Şimdi Ara

OPel Vectra (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
70.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: hsbnvm

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE DONANIM HABER YENİ ÜYE OLDUM.GÖNDERECEĞİM MESAJLARLA SİZİ OLDUKÇA AYDINLATACAĞIMI DÜŞÜNÜYORUM;ÇÜNKİ 2003 MODEL OPEL VECTRA COMFORT ARACIMIZ VARDI 2005 SENESİNDE ALDIK TAM 3.5 YIL KULLANDIM TAM ANLAMIYLA COMFORT MODELİNDE BİLE İNANILMAZ ÖZELLİKLER VAR.1.6 MOTOR YETERLİ DEĞİL KONUSUNDA YORUM YAPMAK İSTİYORUM.RAMPADA KLİMA AÇIKKEN VİTES KÜÇÜLTMEK GEREKİYOR DOĞRUDUR.ANCAK KALKIŞTA ÖZELLİKLE DEVRİNİ ALDIKTAN SONRA TUTULAMAZ BİR ARAÇ OLUYOR.ANKARADAN AFYONA GELİRKEN ARAÇTA 5 KİŞİ 205 GÖRDÜ(YOKUŞ AŞAĞI DEĞİL).2 KİŞİ YİNE 210 KM HIZA BİZZAT ULAŞTIM.HATTA 2006 MODEL 1.6 GOLF KULLANICI ARKADAŞIMI ARKADAN GELİP YANINA YANAŞTIM VE İKİMİSDE BASMAYA BAŞLADIM YAKLAŞIK 5 KM BİR MESAFEDE 190 GELDİĞİMDE YOL BİTMİŞTİ VE HATIRI SAYILIR BİR FARK VARDI.ARKADAŞIM ARACININ 8 VALF OLDUĞUNU SÖYLEDİ BELKİ BU YÜZDENDİR.AMA GOLF 1.6 102 BEYGİR BENİM ARACIM VECTRA İSE 1.6 100 BEYGİRDİ.KAPIŞMA SONUCU GALİP GELDİM.
    15 GÜN ÖNCE 2008 MODEL 1.6 İ ELEGANCE OPEL VECTRA 0 KM BİR ARAÇ ALDIK 105 BEYGİR TWİNPORT MOTORO SAHİP.ARAÇ SU AN 700 KM DAHA RODAJ SÜRESİNDE NE BASABİLİYORUM NEDE HIZ YAPABİLİYORUM.AMA DONANIM OLARAK OLDUKÇA LÜKS DERİ DÖŞEME,HAFIZALI SÜRÜCÜ KOLTUĞU,ESP,KOLTUK ISITMA,XENON FAR SÜRÜŞE DUYARLI İNAN DAHA SAYAMADIĞIM BİR ÇOK ÖZELLİK.AMA ARAÇ 650 KM ŞEHİR İÇİ YOL YAPTIK VE 180 YTL BENZİN ALDIK KM 0,276 KURUŞ YAKTI YANİ 100 KM DE 9.2LT YAKTI VE BİZ HER BENZİN ALDIĞIMIZDA BENZİN ALIRIZ KM Yİ SIFIRLARIZ.ARAÇ DAHA MOTOR AÇILMADI RODAJ SÜÜRESİNDE OLDUKÇA İYİ BİR YAKITA SAHİP.RODAJ SÜRESİ BİTTİKTEN SONRA 100 KM 8.8 SIRF ŞEHİR İÇİNDE YAKACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.VE ÇOK MEMNUNU ARAÇTAN 5 BEYGİRLİK FARKI MOTOR AÇILMAMASINA RAĞMEN GARAJDAN(YOKUŞ OLDUĞU İÇİN) ÇIKARKEN FAR EDİYORUM.İLERİDE 220 ULAŞTIĞIMDA FOTOSUNU ÇEKİP GÖNDERECEĞİM EMİN OLUN.220 YİRMİ GÖRECEĞİME İNANIYORUM ÇÜNKÜ 2003 100 BEYGİR LİK VECTRA MIZ 210 GÖRDÜ VE ARAÇ 90 000 KM DEYDİ.BU ARAÇTA RODAJ DOLDUKTAN SONRA VE 10 000 KM YE GELDİĞMDE 220 GÖRECETİR.

öncelikle hayırlı olsun bende 2004 sonrasında satıp 2006 aldım araba gerçekten çok rahat bu arada aracı kaça aldın
  • teşekkür ederim.araç 46000 ytl gibi oldu.son kasa olduğu icin biraz indirdiler.normalde liste fiyatı 51900 yazıyor
  • 2004model bi tane comfort sahibiyim, bugün debriyajı değiştirdim bitmişti artık, fiyatlarını yazayım bilginiz olsun, servisi 1200 ytl tutar demişti;

225ytl debriyaj balatası
    225ytl rulman (oha ya küçücük şey)
    25 ytl yağ ve giderler
    150 ytl işçilik;

toplam 625 ytl tuttu..
  • aynen katılıyorm bendede 2004 1.6 var 9 kişi doluştuk ve ibre 260'ı gördü ayrıca konfor ve güvenlikte şahane...
  • Demekki benim 98 CDX 2.5, 9 kişiyle 300 km/h görür :))

