Şimdi Ara

Optimus Black 2.3.7 Versiyonuna Geçme (ANA KONU) (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
834
Cevap
1
Favori
33.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anlaşıldı merkez tamam
  • Cyanogen yükledim ancak şimdi de sd kartıma ulaşamıyorum. Pc telefonu algılamıyor. Çözümü nedir acaba?

Market için de yüklerken izin istedi sanırım, yanlışlıkla deny dedim şimdi de yükleyemiyorum.Nasıl halledebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: They Will Return

Cyanogen yükledim ancak şimdi de sd kartıma ulaşamıyorum. Pc telefonu algılamıyor. Çözümü nedir acaba?

Market için de yüklerken izin istedi sanırım, yanlışlıkla deny dedim şimdi de yükleyemiyorum.Nasıl halledebilirim?

Ayarlar bölümünden depolamaya girip, hafıza kartı bağlantısını kes ve etkinleştir.

Market izni için, menüdeki superuser i aç, oradan marketi etkinleştir. Yada silip tekrar kurup allow de.
  • Orjinal romda bi gelişme yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrcHestrated

Orjinal romda bi gelişme yokmu?

Henüz yok, beklemedeyiz.
  • Biraz ümidim vardı oda şimdi son buldu bari 4.0 erken gelse..
  • Orjinal rom 2012 1. çeyreğinde gelicek(miş). Ben artık lg nin verdiği hiç bir söze inanmıyorum resmen yılan hikayesine döndü bu iş
  • Xpity ; bir formül bulmak gerek.
    Kernel, güncel başka rom vs.
    Mıuı rom bize uyumlu değil dimi.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpity

quote:

Cyanogen yükledim ancak şimdi de sd kartıma ulaşamıyorum. Pc telefonu algılamıyor. Çözümü nedir acaba?

Ayarlar bölümünden depolamaya girip, hafıza kartı bağlantısını kes ve etkinleştir.

Market izni için, menüdeki superuser i aç, oradan marketi etkinleştir. Yada silip tekrar kurup allow de.

Denedim, hala Pc görmemekte ısrarcı. Marketi etkinleştirme konusunu da anlayamadım. Superusera girince no apps in list ten baska bisey yazmıyor.

Tesekkurler yardım için.
  • quote:

quote:

quote:

Denedim, hala Pc görmemekte ısrarcı. Marketi etkinleştirme konusunu da anlayamadım. Superusera girince no apps in list ten baska bisey yazmıyor.

Tesekkurler yardım için.

Telefondan yapılacak işlemler:

Ayarlar - Gizlilik - Fabrika verilerini sıfırla - (Bu işlem telefonu sıfırlar, harfıza kartından birşey silmez. İlk CM rom kurduğun zamana geri
    döner.

Pc den yapılacak işlemler:

Önce pc ye kurduğun usb driveri varsa onu sil. Sonra aşağıdaki linkten universal usb driverini indirip kur. Kurduktan sonra telefonu takıp tanımasını bekle. Tanıdıktan USB Bağlandı yazısına tıkla, USB depolama birimini aç a tıklayınca pc den telefonunu görüceksin. (Orjinal romdaki gibi menüden usb yi aktif et seçeneği yok, büyük ihtimal o yüzden pc den telefonuna ulaşamadın.)

http://hotfile.com/dl/120805801/958ad2c/LGUnitedMobileDriver_S4981MAN32AP22_ML_WHQL_Ver_3.2.1.exe.html
  • quote:

quote:

quote:

Tesekkurler yardım için.

Telefondan yapılacak işlemler:

Ayarlar - Gizlilik - Fabrika verilerini sıfırla - (Bu işlem telefonu sıfırlar, harfıza kartından birşey silmez. İlk CM rom kurduğun zamana geri
    döner.

Pc den yapılacak işlemler:

Önce pc ye kurduğun usb driveri varsa onu sil. Sonra aşağıdaki linkten universal usb driverini indirip kur. Kurduktan sonra telefonu takıp tanımasını bekle. Tanıdıktan USB Bağlandı yazısına tıkla, USB depolama birimini aç a tıklayınca pc den telefonunu görüceksin. (Orjinal romdaki gibi menüden usb yi aktif et seçeneği yok, büyük ihtimal o yüzden pc den telefonuna ulaşamadın.)

http://hotfile.com/dl/120805801/958ad2c/LGUnitedMobileDriver_S4981MAN32AP22_ML_WHQL_Ver_3.2.1.exe.html
  • Biz ne yapalım Xpity :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenze

Biz ne yapalım Xpity :)

İlla ekşın diyorsun :)

Pays romu dene o zaman nova ve cm karışımı melez birşeye benziyor. v10b avrupa romun custom hali.

http://www.mediafire.com/?s130zd9sablfu65

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpity -- 7 Aralık 2011; 1:38:06 >
  • Nasıl yükleyeceğiz ?
    Bir kaç ekran görüntüsü yok mu
    Ekşin edek be yavv
  • Yüklemeyi de cm gibi yapıcaksın, önce wipe tabikide :)
  • Hım,
    Hızı nasılmış, stabil mi ?
    Kullandın mı hiç ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frenze -- 7 Aralık 2011; 1:42:24 >
  • Kullanmadım. Nasıl olsa içine dert olucak kurup deneyeceksin, neden soruyorsun :D
  • Ön bilgi almaya çalışıyorum
    Özel mesajın var
  • Wipe attım fakat yükleme sırasında ;
    (bad)
    Installation aborted hatası veriyor Recovery modda.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.