Şimdi Ara

Opel Tigra yı nasıl bilirsiniz 97-98 leri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
5.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amcam almış civcvi sarısı tigra çok hoş bir araba yaw hasta oldum ist trafiğinde 135 kuruş yakıyormuş BRC marka tüp ile şehirler arası ise 105 kuruş sizce az değilmi? peki bu arabalar sizce nasıl amcamın dediğine göre parça pahalıymış ?

Amcamın arabası debriyaj balatası ölmüş bir şekilde son ayarındaymış ve tüple 205 yaptı sizce balata saglam ve benzinle kaç yapar + ve - lerini söyleyin lütfen amcam merak ediyor :) 110 beygir 1,6 motor :)

• benim bildiğim tigralara leş gözüyle bakıyorlar.tarlabaşında da oturmuş biri olarak ayrıca şan ve ün için hiç ama hiç tavsiye etmem:)
  • hadi ya o kdr kötü mü :S

quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

benim bildiğim tigralara leş gözüyle bakıyorlar.tarlabaşında da oturmuş biri olarak ayrıca şan ve ün için hiç ama hiç tavsiye etmem:)
  • ya zaten bildiğim kadarıyla zaten kronik problemli bir araç.diğer yönden ise de kesinlikle doğru
  • En son bineceğim araba opel tigradır bilen bilir
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    valla ben 2 tane aldım ve maddı ımkanlardan sattım uzunca sure kullandım ve suanda temız bı tıgra bakıom kronık olarak ne sorunu var ?
    ben hıcbır sorun ıle karsılasmadım ve bu model de kronık sorunda hıc duymadım
    kullanmayan bınmeyen bılemez tadı baskadır gıdısı baskadır bu fıat aralıgında da tekdır 8 12 bın arasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hllszn

valla ben 2 tane aldım ve maddı ımkanlardan sattım uzunca sure kullandım ve suanda temız bı tıgra bakıom kronık olarak ne sorunu var ?
    ben hıcbır sorun ıle karsılasmadım ve bu model de kronık sorunda hıc duymadım
    kullanmayan bınmeyen bılemez tadı baskadır gıdısı baskadır bu fıat aralıgında da tekdır 8 12 bın arasında

S.a hocam. Konuyu hortlatmışsınız :) bende gördüm cevap veremeden duramadım. 2009 Yılında amcam almış dediğim arabayı 2010 yılında bana bıraktı. 2010 Yılından beri aynı arabayı kullanıyorum. Şuan 320 bin km oldu. Dar olması dışında bir problemi var diyen yalan söylüyor. 260 Bin km de emanet verdiğim birisi karteli bir yere sürtüp arabayı yağsız bıraktı ardından yatak sıyırdı araç. Motor yapıldı. Memnunum bu fiyata alınabilecek aynı kapasitede araç yok. Sorusu olan buradan ya da direk mesaj yoluyla Tigra hakkında ne öğrenmek istiyorsa sorabilirler... iyi forumlar.

Opel Tigra yı nasıl bilirsiniz 97-98 leri

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.