Siz km saatine bir baktırın derim...
  • aracımı sattıktan sonra ne alsam o mu bumu derken zaten önceden beri hep beğendiğim hoşuma giden bir araç olduğu için vectra c yi aldım (2004 model eleganc lovato tüplü) araç gerçekten kendi sınıfının ve bir üst sınıfından da donanımlı. aldım şahıs ortalama tüketimi falan uzun süredir sıfırlamamıştı ortalama tüketime baktığımda 100km de 8,2lt gösteriyordu. şuan araç 100km 8,00 litreyi gösteriyor. (aslında aracı sert kullanırım) ama tüketim olarak bence çok çok az yakan bir araç. bunu lpg li mi ölçüyor yoksa benzine çeviriptemi ölçüyor onu pek anlamam. depoyu fulledimm 289 km yaptım tekrar fulledim 20litre lpg aldı. yani 289kmde 20litre gaz yakmış. emin olmak için bu seferde klima açık denedim bu kez klima açık 265kmde 20 litre gaz yaktı. bana göre gayet az yakıyor. şuan için 140tl lik lpg almışım araç 800km yaptı ve lpg de iki ışık daha yanıyor bakalım kaç km yapacak? çekiş olarak son derece iyi zaten ben aracı alırken uzun yol ve konfor olayına göre aldım yoksa 1,6lık araçla basıp uçup uzaya çıkmak gibi niyetim yok. bence tam tamına bir aile arabası. ayrıca bu aracı millet neden bu kadar kıskanıyor anlamış değilim. hep aynı muhabbet çekmez çok yakar. kardeşim bana göre çekemeyen bir şey varsa o da senin aracı kıskandığın için çekememendir. geçen iş yerinde konuşuyoruz araba muhabbeti işte yaşlı (50 yaşlarında) bir adam geldi aracın hayırlı olsun vs ıvır zıvırdan sonra eee senin araban çekmez dedi bende döndüm dedimki hee benim aracım çekmez o yüzden evde bıraktım yayan geldim işe dedim. adam da harbiden yayanmı geldin dedi:) işte bizim millet işte dangalak çok memlekette. bu arada kendinde 78model toros var. iğrenç ötesi bir araç
  • Konu ölmesin.Devamm.Bende ramazan sonu almayi düsünüyorum vectra c. Elegance,comfort dan iyi oldugunu biliyorum ama edition nasil sizce eleganceden artisi veya eksisi nedir.Ve birde elegance hem cd ve kaset mi.Simdiden cevap vericeginiz icin tesekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşım bende yeni aldım 2004 elegance ben özellikle bu aracı esp ve cruze kontrol olduğu için aldım, ama araçta beklediğin herşey mevcut. benim araçta hem 4lü cd çalar hemde kasetçalar mevcut. soğutma torpido gözüne kadar herşey var araçta ben mennunum.
  • Biraz garip olcak ama 4 lü cd çalar nedir ve ne işe yarıyor
  • galiba beni takan yok sıradan soru olduğu için ama ben gerçekten ne olduğunu bilmiyorum 4 lü cd çalar'ın ne olduğunu???
  • arkadaşım 4 tane cd yi arabanın içine aynı aynı koyuyorsun. sonra menüden hangi cd yi dinlemek istiyorsan onu seçip dinliyorsun. yani tek tek cd tak değiştir yok bilmem anlatabildim mi. ayrıca millet 1,6 gitmez falan demiş kitapçığında bile hız sabitleyiciyi 200km hıza ayarlayıp gidebilirsin diyor. çoğu araç max, hız sabitleyici ile 180km hız yapar vectra hız sabitleyiciyle bile 200km de rahat giden bir araç. millet amma atma meraklısı olmuş.
  • saol üstad herkez 1.6 çok hantal olduğunu söylüyor.Pekte 0-100 videosu yok youtube'da varsa 1.8 2.0 2.2 bi 1.6 0-100 izledim 0-50 5 saniye ölçtüm ama sanki adam gaza yüklenmiyodu ki inşallah öyledir.Şuanki arabam Fiat marea 1.6 0-50 3 saniye.O kadar hantal olduğunu sanmıyorum ama aracı alırken bunu ölçcem.Hocam birde edition nasıldır elangece'dan iyi mi yoksa kötümü
  • Elegance bu serinin en full versiyonudur onun bi altı edition en alt ise comforttur ...
  • bu hız merakı nedir arkadaşlar anlamadım çok hız istiyorsanız alın bi ferrari alın size hız soru sahibi ne sormuş siz hız iddiası yapıyorsunuz anlamadım gitti
  • 20.i vectra 93 model cd aracıma sıralı lpg taktırmayı düşünüyorum uygun fiyata sorunsuz olmasını istiyorum. ankarada yaşıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum benbiraz aldesa üstünde duruyorum bilen kullanan varmı
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.