Şimdi Ara

Opinel Inox No 7 Katlanır Bıçak -115TL- DECATHLON

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
2.799
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Opinel Inox No 7 Katlanır Bıçak -115TL- DECATHLONwww.decathlon.com.tr
    Katlanır Bıçak - 8cm - Inox Opinel n°7
    https://www.decathlon.com.tr/p/katlanir-bicak-8cm-inox-opinel-n-7/_/R-p-X8661029?mc=8661029

Piyasada 200tl civarlarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shade of Death -- 23 Eylül 2022; 13:20:7 >

• Opinel markasını bilmeyen ve daha önce kullanmamış olanlar dolmuş hemen konuya..  

100 seneden fazla geçmişi olan bi marka. Tasarım olarak ödül almış ve dünyada ilk 100'e girmiş bir çakı ve bu listede porsche 911 bile var.

Ben bundan 6 yada 7 sene önce opinelle tanıştım hediye olarak gelmişti. Kendine has bi tarzı olan gayet şık ve kaliteli bi çakıdır. İhtiyacı olan için bence iyi fiyat.

• Yararlandım teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tipsiz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Allah'ın düz köylü bıçağını marka bas 115 e itele kamillerde alsın.

• napervasız kullanıcısına yanıt

Opinel markasını bilmeyen ve daha önce kullanmamış olanlar dolmuş hemen konuya.. Opinel Inox No 7 Katlanır Bıçak -115TL- DECATHLON 

100 seneden fazla geçmişi olan bi marka. Tasarım olarak ödül almış ve dünyada ilk 100'e girmiş bir çakı ve bu listede porsche 911 bile var.

Ben bundan 6 yada 7 sene önce opinelle tanıştım hediye olarak gelmişti. Kendine has bi tarzı olan gayet şık ve kaliteli bi çakıdır. İhtiyacı olan için bence iyi fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senged -- 23 Eylül 2022; 14:15:11 >
  • tahtaya demiri takmışlar siz de alıyorsunuz :DOpinel Inox No 7 Katlanır Bıçak -115TL- DECATHLON 

• sürmeneciler gelmemiş daha.

bari ben yazayım :)

ona vereceğiniz parayla sürmene 3 lü hacı dayı bıçak var vs vs

kamp çantamda bu marka yok ama güzel çakı ve bıçaklarım var. ama ihtiyaç olsa değerlendirirdim piyasa fiyatından 60-70 tl civarı uygun

piyasa fiyatına ve markaya bakmanız için link koydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 23 Eylül 2022; 14:33:57 >

• Bir kaç ay evvel aynısını 160 liraya aldım,keşke şimdi alsaymışım...

Haber için teşekkürler...

• İnox mu carbone mi acaba? Görsel ve açıklama uyumlu değil gibi. İnox paslanmama açısından daha iyi olur gibi.

• Sahap08 S kullanıcısına yanıt

Hocam çok yüksek ihtimalle inox gelir diye düşünüyorum yine de teyit etmekte fayda var.

• amazon cok kampayaya sokuyordu. ama paslaniyor yorumlarindan dolayı almamistim

• 2 yıldır avda, arazide kullandığım bıçak. Kilit mekanizması falan harika. Çeliği kaliteli. Tavsiye ederim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ücretsiz kargo imkanı var mı acaba

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • cekabu kullanıcısına yanıt

Bulunduğunuz şehirde decathlon varsa mağazaya isteyip ücretsiz teslim alabiliyorsunuz hocam

• Haber için teşekkürler. Elimde bir kaç çakı, bıçak var. Opineli hep merak etmişimdir, merakımızı gidericez.

Bilgilerinde inox yazıyor demek ki paslanmaz olanı gelecek. Çünkü karbon olanların sapında karbon yazıyor. Karbon çelik daha serttir ama bakımı daha zahmetli, paslanabiliyor.

• Bende var çok hafif, şık, keskin kullanışlı bir bıçak tavsiye ederim.

• Ücretsiz kargo alt limit ne göremedim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Köylü dede meyve bıçağı

• Çok güzel fiyat, tavsiye ederim.

Ancak no 7 olması kötü. Bıçak ölçüsü kredi kartı kadar.

Bu arada görsel ve açıklama uyumsuzluğu var.

Paslanmaz olan paslanmıyor, carbon olan daha iyi bileyleniyor.

Benim tercihim ve kullandığım carbon olan. No 8 en iyi ölçü

• Çakıyı mağazadan teslim şeklinde aldım. Tam böyle cebe, çantaya sığan, ağırlık yapmayan bir çakı arıyordum ve süper oldu. Çakı 38 gram. Cepte varlığı yokluğu belli değil. Öyle kampta falan çok amaçlı kullanılacak boyutta olmadığını belirteyim. Onun için en az 12 cm ve en az 2-2 buçuk mm kalınlıkta bıçak gerekir. Bu böyle çantaya, cebe at-unut tarzı bir şey.
    Yukarıda dediğim gibi inox olanı göndermişler. Karbon olanlar daha sert çelikten oluyor ama sanırım onların fiyatı daha yüksek.
    Bir sürü Çin malı arasında Fransa üretimi bir bıçak, bu fiyata bence gayet güzel.

Opinel Inox No 7 Katlanır Bıçak -115TL- DECATHLON

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.