Şimdi Ara

Operatörlerin Yeni Kazıklama Yöntemi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
5
Favori
34.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
588 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen tarife yeniledim Red 10+2 onu da 13 ay üzerinden yaptılar (Faturalı)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bu hırsızlara para yedirmem.salla kazanda hep bip 500 dakka cikiyor.konuşma paketi yapmak zorunda kalmiyorum.bu hatlarin icinde en ucuz turktelekom var onada garezim var

• Şeytanlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu yapılanın sahtekar firmaların gramaj düşürmesinden farkı ne? turkcell ilk reklamı seninle bir dakikadan beri antipatim vardı turkcell den tiksinmeye başladım. fiyatları arşa çektiği için genel fiyat ortalaması yükseldi.

• Sadece faturasız ve taahhütsüz paketlerde 28 gün diğerleri 30 günlük, ( 15 paket arasında sadece 4 tanesi 28 günlük) bu paketlerin 28 olduğunuda zaten söylüyorlar bu durumda bir art niyet olduğunu düşünmüyorum

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/tumu/hazir-kart?place=sub_menu

• kimse geçiş yapmazsa mecbur kaldırırlar. hattımı taşıma arifesindeyim. bu vodafone tarifelerini gördüm sitede direk kapattım. en kötü bimcelle taşırım olur biter.
  • Turkcellden her şeyi beklerim. Taahütüm devam ederken faturama 5tl zam yapmışlar bunu da ek 1gb paket vererek kamufile etmişler. Aradım hayırdır iznim bilgim olmadan 5tl fiyatı arttırmışsınız. Paket fiyatlarımız güncellendi mağdur olmamanız için lütufmuş gibi 1gb internet hediye vermişler. Sözleşmeye aykırı olduğu için iptAl ettirdim. Ama geçen 2 ayın iadesini yApmadılar. Şimdi ben bunları kime şikayet edeyim. Adamlar aleni aleni milleti söğüşlüyor.

• Benimde tarifem gelecek ay bitiyor. Turk telekomlu olanlar bilir tarifenin biteceği ay son günler, türk telekom müşteri hizmetleri tarafından ararlar. Uygun tarifeye geçirmek isterler sizi.

Benide arıyorlar " 4 GB paket size özel 49tl" diyorlar. E diyorum 4 GB yetmez, zaten 8GB kullanıyorum o yetmiyor. "O zaman 8 GB 'ı sizlere özel 69 TL den verebiliriz." diyorlar. Türk telekom' un sayfasına baktığımda yeni hat alan veya numarasını taşıyanlara özel "12 GB ı 35 TL" ye veren paket görüyorum fakat kendi müşterilerine bu paketlerden vermiyorlar.

Türk telekom gibi kendi müşterisine sahip çıkmayan bir operatör görmedim. Bunu söyleyince de " sizin belliki zamlardan haberiniz yok, o paketler yeni gelenler için" diyip azarlama moduna geçiyorlar hafiften. 10 yıldır kullanıyorum şu hattı. Sen bana ucuzdan paket satmıyorsan ben niye durayım ki burada? Daha ucuzu varken niye kalayım burada salak mıyım? Böyle olursa da türk telekom çok müşteri kaybeder.

• devlet diye bir şey vardı galiba nerde ki o

meclise hakaret etti ve paket süresini 28 güne düşürdü diyelim belki bakarlar öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Amaçları faturalıya yönlendirmek sanırım.
    Vodafone bayiindeki sistem yok diyor TL atmak için, ama faturayı öderken var. Yersen.

Hocam nedir bu faturalı sevdası bunlardaki?
    Faturalı da olsa yine paket oluyor ki.
  • Evet bende de sürekli Vodafone gel reklamları çıkıyor fiyat da çok cazip görünüyor sonra bir bakıyorum ki ilk üç ay bu fiyat. Dikkat etmek lazım

• ben geçenlerde tarifemi değiştirmek için time gittim. Bana önerilen paketlerde 4 hafta olanı uçuran paketlerde vardı onlarda tahahütsüzdü bunlar 4 haftalık dediler ben de gnç aldım o bir aylık yani demek istediğim çakalılık yapsalar neden 4 hafta olduğunu diğerinin bir aylık olduğunu söylesinler
    4 haftalık da o kadar paket arasından sadece 4 tanesinde vardı https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/4-5g-hizinda-kampanyalar/gnc-super-6gb?place=packages_category

• bu olayı başlatan vodafone, adamların bütün paketleri neredeyse 28 günlük sizde bakın https://www.vodafone.com.tr/yanimda/kolay-paket-yukle

• bu olayı başlatan vodafone, adamların bütün paketleri neredeyse 28 günlük sizde bakın https://www.vodafone.com.tr/yanimda/kolay-paket-yukle

• Yaziklar olsun ulan

• cem_23 C kullanıcısına yanıt
    Turk telekom degil ki hepsi boyle mobil de ev internetinde digiturk vs hepsi ayni muameleyi yapiyor yeni ogreniyorsaniz welcome to turkey

• benimde ilk vodafoneda fark ettiğim olaydır bu, 28 günlük olduğunu bile sonradan öğrendim aylık diye almıştım. Hani söyleseler diyeceğim yok almıyorum

• SkywalkeR3001 kullanıcısına yanıt
    bu olayi baslatan turkcelldir. ardindan diger operatorler geldi. faturasiz hatlarda resmen 2 gun caliyorlar ayiptir.

zaten faturasiz hatta 1 sn konus kapat 60 sn dusuyor.

bu cok sacma olmus

• mobil internet bankaciligi kullaniyorsan oradan tl yuklemelerini yapabilirsin hocam
    hic bayilerle ugrasma.

faturali sevdasi demek duzenli gelir sevdasi demektir

• 28 Gün Sonra filminin içine salacaksın bunları.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.