Şimdi Ara

Oppo A5 2020 64GB - 1679 TL - Mediamarkt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
3
Favori
5.273
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mediamarktta beyaz ve siyah renginin fiyatı 1799 TL. Sepette 120 tl düşüyor.

Hesabınızda kupon varsa onu da kullanabiliyorsunuz. Paraf kartınız varsa 120 TL de parafpara alırsınız.
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_oppo-a5-2020-64-gb-akıllı-telefon-inci-beyazı-1204510.html

• süpürge ile beraber aynı fiyatmış dün, süpürge stoğu bitmiş, o şekilde olsa çok daha iyi fiyatmış, alası gelmiyor insanın bu şekilde
  • 3 gb ram

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a101 perşembe günü xiaomi redmi 8 satacak 1300 küsür o daha mantıklı değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugi7

süpürge ile beraber aynı fiyatmış dün, süpürge stoğu bitmiş, o şekilde olsa çok daha iyi fiyatmış, alası gelmiyor insanın bu şekilde
    Ne süpürgesi acaba?

• Tavsiye etmem kasıyor

• Aynı işlemci olmasına rağmen aliminyum kasa, 4 gb ram, FHD ve amoled ekran gibi artılarıyla 1300 TL'ye gider GM9 Pro alırım daha iyi. Ben de Oppo diye birşey sanıp inceledim bir de.
  • iş bankası 100 lira puan veriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • parafpuanla beraber aldım
  • basturkemin B kullanıcısına yanıt
    Gm9 pro bile o fiyata yok artık maalesef.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • basturkemin B kullanıcısına yanıt
    Cok fazla yazilimsal sorunu var diyordu herkes

• https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_realme-5i-64gb-akıllı-telefon-mavi-1207390.html
    aynı firma aynı işlemci daha fazla ram, daha uygun fiyat
    eksiler: nfc ve type-c olmaması.
    artılar: fiyat, ram ve epey.com a göre cat6 modem kullanması (oppo a5 2020 cat4 kullanıyor görünüyor).
  • en az4 mümkünse 6 gb ramli modeller tercih edin arkadaşlar. özel bir problem olmazsa en az 1,5-2 sene daha fazla kullanırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantilatör -- 10 Mayıs 2020; 18:56:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantilatör

en az4 mümkünse 6 gb ramli modeller tercih edin arkadaşlar. özel bir problem olmazsa en az 1,5-2 sene daha fazla kullanırsınız.
    aynı fikirdeyim
  • daha geçen ay 1350 ye Realme 5i 4/64 alırken pahalı diyorlardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vallahi bana kalırsa fırsatlık bir yanı yok. Daha geçen hafta bir arkadaş Evkurdan 1380 lira civarına Realme 5i aldı. 5000 Mah batarya, 4gb ram, SD665... Bu telefonun yegane artısı kasa kalitesi. 300 lira vermeye değer mi? Bence değmez...
  • Yakınıma 1500₺ civarı telefon alacağım, anladığım kadarıyla oppo nun bu modeli için bu paraya değmez diyorsunuz. Ne önerirsiniz?

• psycho1905 kullanıcısına yanıt
    Valla abime ve 2 yakın arkadaşıma aldım, en eskisi 3-4 ay oldu hepsi memnunlar. En azından plastik kasa ürün almıyorsunuz, kamerası vs de iyi 1300-1350₺ bandında bence halen tek seçenek.

• Yine stokta var ama bu sefer CLUB üyeliğinde nedense süpürgeyle birlikte ekleyince süpürge hediye olmuyor.
  • Üye girişi yapmazsanız supurge yine hediye, uye girişi yaparsanız değil ama bu sefer de 120 TL indirim var.

Yani saga baktın bi tokat sola baktın bi tokat. Almadan cıktım. Gerci yakında bu fiyatları da cok arayacagız ya neyse, bu baslık altında politika konusmayayım :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.