Şimdi Ara

Opet anında 10 lira yakıt puan (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
343
Cevap
23
Favori
33.687
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Code140

10 TL cepte

Farklı cep telefonu ile aynı plakaya bi 10 TL daha alabiliyormuyuz

Sms falan gelmedi. 10 tl geldiğini nasıl anladınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu yakıt türünü girdim oldu diyen arkadaşlar...

Bizde kart falan hiç bişi yok. Hatta daha önce opete de gitmedik! Buna göre anlatır mısınız nasıl yapılıyor

• peki ilerde benzin aldıgımızda puan yüklenmesi için numaramızı mı vericez kartımız yok çünkü ?
  • Daha önce plakasını akıllı doluma kaydeden, bunu para için değil de kendi güvenliği için yapmış olan bilgili müşterilerini kampanya dışı bırakan opeti burdan kınıyorum

İletişimden mesaj yazmıştım, bugün aradılar, kampanya koşulları şöyle de böyle bıdı bıdı aynı şeyleri tekrarladılar, vallahi yazık.. Her yerde yeni müşteriler değer görüyor ama yılların mülterilerine hiç önem verilmiyor. Çok yanlış bir politika. Yıllardır seni kullanan müşteriler seni bırakırsa, 10 lira için sana sadece 1 kere uğrayacak müşteriden daha fazla zarar edersin farkında değilsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 22 Mart 2017; 16:28:53 >
  • Code140 kullanıcısına yanıt
    Ayni plakaya vermiyor sistemde kayitli diyor.

Ayni numara fakat plaka farkli onuda kabul etmiyor.

Ben esimin nosundan babamin motosiklet plakasiyla bi 10 tl daha aldim.

Tl yi nerden gorcez diyenarkadaslar ekranin sag ust kosesinde 3 tane alt alt alta cizgi var. Orayi tiklayin sol altta liraniz sag altta adiniz cikiyor

• teknik nedenlerden dolayı işlemizinizi gerçekleştiremiyoruz hatası veriyor.
  • aynı plakaya başka telefondan puan veriyor mu

• 11 52 7 kullanıcısına yanıt
    önce ilk plaka ile aynı yazdım hata verdi. daha sonra plakayı değiştirdim kabul etti.anladım kadarı ile her telefon numarasıyla 10 lira kazanmak mümkün fakat yakıt alımı yapıldığı sırada telefona şifre geliyor tel yanınızda olması gerekiyor.
  • yumruyen kullanıcısına yanıt
    Mesaj gönderdik bide 50 kuruş gitti cepten
  • mustafasc kullanıcısına yanıt
    Üye olduktan sonra uygulamanın opet kart sorgulama bölümü var oraya girdiğinizde hediyenizin yüklendiğini görürsünüz hocam.

• Nereden ve nasıl giriliyor?Ayrıntılı bilgi verebilirmisiniz?Bir türlü üyelik oluşturamadım.🙂

• quote:

Orijinalden alıntı: selo33

önce ilk plaka ile aynı yazdım hata verdi. daha sonra plakayı değiştirdim kabul etti.anladım kadarı ile her telefon numarasıyla 10 lira kazanmak mümkün fakat yakıt alımı yapıldığı sırada telefona şifre geliyor tel yanınızda olması gerekiyor.

Evet hocam bende denedim olmadi yazmayi unutmusum.

Plakayi baskasinin olmasin diye 82 aA 1000 yazdim olmadi 81 e cevirmek zorunda kaldim

Keske aa yerine xw kullansaydim belki kabul olurdu.

Gerci bu plakada yoktur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz önce kullandım.Sadece 10 tl lik puanı doldurtabiliyorsunuz konuyu açan arkadaşa teşekkürler :)

• Ben bu tanımlamayı daha önce sms ile yapmıştım şimdi uygulamayı indirdim motorin tanımlı gözüküyor zaten plakaya tekrar kaydet dedim bilgi güncellendi dedi puan falan yok, yalanmı oldu bizimki ??
  • benim de 10 lira yüklendi ama kullanımı nasıl olacak acaba,bu 10 lirayı toplam yakıt alışverişinden düşer herhalde değil mi?
  • Kullandık bilr

• Puanı kullanırken sadece 10 tl lik yakıt alınca mı kullanıma izin veriyor yoksa toplam tutardan 10 tl mi indirim uyguluyor ?

• orygeneral kullanıcısına yanıt
    Alt limitsizde kullanmanız mumkun ya da 100 tl alır 10 tl puan kullanıp 90 tl odersınız.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Ben kartıma tanımladım genede kullanırken sistemdeki numarama mesaj gelecek mi ?

• orygeneral kullanıcısına yanıt
    Hocam telefona baglı opet kartınız varsa tele gerek yok opet kartınıza puan yuklenmıs oluyor eger telefon bılgılerıyle puan harcamak ıstersenız tele sms gelıyor kasıyere soyluyorsunuz, pratik yontem opet kart ıle harcamak kartınızı kasıyere vermek yetıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 22 Mart 2017; 21:6:39 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.