Şimdi Ara

Opera Fan Club[215 ve büyüyor][Anket: Neden Opera?] (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
941
Cevap
9
Favori
55.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki

Opera Fan Club[215 ve büyüyor][Anket: Neden Opera?]

(En Son Oy Tarihi: 13.1.2020)
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yer imi çubuğuna eklediğim sitelerin simgeleri görünmüyor neden aceba_
  • Benide ekle
  • operayı seviyorum ekleyin
  • Opera'da herhangi bir eklenti kurulu olmamasına rağmen reklamlar gözükmüyor. Dahili olarak reklam engelleme özelliği mi geldi? Eskiden yoktu.
  • Yaz hocam. Opera vazgeçilmezdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar operada youtube videoları çalışmıyor. İe ve diğer tarayıcılarda durum normal iken operada siyah bir ekran ile kalıyor. Bunun çözümü nedir bilen var mı acaba?
  • Opera 2006 dan beri
  • Masaüstü'nde opera berbat.Ama telefonda opera 1 numaraa.
  • Android'de donanımsal açıdan zayıf bir tablette bile hızından taviz vermiyor. İnternet hızı düşük olsa bile. OPERA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Swift. -- 17 Kasım 2012; 12:40:25 >
  • 12 sürümünden önce şifrelerde sorun vardı, şimdi de indirmelerde hata falan veriyor. 13'e kadar Firefox kullanacağım, ekle beni de.
  • Çünkü pasta ve kurabiyeleri güzel..
  • ne flashplayer düzgün çalışır ne html5. lanet olsun niye düzeltmiyorlar bu sorunları yeter artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

ne flashplayer düzgün çalışır ne html5. lanet olsun niye düzeltmiyorlar bu sorunları yeter artık

Malesef hız için bu tür şeylerden ödün veriyorlar. Gerçi biraz da pek yaygın olmadığından oluyor bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

ne flashplayer düzgün çalışır ne html5. lanet olsun niye düzeltmiyorlar bu sorunları yeter artık

aynen sinir oldum ya..

google un bıle yazıları sılık ve kaymıs sekılde duruo.operaya bu yuzden elveda dedım yenı favorm yandex çok begendım ben herkese de tavsiye ederim.
  • Ekle 4ever.
  • Opera webkit'e geçince eğer halihazırdaki özelliklerini korumayı başarabilirse benim yine bir numaralı tarayıcım olarak kalmaya devam edecek. Yaklaşık 10 gündür Chrome kullanıyorum. Cidden özlüyorum. Yazı tiplerini daha hoş gösteriyor Opera. Bazı hatalarına rağmen gayet başarılı bulduğum bir tarayıcı...
  • opera'dan başka kullanmam. sevdamız hızlı erişim sayfalarıyla başladı.
  • 3-5 senedir opera kullanıyorum ama vazgeçicem galiba yakında.Habire ''uzak sunucuya bağlanılamadı '' hatası veriyor ve sayfalar yarımyamalak yükleniyor.
  • bence chrome daha hızlı.
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.