Şimdi Ara

Optimus Black 2.3.7 Versiyonuna Geçme (ANA KONU) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
833
Cevap
1
Favori
33.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xpity

quote:

Orijinalden alıntı: borramir

arkadaşlar yardımcı olacak yokmu Test Tool programını nasıl indirebilirim ?

site çalışıyor, çin bayrağına tıklarsan oradan ingiliz bayrağına tıklayıp dili çinceden ingilizce ye çeviricektin. Sonrada sol alt köşede download yazısını görücektin ama kurcalamamışsın tam olarak. Neyse direk indirme linkini ekliyorum.

http://dl11.howfile.com/downfile/2d35b415/d1b440b1

tessekkurler arkadasim.sayfa dilini ingilizceye cevirmek aklima gelmedi :) google translette cevirdim birsey anlasilmiyordu ceviriden.tekrar tesekkur ederim.

• pardon son bir soru daha sorucam indiriceğim dosyanın adı ( d1b440b1 ) bumudur acaba .test tool yazmıyorda.
  • Programın adına bakma sen program o ben test tool yazmıştım :) Resimdekinin aynısıdır..
  • quote:

Programın adına bakma sen program o ben test tool yazmıştım :) Resimdekinin aynısıdır..

tamam dostum virüs tarzı bişey olabilirmi diye teredüt etmiştim teşekkürler
  • quote:

quote:

Programın adına bakma sen program o ben test tool yazmıştım :) Resimdekinin aynısıdır..

tamam dostum virüs tarzı bişey olabilirmi diye teredüt etmiştim teşekkürler

dostum xpity bir sorum daha olucak programı indirdim ama açıldığı zaman resimdeki gibi bir program çıkmıyor adobe reader programıyla açıyor acaba dosyanın uzantısı nedrir neyle açmam gerekir.bilgisayarımda eksik birşeymi var.

• Dosyaya tıkladığın zaman biraz bekletir sonra normal açar. Resimdekinin aynısı çıkar. Yeni bir link buldum Cihaz için gerekli bütün programları toplamışlar harika bir paket yapmışlar. Tek tek uğraşmayın indirin arşivinizde bulunsun. Mesela UPK 3.5 i kurunca içinden çıkanların görüntüsü.

Orjinal güncelleme programı

Recovery yükleme programı

Blackjack yeni bir root verme programı, usb hata mode açıkken, pc den çift tıklıyorsun 10sn sonra reset atıp root yapıyor.

Bütün ülkelerin çıkardıkları firmwarelerin linki

Test tool

KDZ updater

Enabler

Optimus Black 2.3.7 Versiyonuna Geçme (ANA KONU)

• xpity cok tesekkurler yardimlarin icin .son yazdigin paket programlarin indirme linki varmi yoksa benmi goremedim.
  • Xpity ; Cm7 de o soyledigin kerneli nasil yukleyecegiz acaba ?
  • Xpity ; CM7 icin bir kerneleen bahsetmistin.Nasil yukluyoruz kerneli ?
  • quote:

xpity cok tesekkurler yardimlarin icin .son yazdigin paket programlarin indirme linki varmi yoksa benmi goremedim.

Valla bende göremedim resim eklicem derken unutmuşum, ekledim hemen.

www.mega*upload.com/?f=VC3EBV1Z (Aradaki * ı kaldır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpity -- 5 Aralık 2011; 0:09:46 >
  • Xipty ; CM'ye geçtim ama ,
    Download Rom a giriyorum ;

You most upgrade your Rom Manager to the latest version!

uyarısı veriyor. Marketi kuramıyorum.

Ne yapmam gerekiyor, biliyormusun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenze

Xpity ; CM7 icin bir kerneleen bahsetmistin.Nasil yukluyoruz kerneli ?

Kerneli yukarıdan bulabilirsin, aynı cm kurar gibi kurucaksın zaten 4 mb bişeydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpity -- 5 Aralık 2011; 0:13:32 >
  • Kernel'i geçtik, marketi yüklüyemiyorum Hata veriyor.

Düzeltme : Rom Manager'ın daha güncel versiyonunu internetten bulup yükledim.
    Şuan Google Apps'i yüklüyorum.
    Sorun kalmadı.

V17 yükleyeceğim, sonrada kerneli değiştireceğim ama sanırın V10 çıkmış.
    Gördün mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frenze -- 5 Aralık 2011; 0:18:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenze

Xipty ; CM'ye geçtim ama ,
    Download Rom a giriyorum ;

You most upgrade your Rom Manager to the latest version!

uyarısı veriyor. Marketi kuramıyorum.

Ne yapmam gerekiyor, biliyormusun ?

Most değil must :) Diyor ki Rom manager'ı son sürüme güncellemelisin. Cihaz içinden girersen o hatayı verebilir ona takılı kalma sen. Rom yükleme işini recovery moda alıp yap. Eğerki recovery modda bu sorunu veriyor diyorsa ki vermesi zor bir ihtimal, o zaman aşağıdakini uygula.

Düşük versiyon romlardan birisini kur (v10 v13 v14 v15 vs.) sonra peşinden gapps'ı (google market) ı kur. Market geldikten sonra hangi cm sürümüne geçmek istiyorsan onu wipe yapmadan kur market silinmeden roma geçiş yap.

• v10?
  • Teşekkür ederim
    Sen cevap yazmadan önce hallettim meseleyi, çok sağol.
    V10 çıkmış sanırım, gördün mü ?
  • Kernelin Nova V10.
  • Arada başka işlerle uğraşıyorum cevap gecikebiliyor, halletmene sevindim. v10 zaten çıkmamışmıydı? Bende 11 tane cm var onlarda karışık v10 indirmemişim. Ben yabancı forumlarda gezinen v20l yi ararştırıyorum. Samsunglara ve optimus x2 ve optimus one gibi cihazlara kurmuşlar. Bizim cihaza uyumlumu kurulabilir mi diye araştırıyorum. Kuranların yorumları iyi 2.2.2 deki takılmalar gitmiş, sarj süresi uzamış gibi yorumlar var. Demek ki orjinal 2.3 gelince telefon rahat nefes alacak. O romu bide cm yaparlarsa 2 kat hızlanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpity -- 5 Aralık 2011; 0:37:00 >
  • Arkadaş şu mesajları tam net açıklayıcı yazsana bende v10 cm sandım. Sanki dumanla haberleşiyoruz. Görmedim ama bakarım birazdan.

v10 çıkmış
    stop
    gördün mü
    stop
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.