Şimdi Ara

OPEL ZAFİRACILAR (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
778
Cevap
15
Favori
138.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zafira kullanıcısı az olduğundan mı bilmem malesef sayfa genelde cansız
    Bakım yaptırman isabet olmuş
    Nerede yapıldı özel mi yetkili mi parçalar + işçilik fiyatı ne tuttu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Zafira kullanıcısı az olduğundan mı bilmem malesef sayfa genelde cansız
    Bakım yaptırman isabet olmuş
    Nerede yapıldı özel mi yetkili mi parçalar + işçilik fiyatı ne tuttu ?

Sanırım haklısın..
    Yetkili servise gidecektim babamın ısrarı ile özel servise gittim. Parçalar orjinal GM marka olmakla birlikte

- Triger parça 300 TL + 75TL işçilik
    - Periyodik bakım (bujiler dahil) 200 TL
    - V kayış rulman 30 TL
    - Sol arka cam çalışmıyordu elektrik kablosu kopmuş onun tamiri için 40 TL
    - Ön camda güneşlik vardı yapışkan onu çıkarttırdım, plaka ve park ampüllerini led olarak değiştirttim (Philips), kemerler takılıyordu slikon sprey yapıldı, Vites kolu yağlandı 40TL bunlar tuttu

Son olarak tüp bakımına gittim Landirenzo ege bölge bayisine 3 enjektör değişti, tank müşürü değişti, acil stop tıpası yokmuş takıldı, motor içinden kabine giren bir yerde delik vardı (kablo geçen) o izole edildi, ayar yapıldı toplam 750TL verdim.

• İzmir mi ?
  • quote:

İzmir mi ?

Evet izmir Opel için 6. sanayi Almaç (Gaziemir)
    Landirenzo için 2. Sanayi Olgun LPG (Yeşilova)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdminAS -- 8 Şubat 2014; 10:14:23 >
  • Az önce oto kokusu (coconut), slikon sprey ve sustalı anahtar kumanda kabı sipariş ettim umarım kalitesiz bişi gelmez..

Bagaj pas pası bulamadım halaaaa
  • Nereden?
  • quote:

Nereden?

Anahtar kabını,
    http://www.sanalpazar.com/Opel-Astra-H-Sustali-Kumanda-Kabi-2-Buton-Opel-Corsa-D__isp6199685

Koku ve slikon spreyide otogolddan sipariş ettim..

Bagaj paspasını almanyadan buldum ebay üzerinden ama kargo çok pahalı diyor. İlk hedefim bagaj paspası ve kaput keçesi bulmak. Bulan duyan olursa lütfen bilgi versin.

• Kokmadan internetten nasıl sipariş veriyorsun hayret ...
  • quote:

Kokmadan internetten nasıl sipariş veriyorsun hayret ...

Neden korkayım ki?

Daha dün Defacto dan kazak sipariş ettim on numara 59,99 olan kazak 29,99 a geldi.

Bu arada anahtar kabım geldi kalitesi hiç fena değil.. orjinali söktüm yeni kaba takarken küçük bir pim yüzünden tamamlayamadım. İnce bir alet var o olmadan çıkmıyor. O aleti bulursam sorun kalmıyor.

Slikon spreyi geldi çok süper bişi emniyet kemerleri sıfır gibi oldu çok kaygan ve yeni hissi veriyor

• ''KOKMADAN'' yani koklamadan anlamında dedim ...
  • quote:

''KOKMADAN'' yani koklamadan anlamında dedim ...

Pardon yaaaa

eski aracımda da hep bu kokuyu kullanırdım herkes çok beğeniyor. Yani bildiğim bir koku

http://www.otogold.com/little-trees-coconut-3-lu-paket

• Kalıcı mı yani nasıl kargo falan pahalı değil mi ?
  • quote:

Kalıcı mı yani nasıl kargo falan pahalı değil mi ?

yok hocam pahalı değil kokusu baya kalıcı en az 2 ay gider arabama binen herkes ne kadar güzel kokuyor diyor. Bana güven

Markette bulursan teki 5TL, bu siteden kargo ile 3lü paket 15 TL oluyor yani aynı para. Fakat marketlerde bulmak kolay değil. Bence al ve mutlaka dene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdminAS -- 12 Şubat 2014; 23:03:59 >
  • Aynaya iple asılan sallanan koku değil mi bu ?
  • Ta kendisi.. ama istesen araç içinde başka bir yere koyabilirsin. Ben ilk zamanlar asmıyorum çünkü çok ağır geliyor kokusu biraz hafifleyince asıyorum ve kaloriferi yukarı verdiğimde mis gibi koku yayılıyor içeri.

• Valla ben bir tek turuncu olanı beğedim. Zevkler renkler farklıdır İstersen 1 tane olandan al dene. Ama 3 farklı koku yolladıklarını pek sanmam.

Ben bu kokuyu nereden beğendim konusuna açıklık getireyim. Eğer Sonax oto bakımına gittiyseniz ve size oto kokusu verdilerse birebir aynı koku. Ben onu çok beğendim ve araştırdım koku Coconut kokusuymuş yani hindistan cevizi. Sonax'a en yakın hindistan cevizli oto kokusuda bu markaydı.
  • Bi şansımızı deneyem hayırlısı olsun ...
  • quote:

Bi şansımızı deneyem hayırlısı olsun ...

İzlenimlerinizi merakla bekliyorum
  • Selamlar yeni 1.6 dth dizel motor zafira sahibi olan var mı? araba alacam fakat astranın 1.6 dizeli gelecek diye bekliyorum, beklemeye değer mi bu motoru. yakıtı performansı ve ses düzeyi gerçekten geliştirilmiş mi doğrudan kullanıcıdan öğrenmek isterim.

belirsizlik içinde beklemekten sıkıldım, yeni seat leon da fana bakmaya başladı, vw gruptan araç almam diyordum, ama aldıracak nerdeyse kendini namussuz.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.