rjinal 10b yüklü hiç ellemedim beyler sizce geçeyimmi 2.3.7 ye yoksa kalıyım ocagımı bekliyim?Şuan sanki az kasma var gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: InDexter

Gözümüz aydın orjinal 2.3 güncellemesi ocak ayı başında çıkıyormuş.

Kaynak?
  • Kaynak : Lg de temsilciyle online görüştüm kendisi söyledi..
  • bence kesinlikle geçme derim zaten ocak ayı başında 2.3 orjinal güncellemesi gelecek benim gibi V10 bye geçmek için uğraşır durursun.
  • 2.3.7 den V10 b ye geçemiyorum Mod Uptestx mfc application hatası alıyorum yüklerken ? yardım edermısınız
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.