Şimdi Ara

operatörler abone sayısı 2021

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
78
Cevap
1
Favori
4.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • türkcell 36 milyon mobil aboneye hizmet vermektedir.

türk telekom  23,3 milyon mobil aboneye hizmet vermektedir.

Vodafone , bir önceki çeyrege göre 420 bin net abone artisi ile 24,1 milyona yükseldi. M2M (makineler arasi iletisim) dahil toplam mobil abone sayisi ise 26,6 milyona ulasti.

siz bu konuda ne dusunuuprsunuz arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phasan -- 24 Temmuz 2021; 19:56:46 >

• Türk Telekom ve Vodafone ucu ucuna ilerliyor, Turkcell ise zirveyi en önde götürüyor, listeye bakınca öyle görünüyor
  • bana gore turkcell uygun paketler olsa bu ıkı operator daha uyguna vermek zorunda kalır paketler

• vodafone daha da düşmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuasudba

vodafone daha da düşmeli.

internet hızları bu sekılde olursa uygun fıyatlı olark musterının ılk terıcı bımcell oluyor oda tt nın oben sayısına yansıyor

• vodafone 24 milyonu geçti dün açıklandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekst79

vodafone 24 milyonu geçti dün açıklandı

suan duzelttım sayıyı bılgı ıcın tesekkur ederım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phasan -- 24 Temmuz 2021; 15:45:13 >
  • HalkaMassara545 H kullanıcısına yanıt

vodafone kullananların cogu cekımden dolayı kullanıyor vodafone

• Bu abonelere bimcell,pttcell,pocell,vestelcell dahil mi hesaplanıyor acaba? Fiyatlar arttı telekom ve vodafone'da turkcelle yaklaştı,kazanan turkcell olur ancak turkcellin'de 2.3.Ölçeklendirme cöp paketleri diğer operatörlere yakın fiyatta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nostalji16 -- 24 Temmuz 2021; 15:46:48 >
  • HalkaMassara545 H kullanıcısına yanıt

kırsalda vodafone ıyı cektıgı ıcın vodafone tercıh daha cok

• nostalji16 kullanıcısına yanıt

bimcell vs dahil diye biliyorum

• nostalji16 kullanıcısına yanıt

sanal operatorlerde tt abone saysınına katkısı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phasan -- 24 Temmuz 2021; 15:50:55 >
  • Ben 30-40 haneli bir köye gittim kervan geçmez tabiri yerinde olur vodafonedaydim o zamanlar 50-60mbit hız almıştım.Şaşırdım açıkcası bariz bir kapsama üstünlügü var vodafone'un orası ayrı.Ama akşam saatleri internete girmek çile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HalkaMassara545

Bu mesaj silindi.

arastırmak lagzım ama tam olarak bende bılgım yok

• quote:

Orijinalden alıntı: nostalji16

Ben 30-40 haneli bir köye gittim kervan geçmez tabiri yerinde olur vodafonedaydim o zamanlar 50-60mbit hız almıştım.Şaşırdım açıkcası bariz bir kapsama üstünlügü var vodafone'un orası ayrı.Ama akşam saatleri internete girmek çile.

bende tt kullanıyorum koye gıtıgımde 60 hız almıstım aksam saatlerınde vodafone cogu yerde aksam saatlerı hızlar sıkıntı oluyor benım koyde tt nın fıber baz ıstasyonu oldugu ıcın yogunlukta sorun olmuyor

• Turkcell çok müşteri kaybetmiş. Operatör değiştirme olayları çıkmadan önce Turkcell ezip geçiyordu.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.