Şimdi Ara

Opet anında 10 lira yakıt puan (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
344
Cevap
23
Favori
33.687
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben gecen chippinde arabayi cekmistim kenera iceride kasiyere telefon numaralarini soyledim hepsini yaptik.Tek tek fis verdi gittim pompaciya hepsini verdim doldurdu depoyu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayni telefon numarasına 2 ayrı kart ve plaka tanımlayarak kampanyadan 2 defa yayarlanmak mümkün mü acaba?Deneyen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bhtyrmtl B kullanıcısına yanıt
    Plakayı silemiyorsun

• goşene G kullanıcısına yanıt
    Hocam 6 tane telefonla mı gittiniz , her telefona ayrı sms şifresi geliyor sanırım kasadan
  • Haber veren arkadaşa çok teşekkürler. Sayesinde 50 tl puan kullandım.

Kullanımlarımın hepsinde farklı cep telefonu ve plaka kullandım.

Üye olmak ve puan kullanımı çok basit. Sadece benzinliğe gitmeden önce uygulama üzerinden üye olun. Kasadaki arkadaşlar yardımcı oluyor. Puan kullanımı için cep telefonunuza sms geliyor. Puanınızı o şifre ile kullanabiliyorsunuz.
  • ugur190592 kullanıcısına yanıt
    Hocam şey filan oluyor mu ya,yuh arkadaş ne yapıyorsun 6 telefon söylüyorsun gibisinden,işlem çok uzun mu

• tolder24 kullanıcısına yanıt
    Kendi sistemleri var oraya cep telefonu giriyor. Sana sms geliyor o şifreyi söyledikten sonra sisteme girip puanı kullanıyor 30 sn sürüyor işlem. Puanı kullandırmak zorunda ama onlar da çalışan çok yoğun saatleri seçmezseniz daha iyi olur. Anlayışlı olmak gerektiğini düşünüyorum.
    Aynen aynen onun için dedim.arkada ödeme bekleyen adamları bekletmeyelim diye sordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolder24 -- 24 Mart 2017; 11:56:14 >
  • arkadaşlar puanı lpg alıp deneyen varmı,eğer lpgde geçiyorsa boşuna uğraşmayalım benzinle
    Hocam farklı plakadan alışveriş yapılınca sıkıntı çıkarıyorlar mı?
  • ultraaASLAN U kullanıcısına yanıt
    Açıklamada sadece benzin ve motorinde diyor Lpg de geçmiyor. Yinede şansınızı deneyin iş kasiyerde bitiyor.
  • erenun E kullanıcısına yanıt
    yok hayır sıkıntı çıkarmadılar. Kasadaki adamın plakadan haberi olmuyor belki ondandır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur190592

yok hayır sıkıntı çıkarmadılar. Kasadaki adamın plakadan haberi olmuyor belki ondandır.

Şimdi içeriye 2 telefon ile giriyoruz 120 lira yakıt alıp 100 lira ödüyoruz öyle mi iki hesaptan indirim uyguluyor yani, Eğer öyle ise gidip alayım hemen...

• hidolgoo kullanıcısına yanıt
    ben 80 tl lik aldım, 2 telefondan faydalandım, 60 tl ödedim, o da kredi kartındaki puandan
  • hidolgoo kullanıcısına yanıt
    aynen öyle oluyor. Sistem de arıza olur gibi sebeplerden dolayı önce arabayı kenara park ediyorum benzinlik içinde, puanlarımı çektikten sonra gidip yakıt alıyorum.
  • iqwert kullanıcısına yanıt
    Tamam teşekkürler bilgi için...

Önce ödeme yapmak mantıklı o zaman mümkün ise..

• Arkadaşlar şimdi 10 lira kazandık ya

75 lira yakıta 1 çekiliş hakkı kampanyası da var

Ona katılmak için 85 mi almak lazım yoksa 75 alsak 10 lirasını puandan kesseler yine çekilişe katılmış olur muyuz?

Deneyen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 24 Mart 2017; 13:11:17 >
  • mikropzoft kullanıcısına yanıt
    Çekilişe katılmak için opet puan harcandıktan sonra 75 tl kalmalı eğer opet kartta 10 tl puan varsa 85 tl yakıt alın 10 tl opet puan odeyıp 75 tl odeyın cekılıse katılın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur190592

aynen öyle oluyor. Sistem de arıza olur gibi sebeplerden dolayı önce arabayı kenara park ediyorum benzinlik içinde, puanlarımı çektikten sonra gidip yakıt alıyorum.

Once arabayi kenara cekip icerde puanlari falan kullanip alacagin yakiti odeyip fisleri alip arabayi pompaya cekip fisleri pompaciya mi veriyoruz eğer boyle oluyorsa daha mantikli hem puqn falan ugrasirken pompayi isgal etmemis oluruz

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.