Şimdi Ara

OPEL Insıgnia Fiyatları Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İkinci el düşük kilometre 2010 model civarı alınmaya kalktığımız 50k civarı fiyat var aşağı yukarı temiz düşük km araçlar sizece 1,6 lpg alınır mı değer mi bu araç için bu fiyat?

https://www.sahibinden.com/opel-insignia?sorting=price_asc

• Çok kalıplı araba o.1,6 lpg çekebilir mi onu?Astra heçbekin bile boşu 1375 kg(imiş) insignia en az 1,5 tondur.
  • Turbosuz 1.6 motor gerçekten çekmiyor. 1.6 turbo da biraz fazla yakıyor. En mantıklısı 1.4 turbolara bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Astra J sedan 1.4T Sport satıp 2010-2012 arası 1.6T alıp LLPG ile kullanmak istiyorduk. Ama Astra'yı bile zar zor 2 ayda elden çıkarabilince vazgeçmiştik
  • Sanki donanım vs göreye fiyat fena değil gibi ama rotayı latitudee çevircem gibi fiyat neredeyse aynı ama 1.5 dci ve güzel donanım seçenekleri var sizce mantıklı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: otaskin19

Sanki donanım vs göreye fiyat fena değil gibi ama rotayı latitudee çevircem gibi fiyat neredeyse aynı ama 1.5 dci ve güzel donanım seçenekleri var sizce mantıklı olur mu?

aynı marka model arabanın dizeli her zaman daha kolay satılır hatta düşük paket olsa bile insanlar dizeli tercih eder... 1.6 lpg pek makul değil 2.0 lpg olabilir. tabi bunun için de prins gibi kaliteli bir lpg kiti lazım...

1.6-1.5 dizel

2.0 lpg bakarak aramanıza devam edin...

insignia ileride c kasa vectra gibi olacak -pazar açısından-

latitude ise safrane ile laguna arası olacak...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-merkez_oto_afyon-2010-opel-insigna-1.6t-68.000-km-de-fiyat-son-331664541/detay

örneğin bu araç benzinli 4.000TL verip prins taktırsanız benzinde şehir içi orta-yoğun trafikte 12lt civarı yakar... lpg ile benzinde yaktığından %20 daha fazla yakar 14.5 litre! lpg 2.5tl desek 35krş...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-aile-otomobili-389600958/detay

bu araç ise dizel; 4.000TL cebinizde kaldı, motor ömründen dolayı dizel aracın bakım masrafını amorti ettiniz. 8lt yaksa orta-yoğun dur-kalk trafikte 4.5tl motorin 35krş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lifeblood6 -- 20 Ocak 2017; 21:18:59 >

• 1.6 sından uzak durun derim ben. Arac yüklüyse Rampada 1. Vitese kadar yolunuz var. Kasa ağır. Bizdeki astra 1.6 115 bile rampada ağlıyordu, bu direk kalır heralde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lifeblood6 L kullanıcısına yanıt
    öyleyse pejoya devam.. 508 sw bakayım 1,6 dizel :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: otaskin19

öyleyse pejoya devam.. 508 sw bakayım 1,6 dizel :D

1.6 e-hdi var bende... uzun yolda 20 kuruştan az yakıyor şehiriçinde sport modda 30krş yakıyor...

bu arada latitude daha az yakar ben istanbul trafiğinin üstüne 1 lt daha koydum.. (istanbulda değilim, dizel 4TL :-D)

sıkıntı yarı otomatik şanzımanı ve bence sw almayın elinizde kalır normal sedan kasası yeterince geniş zaten...
  • 1.6 lpg ye bulaşma o motor sıkıntılı Türkiye'de bayırı çıkmadığı için dava açılan para iadesi olan araç vardı yanlış hatırlamıyorsam. Ancak 1.6 T lpg öneriririm. Kendim kullanıyorum sübaplar çelik sübapla değişmişse hiç bir problem yaşamazsın. Performans, konfor yönünden tatmin eder. Yakıtı da özellikle şehir dışı düşük. Soruların varsa arabayla ilgili sorabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.