Şimdi Ara

Opel insignia ile ilgili sorular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim 2016 insignia sport OPC aracımda bir sorun var gibi ama emin değilim.
    1. Araca girişte şoför tarafındaki ön ve arka kapilardan anahtar düğmesine basmadan sadece kapı kolundaki düğmeye basarak kapıları açabiliyorum. Yolcu tarafındaki hem ön,hemde arka kapıdan ise kapı butonlarina basmama rağmen açılmıyor. Bu acaba normal mi?
    2. Camları ve kapıları kapatmak için anahtarimla kilit tuşuna uzun süre basınca kapıları kitliyor,yan aynalari kapatıyor ve camları kapatıyor. Bazen bakıyorum camlar tam kapanmamis biraz yukarda kalmış. Acaba anahtar damı bir sıkıntı var diye yeniden deniyorum.Acaba camlarin tam olarak kapandığını ve kapıların kilitlendigini anlamanın bir yolu varmı tek tek kontrol etmeden. Farlarin yanıp sonmesine göre anlamaya çalışıyorum ama bazen yaniliyorum.
    3. Geri vitese geçtiğimde araçta sadece sağ park aynası otomatik egiliyor ancak Sol taraftaki ayna sabit kalıyor. Bu normal mi?

• 1. Anahtar yanınızda değilse kapı kollarında ki düğmeler çalışmaz fakar yanınızda ise tüm düğmeler çalışır. Yani anahtar sizdeyken ve siz de şoför kapısının yanındayken başka birisi arcın sağında ki kapılardan aracı açamaz.
    2. Camlar tamamen kapandığında araç dörtlü sinyalleri yakıp söndürür yanlış hatırlamıyorsam 2 kez.
    3. Sadece sağ ayna eğilir.
  • 2016 cosmo almak üzereyim, afl olup olmadığını nasıl anlarız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uluser

2016 cosmo almak üzereyim, afl olup olmadığını nasıl anlarız ?
    tüm cosmolarda afl var

araç cosmo ise standart zaten
  • falterubbix kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ediyorum . Araç. Cosmo aldım bugün.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.