Şimdi Ara

OPEL ZAFİRACILAR (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
777
Cevap
15
Favori
138.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    connect almayı düşünüyordunuz galiba bir ara, bizim meşhur connect sayfalarında konuşmuştuk sanırım
  • Doğrudur bir ara Caddy sonra Connect derken Kangoo almıştım ...
  • Bugün 2013 23. hafta üretimi Petlas PT515 91H leri taktırdım.Montaj balans falan dahil 530/8 e aldım.İnşallah pişman olmam ...
  • zafira benim de beğendiğim bir araç ama opelin anlamsız bir fiyat politikası var, rekabet ettiği sınıfta göre çok yüksek fiyat istiyorlar.. bu yüzden de yollarda zafiradan !! geçilmiyor.

bu güne kadar sadece 2 tane gördüm yeni kasasından.. ikinci el ilanı ise 1 tane görmedim henüz..
  • Aslında çok enteresandır muadili olan arabalar Zafira dan çok daha pahalı.Misalen bi arkadaş tavsiye etti Verso lara baktım.Aynı donanımda bile olmayan comfort vs. modelleri 31-32 den başlıyor.Diğer bir örnek yine 2006 model 70 küsur binde elegant lpg olmayan arabaya 35 milyar istediler Scenic hiç düşünmedim bile grand olanlarının temizleri minimum 35 milyar civarı Ford olarak C-Max 7 kişilik değil Smax ler zaten uçmuş durumda Bu şartlar altında kendimce acizane en doğru seçimi yaptığımı düşünüyorum.Bütçeme ve kriterlerime göre Zafira beni memnun edecek arabaydı ...

• quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Aslında çok enteresandır muadili olan arabalar Zafira dan çok daha pahalı.Misalen bi arkadaş tavsiye etti Verso lara baktım.Aynı donanımda bile olmayan comfort vs. modelleri 31-32 den başlıyor.Diğer bir örnek yine 2006 model 70 küsur binde elegant lpg olmayan arabaya 35 milyar istediler Scenic hiç düşünmedim bile grand olanlarının temizleri minimum 35 milyar civarı Ford olarak C-Max 7 kişilik değil Smax ler zaten uçmuş durumda Bu şartlar altında kendimce acizane en doğru seçimi yaptığımı düşünüyorum.Bütçeme ve kriterlerime göre Zafira beni memnun edecek arabaydı ...

ben 0 km fiyatlarını kastetmiştim aslında

ikinci el fiyatlarını biliyorum desem yalan olur..

daha yeni almışsınız tabi ama yorumlarınız bekliyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragotreis -- 18 Ağustos 2013; 13:47:45 >

• Şu an için erken daha belki ama ben çok beğendim.Yol tutuş,konfor,yalıtım,müzik sistemi,frenler,ergonomi bence gayet iyi.Kalkışlarda çok seri değil ama özellikle 3.vitesten itibaren yağ gibi kayıyor ...
  • Selamün aleyküm. Biz de Allah nasip ederse bir zafira sahibi olacağız. Haftaya araç elimizde olacak inşallah. Opel ustasına gösterdik aracın temiz olduğunu söylediler. Bir de tecrübeli zafiracılardan bilgi alıyım dedim. Araç zafiranın 2004 1.6 Comfort modeli. Araç 180 binde ağır bakımı yeni yapılmış. Fiyatı 24.500. Sizce araç nasıl durumuna göre. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • Hayırlısı olsun şimdiden lpg var mı?
  • Evet var lpg 2009 da takılmış.
  • Aranızda yeni kasa sahibi yok mu hiç ?
  • Malesef ...
  • 1.6 benzinde çokk yakarmı çift sunrooflu 7 kişilik temiz olanları ne kadar bilgisi olan varmı 2008-2009
    lpg subaplar açısından sıkıntılı bi durum bence
  • Orası öyle ama 5 lira benzin almak da zor ...
  • selamlar iki gün önce bende zafira alarak aranıza katildim. 7 senedir bindiğim 98 model kia sephia emektar arabamı 9.750 tlye sattım. aldığım zafira ise 2004 model 157000 km de 1.6 confort. brc sıralı sistem lpg var. ilk kalkislarda kia kadar atik değil ama rampalarda çekişi fena değil. kiadan sonra zafira bayaa bir konforlu geldi bana. şehir içi yakıt tüketimi 0.320 tl olarak ölçtüm. kia ya göre fazla, ama tabi büyük ve ağır araba fazla olması normal. şimdilik memnunum. Doblo veya cady düşünüyordum koltuk sayısı ve hususî olusundan dolayi zafira tercih ettim. ikide bunu almışım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok doğru tercih hayırlısı olsun ...
  • Merhaba herkese selam. 3 çocuklu aıleme en uygun olarak dusundugum 7 kısılık araclar arasından yoğun araştırmalarım sonucu zafira ; touran , picasso, verso ya göre 1 adım önde sanki. bu nedenle 2008 veya üzeri otomatik 100 bın altı 1.8 enjoy veya üzeri arac arastırmalarına başladım. Ama 2.el satış piyasası düşük denen bir araç olarak okumama rağmen forumlardan, ilanlardada fazla araç yok malesef. inşallah ıstedıgım aracı bulurum bugunlerde.
  • selamün aleyküm bende zafira almayı düşünüyorum 2000 ve2004 arası 1.6 elegance veya coford sizleri bana önereceği varmı yada bunlar nasıl şimdiden teşekkürler
  • Yeni Zafira 1.6 dizel hakkında ne düşünüyorsunuz?

Test eden var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilipir

selamün aleyküm bende zafira almayı düşünüyorum 2000 ve2004 arası 1.6 elegance veya coford sizleri bana önereceği varmı yada bunlar nasıl şimdiden teşekkürler

2004 model zafira confort'a 2 aydır biniyorum. Cok memnunum. Tavsiye ederim. Elegans modeli artı özelliklerinden dolayı biraz pahalı. Arabanın cekişi, yol tutuşu, rahatlığı çok güzel. Yakıtı çok ekonomik beni şaşırttı. Bundan önceki arabam 1.6 sephıa ve ağırlığı 1100 kg. Zafira 1400 kg. Olmasına rağmen yakitlari aynı olduğunu görünce şaşırdım. temizini bulup almanızı tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.