Şimdi Ara

Operatörlerin Yeni Kazıklama Yöntemi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
5
Favori
34.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
588 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vodafone bu olayı başlatan ilk operatördür demek ki paketleri ondan uygun oluyor 1 aylık paketleri neredeyse yok denecek kadar az onlarında fiyatları diğerlerine göre yüksek tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu durumu bir ay önce fark ettim madem böyle paketi alırken neden söylemediniz dedim bir de tarifelerine baktım 20 paket arasında 13 tanesi 28 günlük sadece 2 tanesi aylık. diğerleri de özel tarife sorsan uygun fiyata paket veriyoruz derler bakında görün https://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/Faturasiz-Tarifeler.php#faturasiz#faturasiz-kolay-paketler

• Gramaj düşürmenin GSM versiyonu resmen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enteresan olmuş ama Vodafone'un fiyatı bence fena değil.

Süper Kolay Paket 5 olanı 4 haftalık 25 TL. Paket içinde 5 GB İnternet, 750 dakika ve 250 SMS var. Pakette 3 liralık telsiz kullanım ücreti de var ve bu sayede paket ücreti 22 liraya geliyor.

En ucuz olan Bimcell'de 5 GB, 750 dakika 750 SMS aylık 29 TL 3 lira vergiyle aylık 32 liraya geliyor.

Vodafone'da paketi senede 13 kez satın alıyorsunuz ve senelik 325 lira ediyor. 325'i 12 aya bölünce aylığı vergi dahil 27 liraya geliyor. Bimcell'de aynı paket vergi dahil 32 liraya geliyor.

En ucuz olan Bimcell ile mukayese edince aylık 5 TL daha az ödemiş oluyorsunuz. Turkcell veya Türk Telekom'un standart paketleriyle karşılaştırsak onlar çok daha pahalıya geliyor.

Bu 28 günlük paket işi hoş olmamış operatörlerinde niyeti iyi değil ama böyle uygun fiyata ve telsiz vergisi dahil paket verdikleri sürece bence 28 günlük olması çok sıkıntı değil. Tabi bu 28 günlük paketlere alıştırdıktan sonra zam yaparlarsa orası sıkıntı olacaktır.

• up

• En süperi dokunmatiğe gelen kazıklama bildirimleri

• Ben Romanya'da yaşıyorum, burda da 28 gün.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bi netflixe bak bi çakal türk firmalarına bak. Netflix her ayın 20sinde para kesiyor. Yani yılda 12 kere. 30 günde bir bile değil ha, ay 31 çekse de her ay aynı gün kesiyor parayı.

40 tl olan ücretini 42 tl yaptı sadece. 50 falan yapması gerekirken.

Bizim çakallarsa hep zam yapıyor her gramajı azaltıyor resmen.
  • Türk Telekom aylar öncesinden mesajla haber vermişti. Ben Turkcell kullanıcısıyım ama böyle bir şey yok. Ülkenin her yeri kokuşmuş.

• benin paketimi vodafoneda 30 günlük diye almıştım sonradan 28 olduğunu öğrendim bir de belli bir zaman geçince 28 günlük pakette fiyat yükseltiyorlar

• Bunu ben de farkettim hatta iki kere operatör değiştirdim. Sonuncusu turkcell. Adamlara sövüyordum bir de buradan geçiriyorlar diye. Şimdi sayende hepsine sövüyorum
  • E ne demisti zübük biz boyle oldukca zubuklerde bitmeyecek

• Bu olayın çözülemeyeceğine ve böyle gideceğine inanan bir tek ben miyim?

• hesabınız güzel ama vodafone kolay paketlerin çoğuna en fazla 10 kere alabiliyorsunuz. yani 9.ayda bitiyor sonrası yok

karşılaştırdığınız bimcell çok uzun zamandır zam yapmıyor aynı fiyatta ve istediğiniz kadar alabiliyorsunuz. artı olarak 25 tl yüklediğinizde otomatik 1gb daha veriyor
    quote:

Bu paket, paket aboneliği süresince 10 kere alınabilecektir. Paketlerin ödemesi bayiye yapılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

hesabınız güzel ama vodafone kolay paketlerin çoğuna en fazla 10 kere alabiliyorsunuz. yani 9.ayda bitiyor sonrası yok

karşılaştırdığınız bimcell çok uzun zamandır zam yapmıyor aynı fiyatta ve istediğiniz kadar alabiliyorsunuz. artı olarak 25 tl yüklediğinizde otomatik 1gb daha veriyor
    quote:

Bu paket, paket aboneliği süresince 10 kere alınabilecektir. Paketlerin ödemesi bayiye yapılır.
    Paketlerde alım sınırı varsa o zaman iş görmez haklısınız. 10 kere şartını görmemiştim. 10 kereden sonra ne oluyormuş bilginiz var mı?
  • o konuda sitede herhangi bir bilgi yok.muhtemelen 25tl olan paketi 35 tl falan vermeye çalışırlar. yada daha düşük hakları olan paketleri satmayı çalışırlar. 5gb gider 3gb falan olur gibi. ilk gördüğümde banada mantıklı gelmişti vergiyi ödüyor falan sonra alım sınırı kısmını gördüm yaramaz bu dedim.
  • Aynen bide bu saçmalığı çıkartmışlar git gide 1 haftaya kadar düşürürler heralde istedikleri gibi at koşturuyolar meydan boş nasıl olsa müdahale eden kimse olmayınca

• Benim şu an kullandığım paket 6 kez geçerliymiş. Geçen gün aradılar, yeni bir pakete geçmezsem 30TL yerine 35TL ödeyerek paketimi kullanmaya devam edecekmişim. Vodafone'da da böyle olabilir.
  • Bir de paketlerin geçerlilikleri de çok azaldı. Yanlış hatırlamıyorsam seneler önce faturasızda kullandığım paketi zamsız olarak bir yıldan fazla kullanmıştım. Şimdi paketlerin açıklamasına bakıyorum da yok efendim 10 kez (Vodafone) alınabilirmiş, yok efendim 6 ay (Türk Telekom) kullanılabilirmiş...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.