Şimdi Ara

..:::OPEL INSIGNIA --TüM DetaylarıylA:::.. (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.199
Cevap
3
Favori
241.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet ya..Bu halide güzel OPC nin..
  • ayın 18inde 1.6T 180hp edition + premium paket + metalik renk siparişi vermiştik. bugün bir işimiz düştü tekrar gittik galeriye. 19u akşamı opel sipariş alımını durdurmuş. bu konuda bilgisi olan varmı. şuanda sipariş verilemiyor sanırım opelde.
  • zam yapılacak herhalde
  • ben şahsen insignia yı beğenmedim.fotoğraflarındaki kadar heybetli bir otomobil değilmiş.sanki araba c5 vede mondeo ya göre ufak kalmış.
  • Yaa arkadaşlar ogün haberlerde gördüm ÖTV indiriminden sonra araba stokları tükenmiş ya...Adamların elinde satacak araç kalmamış.
  • Bugün Opel'e gittim.Artık özel sipariş almıyorlarmış.Stokta ne varsa o.Alacak olanlar çabuk davransa iyi olur.Eğer stoktaki araçlar biterse arabanın gelmesi haziran'ı geçerse ötv indirimindede yararlanamazsınız.

Insignia siparişi vericem ama Dvd800 mü alsam Cd500 mü alsam kararsız kaldım.Sizce hangisi alınmalı?Hangisi daha mantıklı?Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Arkadaşlar simdi 2 kücük sorunum daha oluştu 1 arka kelebek cam içeriye su alıyor 2. sorun ise arka sağda arka koltuk başlıklarından gıcırtı geliyor sizce servise tekrar gitmelimiyim yoksa bu sekilde devammı etmeliyim?
  • bence gidin, sizin araçta bir olumsuzluk var. çok gereksiz şeyler oluyor.
    özelliklede benim korkum BMW'den Opel'e geçtiğiniz için pişmanlık hissetmeniz. Opel kullanıcısı olarak böyle düşünmenizi istemem.

artık böyle böyle sorunlar devam ederse de, bir kurban alın, etrafınızdakilerin görebileceği şekilde kesin ve komşularınıza dağıtın. artık nazar atmayı kessinler
  • Bilmiyorumki bende anlamadım ama inşallah bu sorunlar devam etmez aslında kafama takmamaya çalışıyorum mekanik sorun olmasında ne olursa olsun ses çözülür giren suda yalıtımla düzelir ama motorda sorun yaşarsam işte o zaman kötü olurum..
  • Maskelikevin,
    Eğer premium paket olarak alacaksanız CD500 alın derim.DVD800 ile arasında bayagı bir fiyat farkı var.
    Navigasyon paketi alacaksanız ise 500 tl fark verip DVD800 alabilirsiniz.

İkisi arasındaki farkı gördüğüm kadarı ile kimse net bilmiyor. En net fark CD500 2 boyutlu ,DVD800 üç boyutlu.

Ben araç siparişi verirken DVD800 navigasyonlu verdim.
  • Cosmo'ya ek olarak alacağım.Normalde hiç düşünmeden DVD800 derim ama benim merak ettiğim birşey var;
    Fiyat listesinde Navigasyon Paket-CD500 diyor.Bunun içinde Geliştirilmiş Park Asistanı var.DVD800 için ise paketten bahsemiyor.DVD800 alırsak bu park asistanıda içinde oluyor mu?Birde DVD800 dvd oynatıyor mu?Bayi oynatmıyor dedi ama.DVD 800 alan arkadaşlar cevaplarsa iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oromë -- 22 Mart 2009; 21:36:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Maskelikevin

Cosmo'ya ek olarak alacağım.Normalde hiç düşünmeden DVD800 derim ama benim merak ettiğim birşey var;
    Fiyat listesinde Navigasyon Paket-CD500 diyor.Bunun içinde Geliştirilmiş Park Asistanı var.DVD800 için ise paketten bahsemiyor.DVD800 alırsak bu park asistanıda içinde oluyor mu?Birde DVD800 dvd oynatıyor mu?Bayi oynatmıyor dedi ama.DVD 800 alan arkadaşlar cevaplarsa iyi olur.

normalde DVD'yi okuyabiliyor. üyelerden kimin aldığını unuttum ama (okadar çok kişi aldı ki) 180 hp Cosmo'ydu sanırım, DVD800'lü, Navigasyon cd'si ayrı verilmiş, ve oda DVD idi. yani eğer navigasyonu yüklemek için o dvd arabanın radyosuna takılıyorsa bu onun dvd okuduğunu gösterir. ama film için bişey diyemeyeceğim en azından filmi gösterecek bir programın arabada yüklü olması lazım.

• Son zamanlarda İnsigniaya çok rastlıyorum..Hızlı bir şekilde artıyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hircin-Ofkeli

Son zamanlarda İnsigniaya çok rastlıyorum..Hızlı bir şekilde artıyor...

İzmirdeyim,büyük şehir ama şu ana kadar hiç Insignia görmedim.Dikkatli bakıyorum yola,belki bir tane denk gelir diye.Henüz denk gelmedi.
  • @deserthawk

Görürsün görürsün usta yakında merak etme
  • tuttu insignia
  • quote:

Orjinalden alıntı: deserthawk

quote:

Orjinalden alıntı: Hircin-Ofkeli

Son zamanlarda İnsigniaya çok rastlıyorum..Hızlı bir şekilde artıyor...

İzmirdeyim,büyük şehir ama şu ana kadar hiç Insignia görmedim.Dikkatli bakıyorum yola,belki bir tane denk gelir diye.Henüz denk gelmedi.

bende izmirdeyim bornovada 3tane şirinyerde 1 tane ve alsancakta 2tane gördüm.
  • 2 tane İzmir /Hatayda gördüm. Biri Cosmo [ Beyaz ] diğeri Edition [ Teknik Gri ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöKHaN 35 -- 23 Mart 2009; 15:36:05 >
  • gaziemirde gördüm ben de
  • Bende Bayrampaşada iki tane gördüm.

İkiside Teknik Gri.
    Biri edition biri Cosmo.
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.