Şimdi Ara

Opet Market Görevlisiyim. Sorularınızı alabilirim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
1.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Opet Market görevlisiyim.Merak ettiğiniz tüm soruları cevaplamaya çalışırım.

• —Alkollü gelen müşteri oluyor mu?
    —En sinirlendiğiniz durum nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • *Evet alkollü gelen müşteri oluyor.Müşteri olduğu için mecbur alttan almaya çalışıyoruz.Ama inanın iyi ki akaryakıt istasyonlarından alkol kalkmış.Biz çalışanlar oldukça sıkıntılı bir durumdu.
    *Müşterilerin bazıları gerçekten çok iyi niyetli kibar insanlar.Fakat bazıları gerçekten insanlıktan nasibini alamamışlar.Önümüze kart fırlatmalar,emri vaki konuşarak bir şey istemeleri,anlayışsız olmaları vs. gördükçe ve yaşadıkça üzülüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 14092012 -- 16 Ağustos 2019; 21:39:0 >
  • Akaryakıt istasyonlarındaki market görevlileri istisnasız çok cana yakın oluyorlar. Daha hiç kötüsünü rastlamadım. Sizde onlardan biri olmalısınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dfk24 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.İyi niyetli olmaya çalışıyoruz karşıda ki insanın tutumuna göre.
  • Hic karttan ödeme yapmadım sürekli nakit öderim. Karttan içerde nasıl ödeniyor pompa numarasimi söyleniyor yoksa kasaya plakayimi soyluyecez.

Bide birşey almadan wc kullananlara ayar oluyormusunuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tw Scott kullanıcısına yanıt
    *Ya pompa numarasını söylüyorsunuz yada alacağınız yakıt miktarını söyleyerek işlem yaptiriyorsunuz.Plakaya falan gerek yok.

* WC kullananlar temiz olarak tekrar biraksalar sıkıntı yok.Girmelerinde bir sıkıntı yok yani.Ama bayanlar inanın erkeklerden çok pis bırakıyor.Böyle rezillik yok kısacası.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne kadar maaş alıyorsunuz ve çalışma saatlerini nasıl öneriyor musunuz.
  • ne sorsakki neyi merak edelim opet nasıl biryer iyimi günde kaç sakallı bıyıklı müşteri geliyor hadi bakalım
  • Seksi kadın müşteri geliyor mu?

• adam gibi karın doyurmalık bir şeyler var mı
  • Akaryakıt istasyonları içerisinde tuvaletleri en temiz olan opet diyorlar doğru mudur?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Opetteki "o" ne oluyor?

• gelen musterı bayanlarla tanıstın mı
  • Geçen gün opette karttaki puanı kullanmak istedim kadın bana onunla uğraştırma diyo

• Yere düşen mazotları ne yapıyorsunuz...

• Yere dusen benzini ne yapiyorsunuz..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.