Şimdi Ara

Operatör değiştirmek istiyorum en uygun tarife hangisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
2.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar vodafone her yöne 500 dk 5000 sms 500mb internet kullanıyorum şimdi sıkıntı telefonun bursada oturduğum yerde çekmiyor olması Turkcell'e gelsem numara taşıma ile en uygun tarife hangisi olur vodafone 35 tl faturalı kullanıyorum yani kısaca konuşma +sms+internet olması gerekiyor yardimci olursanız sevinirim tavsiye lerinizi bekliyorum iyi akşamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben turkcellden vodafona geçmeyi düşünüyorum ama bende karar veremedim açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: DiCaprio

ben turkcellden vodafona geçmeyi düşünüyorum ama bende karar veremedim açıkçası

Aynı dert bendede var
    Adam gibi bi tarife yok vodafone da

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökhan70

500dk+1500sms+500mb=33tl

ayrica 12 ay taahhute turkcell yonune aylik 5000 sms veriyor.

• teşekkür ederim arkadaşlar işten geldim yeni bakabildim vodafone şebeke sorunları yaşadığım için türkcell konusunda geçme taraftarıyım bakalım sağolun önerileriiz için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeksasStyLe -- 25 Haziran 2013; 1:26:27 >
  • yaklaşık iki ay önce aveadan vodafone geçtim.1gb İnternet + 500 Dk Her yöne + 500 Sms Her yöne 19 TL 26 yaş üzerinede 23 TL idi :D ama kampanya bitti sanırsam :D ama biraz takip edebilirsiniz sürekli oluyor bu tür kampanyalar avea ve vodadonede :D
  • MuratAvcii M kullanıcısına yanıt
    vodafone den memnun değilim çekim sıkıntısı var avea vodafone den daha kötü turkcell iyileşme söz konusu sanırım şebeke probleminde deneyelim görelim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.