Şimdi Ara

Operation Flashpoint: Red River İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
18.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • serinin tartışmasız en kötü oyunu ekip kontrolüne ve o hırtonun konuşmasına 1 saat bile dayanamadım
    ömrümde 5 tane oyuna berbat demedim ama buna diyorum
    almayın paranız boşa gitmesin
  • ayrıca tamam taktiksel bir oyunda en azından insanın ateş edesi gelir bir oyunda yahu
  • EMRECAN11: Öbür siteler ile BSC yi bir tutma. BSC kadar kaliteli, güvenli ve objektif bir oyun sitesi daha yok. BSC sagolsun devrimsel yenilikler getirdi (Video incelemeler vs) Ayrica her an güncel kaliteli haber akislari var. Tüm bunlar icin BSC ye tesekkürler. ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I-C-O -- 2 Mayıs 2011; 0:42:56 >
  • BSC nin incelemelerine güvenmiyorum.Bu şahsi fikrimdir.Dragon Rising'i de beğenmemişlerdi ama hayatımın oyunu oldu.Bence incelemelerden etkilenmeyin arkadaşlar.Önce oynayın ve en az 2.5 saatlik oyun içi süre verin.Bu sayede oyun atmosferine alışacak ve hakimiyet konusunda gelişeceksiniz.Operation Flashpoint vur-geç yak-yık oyunu değil.Stratejik olarak çok düşünmeli ve sabırlı olmalısınız.Biz arkadaşlarla bölümler hakkında yorum yapıyor ve çözümler üretmeye çalışıyorduk."Daha zevkli ve daha profesyonelce nasıl geçeriz şurayı! " diye.CoD seven herkes bu oyunu sevmek zorunda değil -ki aralarında çok fark var.
  • çok güzel bir inceleme olmuş, bsc bazı sitelerdeki gibi 2 paragrafla oyun inceleme yapmıyor ;)
  • Ben bu taktiksel oyunları eskiden de beceremezdim hala da beceremiyorum. Demek ki bende taktik falan sıfır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bogacert -- 2 Mayıs 2011; 10:54:24 >
  • Cod Bad Company Oynamayı Çok Seven Arkadaşlar Bu Oyundan Uzak Dursun ben şahsen çok begendim heleki o dağlarda o konvoyların güvenliğini almak Hakkarideki asker günlerimi oynadım sanki GHerçekten gerçekçi bu oyunu oynamak için kendinizi orda hissetmeniz yeter bence çok güzel bir oyun kesinlikle cod la bir tutulmamalı bu adamların bir çizgisi var ve bence mükemmel gidiyorlar oyun 10 üzerinden 7.5 veriyorum oda sadece grafikleri biraz zayıf kalmış başka bir sorunu yok alın oynayın derim
  • Oyun Rezalet Ötesi Başka Bişi Değil...(Bence)...Hitap Ettiği Kitle , BC2'nin yanında Fil'de Tırnak Bile DEĞİL.... Silah Efektleri Çok Kötü...KNOX bi kere bile durmadı ana avrat sövesin Geliyor Oyunda....En Çok Silaha Önem veririm Ben FPS oyununda Call of Duty 4'teki Veya Bi BC2'deki Silahlarla Alakası Bile Yok..Bunlar Takmıışlar Bi Gerçeköilik Diye . Gerçeköi Olacaz Diye Eğlenceyi Unutmuşlar..Bu Seri Böle Devam Etmez AGA...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Predator X -- 3 Mayıs 2011; 18:37:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Oyunu X360 da bitirdim tek kelime ile berbat bir oyun. O kadar çok eksisi var ki saymakla bitmez, uzak durun derim.

bu kadar kötü bulup,nasıl katlanabildin peki bitirmeye?
  • karı gibi vıdı vıdı vıdı sumadı knox.. .bir operasyon 45 dakka sürüyor. zevkli oyun. uzun sürmesi daha iyi ama knox olmasa daha iyi olacak.
  • Arkadaşlar,grafiklerde sorun yaşayan sadece ben miyim bu oyunda merak etmeye başladım??? 3 - 4 mermi üst üste yediğimde gariklerde kaymalar oluyo,ekrandaki görüntü birbirine giriyo...
  • Dostlar Oyun , Oyun Dergilerinde 4.5 - 5.5 gibi REZALET PUANLAR ALDI..OPERATİON FLASHPOİNT SERİSİNİN Ölüm Fermanıdır RED RİVER.
  • süper bi oyun
  • Halan Alamadım Bu Oyunu Ama En kısa Sürede Denemek İstiyorum.. Umarım Tatmin Eder, Eskıden Pc'de Comandos serisi vardı acaip Taktık Oyunuydu,

Dilerim Öle Bişi Çıkar,,Her adımdan Sorumlu OLuruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Oyunu X360 da bitirdim tek kelime ile berbat bir oyun. O kadar çok eksisi var ki saymakla bitmez, uzak durun derim.

bu kadar kötü bulup,nasıl katlanabildin peki bitirmeye?

aşivmınt kasmış
  • çabuk ölmesi değilde oynanışı kötü geldi
    akıcılık, adamın koşması felan hoşuma gitmedi.
  • oyunu aldım çok güzel tavsiye ederim
  • Son zamanlarda oynadığım en berbat oyun.Bitirmedim ama 1 saat tahamül edebildim. Hiç tavsiye etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N-HakaN

Son zamanlarda oynadığım en berbat oyun.Bitirmedim ama 1 saat tahamül edebildim. Hiç tavsiye etmem.

aynen bende dun aksam aldım homefront ıle takas ettim ılk duyumlarım trailer vs vs yalan abi ya guzel bısey sanmıstım bu kadar basıt grafikler orn:sagdan soldan heryerden mermı gelıyo yesil yesil ama adam meydanda yok :D

bu kadar basit ıgrenc bı oynanıs olamaz fırmalar ne oyunlar cıkarıyolar hıc mı gormuyolar bu oyunları ?

sılahlar sacma sapan adamlar takılıyo , takıma emir verıyosun salak salak bakınıyolar öluyolar

• Call Of Duty anlayanlar bu oyunlarda produr!
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.